Jeden muž, dvě ženy a dvě domácnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 08.10.14 15:48
Jeden muž ,dvě ženy a dvě domácnosti...

Ahoj dámy.
mám tady jedno zajímavé téma a zajímá mě co si o tom myslíte a jestli po případe takto nekterá třeba i žijete?
Náš známy(VŠ LÉKAŘ) má klasicky manželku s kterou má 3 deti, k tomu ale má taktéž další partnerku se kterou má díte 1 které je cca o mesíc mladší než poslední díte jeho manželky jestli tomu rozumíte :) Každá má svojí domácnost a vedí o sobě (manželce po tech letech asi nic jiného nezbylo než to prijmout)Týden tráví s jednou rodinou a další s tou druhou, víkendy jsou na střídačku a vánoce a jiné svátky také :roll:
Nedávno se s mým mužem tak bavily a muj muž to pořád jako nechápe a že mu to neprijde vůbec normální a on mu na to řekl, že to je sen každého muže a že by to tak v životě mělo být uplne normální. Pak mu ještě řekl cituji..neříkej, že by se ti nelíbilo bydlet s tvou nynejsí ženou a s bývalou zároveň..to ti proste neveřím :mrgreen: :mrgreen: tak jsem v kuchyni vybouchla smíchy a on se trošku asi urazi :roll:…podotýkám, že ty jeho partnerky mu neverné být, nesmí to by s nima prý v zádnem pripade nebyl…tak co vy na to??? :mrgreen: :mrgreen: Holky prosím je to téma pro zábavu ;)
Omluva za chyby pisu z tabletu tak to flákám

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
šmoulinka71
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 15:51

@gina76 Tak proč ne, když jim to takhle vyhovuje a nikomu tím neubližuje. Ale hlavně to nesmí cpát ostatním, že je to normální.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 08.10.14 15:52

Když jim to tak vyhovuje…nechápu no 8o :nevim:

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 08.10.14 15:52

Naozaj zabavna tema… toho chlapa chapem, tie zeny nechapem :mrgreen: by som ho hnala…

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 08.10.14 15:52

Zeptám se manžela se kterým se rozvádím zda by nechtěl týden bydlet u mě a týden u své současné ženy. Jen mi musí tolerovat mého přítele :-D Fakt bomba! Kamarád je asi dobrý magor a ty dvě dámy budou pěkné pipinky :zed:

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 08.10.14 15:53

@smoulinka71 práve to že to cpe i jiným:)abych se jednoho dne nedivila:) :mrgreen:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25414 příspěvků 08.10.14 15:53

Hele nepíšeš náhodou o panu doktoru Rathovi…ten to totiž přesně takhle má…někde jsem o tom četla…a normální to fakt neni…nehledě na to, že u nás je polygamie zakázana…pro ty kteří po ní touží můžou se odstěhovat na dálný východ, tam je to normální :P

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 08.10.14 15:53

Myslím si o tom to, že bych chlapa kopla do pr*ele :lol: A to s ním mám taky tŕi děti

bebu
Kecalka 424 příspěvků 08.10.14 15:54

Hlavně aby nepořádal pochod a nechtěl prosazovat nějaký práva 2 rodin s jedním tatínkem :mrgreen:

asha
Nadpozemská drbna 29599 příspěvků 1 inzerát 08.10.14 15:54

Tak urcite je snem kazdyho muze mit na krku dve zeny s hromadou deti, o tom zadna :pankac: :mrgreen:

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 08.10.14 15:55

Není to muslim?? U nich je to normální :-D :)

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 08.10.14 15:55
@gina76 píše:
Ahoj dámy.
mám tady jedno zajímavé téma a zajímá mě co si o tom myslíte a jestli po případe takto nekterá třeba i žijete?
Náš známy(VŠ LÉKAŘ) má klasicky manželku s kterou má 3 deti, k tomu ale má taktéž další partnerku se kterou má díte 1 které je cca o mesíc mladší než poslední díte jeho manželky jestli tomu rozumíte :) Každá má svojí domácnost a vedí o sobě (manželce po tech letech asi nic jiného nezbylo než to prijmout)Týden tráví s jednou rodinou a další s tou druhou, víkendy jsou na střídačku a vánoce a jiné svátky také :roll:
Nedávno se s mým mužem tak bavily a muj muž to pořád jako nechápe a že mu to neprijde vůbec normální a on mu na to řekl, že to je sen každého muže a že by to tak v životě mělo být uplne normální. Pak mu ještě řekl cituji..neříkej, že by se ti nelíbilo bydlet s tvou nynejsí ženou a s bývalou zároveň..to ti proste neveřím :mrgreen: :mrgreen: tak jsem v kuchyni vybouchla smíchy a on se trošku asi urazi :roll:…podotýkám, že ty jeho partnerky mu neverné být, nesmí to by s nima prý v zádnem pripade nebyl…tak co vy na to??? :mrgreen: :mrgreen: Holky prosím je to téma pro zábavu ;)
Omluva za chyby pisu z tabletu tak to flákám

mam kamaradku co ma takoveho tatinka:-) s jeji mamou uz je tedy rozvedeny zadne jine dite nema, ale vim ze zije s jednou a s druhountake a vedi o sobe… Ta jedna to ale moc nezvlada-takze se s nim dost casto rozchazi. Netusim ja v takove situaci nebyla nikdy co je zase na duhou stranu v dnesni dobe normalni? Pokud jim to vyhovuje a netrapi se tak nikdo z nich at si delaji ke spokojenosti ne:-)?
Ja zas nejsem holka co bere muze jako svatost a tuhle moznost bych u sebe nechtela a nechtela tolerovat-nvim co za mysky a tiky bych musela :mrgreen: mit :mrgreen:

// taky s chybyma taky z tabletu

Aooj :mavam:

šmoulinka71
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 15:55

Tak zas na druhou stranu, asi má dost peněz no a ženy si říkaj, než být sami a chudé, tak raději ho jednou za týden snesem a budou penízky. Já mám zas kamaráda, který žije se dvěma ženami, s jednou manželkou už 25let no a na víkendy k nim jezdí jeho milenka, takže si žijou od pátku do neděle ve třech.

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 08.10.14 15:55
Sany80s
Kelišová 6989 příspěvků 08.10.14 15:55

Že máte kamaráda egomaniaka. Mě je v podstatě úplně jedno, když má někdo více rodin, které o sobě navzájem ví a tolerují to. Jen si nemyslím, že má právo po těch ženách požadovat věrnost a navíc má jedna z nich v našem právním systému mnohem menší práva, protože není manželka.
Jinými slovy, klidně ať si žije jako šejk, ale v jiném systému, který bude chránit práva obou těch jeho žen stejně.
Jaké je to, mít člověka s jeho egem za kamaráda?

Příspěvek upraven 08.10.14 v 15:59

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >