Jeden den tt citlivost 10, druhý den 25

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
falko159
Povídálka 32 příspěvků 07.02.18 13:47
Jeden den tt citlovost 10, druhý den 25.

Ahoj holky,

včera jsem si dělala test s citlivostí 10 a vyšel mi lehce pozitivní, čárka je růžová, viditelná i z vzdálenosti cca 1 metr. Hned druhý den ráno jsem použila test s citlivostí 25, vyšel pozitivní, ale o dost méně, je to prostě duch, viditelný jednou tak méně než na té 10. Je možné, že jsem prošla samovolným potratem a proto je duch na testu 25 slabý, nebo by test 25 nevyšel?

Díky moc za vaše názory:)
:mavam:

Reakce:
BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 07.02.18 13:52

Asi proto že 25 je nižší citlivost :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 07.02.18 13:53

Nema smysl testovat různými testy. Ideálně stejná značka a stejná citlivost

falko159
Povídálka 32 příspěvků 07.02.18 13:57

To já vím, 10 jsem testovala i před menstruací a sněhobílo, ta se mi zpozdila o týden a byla o něco silnější ale bez sliznice a den po skončení ms mi právě vyšel test pozitivní, citlovost 10 a dnes jsem dělala test s citlivostí 25 a je taky pozitivní, jen o něco méně. Pokud to odešlo s krvácením, tak nevím, jestli by vyšel ten 25 či nikoliv. Ted jsem je porovnávala a oba jsou růžový, jen ten s citlivostí 25 je o něco světlejší.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 07.02.18 13:59

Jasně, 25je mnohem méně citlivý, zesílí s postupujícím tehotenstvim.­.logicky ukazuje slabší čárku než citlivost 10 ;)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 07.02.18 14:01
@falko159 píše:
To já vím, 10 jsem testovala i před menstruací a sněhobílo, ta se mi zpozdila o týden a byla o něco silnější ale bez sliznice a den po skončení ms mi právě vyšel test pozitivní, citlovost 10 a dnes jsem dělala test s citlivostí 25 a je taky pozitivní, jen o něco méně. Pokud to odešlo s krvácením, tak nevím, jestli by vyšel ten 25 či nikoliv. Ted jsem je porovnávala a oba jsou růžový, jen ten s citlivostí 25 je o něco světlejší.

Počkej pár dní a zopakuj test nebo navštiv lékaře, podle síly čárky to nepoznas.

iwa83
Kelišová 6765 příspěvků 07.02.18 14:04

Já nějak nechápu proč někdo testuje před MS, po MS… to jste tak psychicky odolné? Já posledně testovala týden po vynechanej, byl pozitivní. Týden na to MS a víc už jsem netestovala… Neměla bych sílu na ty filozofické úvahy co by bylo kdyby… A to samozřejmě miminko chceme, snažíme se.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 07.02.18 15:33

Brala bych to tak, že testy jsou pozitivní a basta.ja jsem si udělala vždy za 2 dny pojistotu další, nikdy jsem nezkoumal sílu čárky, a mám 2 zdravé děti. Někdy mi přijde že ten net je fakt na houby… Každý by chtěl hned zaručeně výsledek, přečte si kde co a hned si každý 2.vsugerovava mimodelozni atd. objednejte se za 6t k dr., pokud nezačne krvácet, nebudete mít křeče atd.. Tak nemá smysl řešit nic a nebo chodit k dr…pak každý 2.stresuje že nejde nic vidět na utz atd… Opravdu stejnak pokud se něco má stát stane se… Myslete pozitivne

falko159
Povídálka 32 příspěvků 07.02.18 17:18

Já jsem si prvně myslela, že se jedná os samovolný potrat, ale ještě den před ms byl test uplně negativní(ms se mi opozdila o týden) a hned den po negativním testu přišlo krvácení, sice bez sliznice, ale přišlo. Po skončení jsem si jen tak udělala test, který mi tu zbyl a je pozitivní(citlivost 10) a druhý den test s citlivostí 25, byl tam duch, sice slabý, ale byl. Vůbec nechápu, že před krvácením ani čárka a po krvácení dva testy pozitivní. Jak dlouho případně klesá HCG? a jak je možné, že HCG se objevilo na testech až po krvácení?…

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 11.02.18 11:35

Moc možné to není, krvácení většinou značí odchod plodu a dochází k němu týden až dva poté, co se plod přestane vyvíjet, většinou už HCG klesá.
Ve tvém případě mohlo jít o krvácení v průběhu počínajícího těhotenství. Moc normální to ale není, na tvém místě bych šla k doktorovi, aby na tebe kouknul, vyloučil mimoděložní nebo jinou abnormalitu.

Teď koukám, že už je to pár dní, něco nového?

falko159
Povídálka 32 příspěvků 11.02.18 11:58

Dnes test opět pozitivní, ale nesílí..

Prue12
Stálice 96 příspěvků 11.02.18 12:06
myslíte, že jsem těhotná?

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Týden po ovulaci mě začalo bolet v podbřišku, bylo mi nevolno, zvětšila se mi prsa a začla i bolet. Taky mám pocit, že mi od té doby i ztmavly prsní dvorce. Dělala jsem si test, ale byl negativní. Myslela jsem, že to už nedostanu, ale dostala jsem to po 3 dnech zpoždění, nicméně je to slabá ms, prostě divná, ne jako obvykle. Spíš špinění, ale i s trochou krve. Břicho mě jako obvykle při ms nebolí, ale je mi nějak nevolno od žaludku. Včera se mi udělalo špatně i po trošce vína. Myslíte si, že bych mohla být těhotná? I přesto, že krvácím? K doktorovi si zajdu pro jistotu, ale mám takový divný pocit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >