Jeden den menstruace a negativní test

83
14.11.20 09:59

Jeden den menstruace a negativní test

Ahoj holky, chtěla bych de zeptat. V pondeli jsem mela dostat menstruaci a dostala jsem ji, klasicky ji mam 4-5 dni, ted pouze jeden den, vecer uz nic, druhy den uz jen mírně spineni asi 2 dny. Bricho me poboliva, ale test jsem delala dneska a negativní. Stalo se nekomu, ze treba test byl pozitivni az po delší době a i přesto, ze jste krvácely, bylo z toho těhotenství? O mimco de snažíme ne nejak intenzivně, proste nechavame volny průběh, ale ted nevim jestli uz to bude zase ovulace nebo co 😅. Bazalni teplotu merim a drzi de 37 - 36,9. Nechci se na to nejak upinat, jasne ze kdyz se to povede budu happy. Ale nevim nevim 😅
Dekuju za kazdou zkusenost :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
496
14.11.20 10:44

Ahojky. A nemáš na testu apsoň ducha? Myslím, že aspoň něco by už vidět mohlo být. Každopádně, zkus ještě počkat pár dní a udělej test znovu. Držím palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
14.11.20 10:50

Já měla pozitivní už před těhu, takže s tím, že by to bylo později zkušenosti nemám, ale je spoustu žen, co měly pozitivní TT až týden po vynechání (nebo po takové „divné“ ms jak popisujeě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 10:52

@Veeeee a kdy byla ovulace? Kolik dní jsi po ovulaci?

• Citovat
  • Nahlásit
83
14.11.20 11:30

Ovulace byla cca toho 27.10 mam to označené v grafu, pozitivni test na ovu byl jen jsem si nenapsala presne kdy 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 11:36
@Veeeee píše:
Ovulace byla cca toho 27.10 mam to označené v grafu, pozitivni test na ovu byl jen jsem si nenapsala presne kdy 🙈

Tak to už by jsi měla krásné 2 čárky.

• Citovat
  • Nahlásit
83
14.11.20 11:45
@Anonymní píše:
Tak to už by jsi měla krásné 2 čárky.

No proto s tim radsi ani nepocitam. Jen me zarazila ta bazalni teplota porad vyšší a a ta menstruace jen jeden den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama