Jeden nebolestivý hemeroid po porodu

Anonymní
22.1.12 11:13

jeden nebolestivý hemeroid po porodu

Ke konci tehotenstvi se mi vytvoril jeden maly hemeroid /predpokladam, ze je to ono, je to mala boulicka u konecniku/, nebolel, sel zatlacit zpet. Po porodu se ale opet objevil. Zatlacit jde, ale zas pri dalsi stolici vyleze. Davam si obklad z dub. kury. Nevite nekdo - zmizi to samo? Je treba k dr.? Diky moc za rady!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20727
22.1.12 11:21

pokud by tě to hodně obtěžovalo, tak si ho můžeš nechat ušmiknout, ale já bych nešla, pokud to nebolí… taky po porodu mám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
22.1.12 12:01

Taky ho mám nebolí a mám ho už dva roky zatím to neděsím dokud to nebude bolet=)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7900
22.1.12 13:29

Mám jich více, nebolí, kdysi jsem absolvovala nebolestivý HEMORON, ale sám jinak nezmizí. Prostě se jednou vytvořil a zůstane, max. se bude lety zvětšovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tlusťoch
16.2.12 23:02

Taky jsem měla, cca 1,5 cm, po porodu se postupně zmenšoval až zmizel. Při dalším těhu jsem preventivně mazala žindavovou mastí - objevily se menší a doufám, že taky zmizí. Jsem cca 2 týdny po porodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.12 09:45

a zmizel tedy sam od sebe, zadny mazani ani obklady? a za jak dlouho asi zmizel?

• Citovat
  • Nahlásit
tlusťoch
19.2.12 18:00

no, mazala jsem tou žindavovou mastí cca 1-2× denně- a za jak dlouho už si přesně nepamatuju - ale myslím, že tak do dvou, tří měsíců

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat