Jeden den po vynechání ms duch

22.7.21 06:49

Jeden den po vynechání ms duch

Ahoj že holky oživovala sem diskuzi..ale paní byli online v roce 2011 takže už mi asi ne odpovědi tak snad nevadí za založení pak smažu :D Dnes mám jeden den po vynechání ms.. Zkusila sem si udělat tt… plodné dny byli 2-8 ovulka 7…
No a výsledek? Duch.. Myslíte že je brzy na to aby se ukázala nějaká lepší čárka? Už jedno dítě mám.. Ale to bylo nečekaně takže když sem si dělala test byla sem někdy už 4tyden :D dekuji přidávám foto reálné je to lepší fotak nespolupracuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
375
22.7.21 06:54

Já si myslím, že super a potichu gratuluji. :potlesk: u malé jsem to měla úplně stejně, den po vynechání “jen” duch. A dneska tady duch leží vedle mně a brzy jí budou 2 roky.

Ovulku víš jistě, že byla 7.? Nemohla být o něco později? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4122
22.7.21 06:54

Těžko rict, udelej test znova za par dni… a ty nehty fuj teda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 06:57

@Kaileee prosím vás zdržete se takových komentářů.. Včera sem dělala celý den na zahrádce nemůžu mít nehty jako panička 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 06:59

@marlenka216 já mám takový ten menstruační kalendář v mobilu který si vědu už cca půl roku?.. A podle toho se nějak řídím ale poznam to i sama tak nějak.. Sem po císaři v den ovulace mě bolí šílené jizva že se nemůžu kolikrát ani zvednout :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4122
22.7.21 06:59
@Veronika16072000 píše:
@Kaileee prosím vás zdržete se takových komentářů.. Včera sem dělala celý den na zahrádce nemůžu mít nehty jako panička 8)
:mrgreen: aha pardon, jsem nevedela, ze kdo dela na zahradce, tak ma i druhy den nehty jako prase
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 07:02

@Kaileee Ja tu nejsem k tomu abych se radila o nehtech ale sem tu od toho aby mi po případně maminky ženy poradili.. Jestli nemáte nic k danému tématu nekomentujte. Prosím děkuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19531
22.7.21 07:23

Počkala bych pár dní a zkusila test znovu, pokud se nedostaví ms. Předminulý měsíc jsem měla 2 týdny zpoždění a tyto testy mi ukazovaly přesně takové duchy, čárka nesílila a nakonec ms přišla.
Každopádně držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4122
22.7.21 07:26

@Veronika16072000 vzdyt jsem ti odpovedela, zakládás diskuzi, ktera tu je uz milionkrat a ptas se zase na to same, tak o cem chces aby se diskutovalo. Mame vytahnout vestici kouli nebo co? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 07:33

@weyky já zkoušela sami test už včera večer nedalo mi to 8o a byl negativní bez ducha.. A teď ráno hnedka takový pěkný duch.. Ale říkám přijde mi to slabé na jeden den vynechání… Tak uvidíme a moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 07:34

@weyky lepší si ještě nedělat naděje než byl pak zbytečně zklamaná :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 07:50

Takhle po uschnuti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
22.7.21 07:58

A co proste pockat par dnu? Ja taky mela ducha, taky jsem byla nedockava, tak jsem testovala ob den a carka silila. Ted ti nikdo nerekne, jak ti to dopadne.. neco tam je, ale holt si musis pockat. A ano, fotit se da i bez prstu.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31832
22.7.21 08:53

@Veronika16072000 je to strašně slaboučký, počítej raději s oběma variantama.
Po zaschnutí se neodečítá, to je úplně bezpredmětný, že test zesílil. To udělá každý, i negativní test ženy, která není těhotná. Výsledek je platný po dvou minutách.
Výsledek testu z večera není v tak raném stádiu vypovídající. Neznamená to, že večer nic a ráno něco málo, že krásně sílí. Testuje se z ranní moči. Pokud chceš srovnávat, tak vždycky ranní moč stejná značka testu. Jinak to nelze hodnotit.
Držím :palec:
Ps obnovenou diskuzi vidíme všichni. Neodpovídá původní zakladatelka, příště s počůraným testem zase nějakou obnov a počkej. Nebo piš sem.
A ty nehty se nediv, že holky komentují :mrgreen: Mohlas test vyfotit na stole ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
25.7.21 06:46

Ahoj.. Tak abych i já oživila diskuzi může mi někdo poradit. Dnes začínám 5den po vynechání MS. Tak jsem si dělala test. Mám zkušenost i z vadnýma testama tak jsi nejsem jistá. Co myslite vy? Může byt těhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat