Jeden den tt citlivost 10, druhý den 25

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

falko159
Povídálka 32 příspěvků 07.02.18 13:47
Jeden den tt citlovost 10, druhý den 25.

Ahoj holky,

včera jsem si dělala test s citlivostí 10 a vyšel mi lehce pozitivní, čárka je růžová, viditelná i z vzdálenosti cca 1 metr. Hned druhý den ráno jsem použila test s citlivostí 25, vyšel pozitivní, ale o dost méně, je to prostě duch, viditelný jednou tak méně než na té 10. Je možné, že jsem prošla samovolným potratem a proto je duch na testu 25 slabý, nebo by test 25 nevyšel?

Díky moc za vaše názory:)
:mavam:

Reklama

Reakce:

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 07.02.18 13:52

Asi proto že 25 je nižší citlivost :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9167 příspěvků 07.02.18 13:53

Nema smysl testovat různými testy. Ideálně stejná značka a stejná citlivost

falko159
Povídálka 32 příspěvků 07.02.18 13:57

To já vím, 10 jsem testovala i před menstruací a sněhobílo, ta se mi zpozdila o týden a byla o něco silnější ale bez sliznice a den po skončení ms mi právě vyšel test pozitivní, citlovost 10 a dnes jsem dělala test s citlivostí 25 a je taky pozitivní, jen o něco méně. Pokud to odešlo s krvácením, tak nevím, jestli by vyšel ten 25 či nikoliv. Ted jsem je porovnávala a oba jsou růžový, jen ten s citlivostí 25 je o něco světlejší.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.02.18 13:59

Jasně, 25je mnohem méně citlivý, zesílí s postupujícím tehotenstvim.­.logicky ukazuje slabší čárku než citlivost 10 ;)

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.02.18 14:01
@falko159 píše:
To já vím, 10 jsem testovala i před menstruací a sněhobílo, ta se mi zpozdila o týden a byla o něco silnější ale bez sliznice a den po skončení ms mi právě vyšel test pozitivní, citlovost 10 a dnes jsem dělala test s citlivostí 25 a je taky pozitivní, jen o něco méně. Pokud to odešlo s krvácením, tak nevím, jestli by vyšel ten 25 či nikoliv. Ted jsem je porovnávala a oba jsou růžový, jen ten s citlivostí 25 je o něco světlejší.

Počkej pár dní a zopakuj test nebo navštiv lékaře, podle síly čárky to nepoznas.

iwa83
Kelišová 5885 příspěvků 07.02.18 14:04

Já nějak nechápu proč někdo testuje před MS, po MS… to jste tak psychicky odolné? Já posledně testovala týden po vynechanej, byl pozitivní. Týden na to MS a víc už jsem netestovala… Neměla bych sílu na ty filozofické úvahy co by bylo kdyby… A to samozřejmě miminko chceme, snažíme se.

Uživatel je onlinekavulenka
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 07.02.18 15:33

Brala bych to tak, že testy jsou pozitivní a basta.ja jsem si udělala vždy za 2 dny pojistotu další, nikdy jsem nezkoumal sílu čárky, a mám 2 zdravé děti. Někdy mi přijde že ten net je fakt na houby… Každý by chtěl hned zaručeně výsledek, přečte si kde co a hned si každý 2.vsugerovava mimodelozni atd. objednejte se za 6t k dr., pokud nezačne krvácet, nebudete mít křeče atd.. Tak nemá smysl řešit nic a nebo chodit k dr…pak každý 2.stresuje že nejde nic vidět na utz atd… Opravdu stejnak pokud se něco má stát stane se… Myslete pozitivne

falko159
Povídálka 32 příspěvků 07.02.18 17:18

Já jsem si prvně myslela, že se jedná os samovolný potrat, ale ještě den před ms byl test uplně negativní(ms se mi opozdila o týden) a hned den po negativním testu přišlo krvácení, sice bez sliznice, ale přišlo. Po skončení jsem si jen tak udělala test, který mi tu zbyl a je pozitivní(citlivost 10) a druhý den test s citlivostí 25, byl tam duch, sice slabý, ale byl. Vůbec nechápu, že před krvácením ani čárka a po krvácení dva testy pozitivní. Jak dlouho případně klesá HCG? a jak je možné, že HCG se objevilo na testech až po krvácení?…

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 11.02.18 11:35

Moc možné to není, krvácení většinou značí odchod plodu a dochází k němu týden až dva poté, co se plod přestane vyvíjet, většinou už HCG klesá.
Ve tvém případě mohlo jít o krvácení v průběhu počínajícího těhotenství. Moc normální to ale není, na tvém místě bych šla k doktorovi, aby na tebe kouknul, vyloučil mimoděložní nebo jinou abnormalitu.

Teď koukám, že už je to pár dní, něco nového?

falko159
Povídálka 32 příspěvků 11.02.18 11:58

Dnes test opět pozitivní, ale nesílí..

Prue12
Stálice 96 příspěvků 11.02.18 12:06
myslíte, že jsem těhotná?

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Týden po ovulaci mě začalo bolet v podbřišku, bylo mi nevolno, zvětšila se mi prsa a začla i bolet. Taky mám pocit, že mi od té doby i ztmavly prsní dvorce. Dělala jsem si test, ale byl negativní. Myslela jsem, že to už nedostanu, ale dostala jsem to po 3 dnech zpoždění, nicméně je to slabá ms, prostě divná, ne jako obvykle. Spíš špinění, ale i s trochou krve. Břicho mě jako obvykle při ms nebolí, ale je mi nějak nevolno od žaludku. Včera se mi udělalo špatně i po trošce vína. Myslíte si, že bych mohla být těhotná? I přesto, že krvácím? K doktorovi si zajdu pro jistotu, ale mám takový divný pocit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama