Reklama

Jeden den silná a další den slabá čárka na těhu testu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laura77
Stálice 72 příspěvků 16.08.11 20:37
Jeden den silná a další den slabá čárka na t. testu

Ahoj. Testovala jsem 40. den cyklu večer Mamatestem a vyšel mi krásně pozitivní test, obě čárky stejně silné. Následující den večer stejný test je pouze slabě pozitivní, testovací čárka je hodně slabá. Znamená to, že se embryo neuchytilo, resp. že jsem potratila? Těsně před tím druhým těstováním jsem hodně pila a snědla Ibalgin kvůli bolesti hlavy - mohlo to mít vliv na výsledek? Děkuju moc.

Reklama

Reakce:

Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 16.08.11 20:40

nemyslím si, já taky takhle testovala a každý den to bylo jinak, jinak silná čárka, i slábla a tak.. a tak jsem se na to vyprdla a počkala až na kontrolu u dr.. noa dnes jsem 7. měsíc.. nezoufej a nedloubej se v tom :andel:

kofola3 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.11 20:40

Pití možná, ibalgin těžko.

Laura77
Stálice 72 příspěvků 16.08.11 20:48
Gabrielaaa píše:
nemyslím si, já taky takhle testovala a každý den to bylo jinak, jinak silná čárka, i slábla a tak.. a tak jsem se na to vyprdla a počkala až na kontrolu u dr.. noa dnes jsem 7. měsíc.. nezoufej a nedloubej se v tom :andel:

Díky. Tak snad budu mít taky štěstí jako ty, i když nechápu, čím to může být, že čárka slábne, když HCG v těhotenství ros­te.

Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 16.08.11 20:49

je to i těma testama i když je to stejná značka tak ten papírek je třeba jiný.. je to výrobou a tak, já bych se tím nestresovala.. já jsem z toho byla na nervy a zbytečně… :twisted:

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 16.08.11 20:50

Tim pitim jsi mohla HCG naredit, to logiku ma. A na hlavu priste radeji paralen, je v tehotenstvi vhodnejsi :wink: . Drzim palce

Aspera
Generální žvanilka 20528 příspěvků 1 inzerát 16.08.11 20:56

Bylo to nejspíš tím pitím. Taky se mi to stalo. Doporučuje se testovat ráno po probuzení než moč naředíš. A na hlavu taky doporučuju Paralen, když už něco musí být, radši ani ten ne a Ibalgin hlavně ne.
Já jsem to podruhé vyřešila tak, že jsem testla jednou, objevila // a tím pro mě testy skončily.

Laura77
Stálice 72 příspěvků 16.08.11 21:04

Holky, děkuju. Testnu teda ještě za pár dní ráno. Ibalgin už si dávat nebudu, i když už jsem si ho dala i před pár dny, nějak mě ted častěji bolí hlava a jedině ibalgin mi pomáhá. Zase si říkám, že je lepší si ho dát, než se trápit bolestí. Snad to nebude mít vliv na mimčo, pokud těhotná fakt jsem.

eviliska
Extra třída :D 14020 příspěvků 16.08.11 21:10

Podle mé zkušenosti jsi pravděpodobně těhu. Když mi vynechal cyklus udělala jsem si test a byl slabě vybarvený, tak jsem šla k doktorovi. Vzal mi krev na HCG - negativní. Za 14 dní jsem šla na kontrolu a byla jsem těhotná v 5 týdnu. Řekl mi že sed to někdy stává v ranném stadiu těhotenství.
Pokud ti to vyšlo / :-D Těhotenství/ tak gratuluji.

Aspera
Generální žvanilka 20528 příspěvků 1 inzerát 16.08.11 21:11

Co jsem slyšela tak ibalgin není nic dobrého ani mimo těhu natož v těhu. Zkus to fakt ten paralen, pokud bude nejhůř. Já jsem řešila bolest hlavy masáží zad, většinou mě bolí od krční páteře.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >