Jeden den přes MS - dá se věřit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 17:40
Jeden den přes MS dá se věřit ?

Ahoj :)
v první řadě bych poprosila rejpalky, aby se zdržely komentáře :oops:

Zitra bych měla dostat MS, dnes jsem to nevydržela a testla ( nebylo to z ranní moči, ale naběhl slabý duch, avšak jasně viditelný) no nemohla jsem tomu uvěřit a pak odpoledne zkusila znova a bílo nezkoumala jsem to nějak intenzivně, ale na první pohled nic…Měla jsem test Pepino z drogerky…O druhé miminko se snažíme přes rok ale teď jsem věřila, že je prostě něco jinak, hodně mě bolí a pnou prsa, ale to může být i předzvěst MS, snad zítra nedorazí a já budu moc testnout třeba za dva dny s jasnějším výsledkem…ale o co mi jde? Mohl ten první být falešně pozitivní? nebo ten druhý prostě už ten hormon nezachytil, když jsem testovala asi ve tři odpoledne? myslíte, že můžu stále věřit? :kytka:

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8555 příspěvků 13.10.14 17:43

Hele je to pořád 50% na 50%… Ale je možné, že první test byl z koncentrovanější moči než ten druhý. Vydrž do zítra do rána nebo lépe až do pozítra do rána ;)

krusty
Závislačka 3028 příspěvků 13.10.14 17:48

Presne :) pokud to navic nedostanes mohlo by to vajicko uz projit onim nejdulezitejsim sitem a je v poradku, tak ho telo nevypudi :) drzim palce a dej pak vedet :) :palec:

michee
Závislačka 3589 příspěvků 13.10.14 17:48

Počkej jestli se MS neobjeví a pak teprve testuj, jsou to pak menší nervy! Já si dávám na čas a test jsem dělala až po vynechání, ideál tak týden, ale ne každý to vydrží :-) u mě je to dáno zkušenostmi.

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 13.10.14 18:16

Mohl být falešný ale taky nemusel, na testování je brzy :kytka: A jak píšeš, u toho druhého už třeba byla moč příliš naředěná a tak se prostě nic neukázalo. Zkusila bych to za 2-3 dny a uvidíš. Držím palce, taky se už snažíme skoro rok a zatím nic :nevim:

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 13.10.14 18:23

Zkus si koupit citlivější test. Na některých testech je to vidět líp.
 http://www.rodina.cz/clanek3831.htm

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 17:10

Ahoj :) tak jsme dnes odpoledne vyrazili do města v lékarně jsem koupila dva balíčky a ejhle, jeden balíčet tt zdarma, tak co..tak jsem ho teď zkusila, vím, jsem hrozná :) ale nedalo mi to a světe div se v půl pátý odpoledne duch, nemusím ho honit na světle, je prostě vidět :) tak snad bude sílit, držte mi palce :) :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 17:29

Tak jsem testovala dnes opet odpo cca ve 4 a tady je vysledek, co myslite? :)

krusty
Závislačka 3028 příspěvků 15.10.14 20:08
@Anonymní píše:
Tak jsem testovala dnes opet odpo cca ve 4 a tady je vysledek, co myslite? :)

Juuuu, tak hlavne at uz ms neprijde :) potichu gratuluji:) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >