Jeden nevěrný příběh na konci roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

normalní chlap
Povídálka 16 příspěvků 01.01.17 08:25
Jeden nevěrný příběh na konci roku

Jsme s manželkou 20 let, poznali jsme se jako náctiletí, děti nemáme.
Za celou dobu jsme i přes to, že nejsou děti, měli pěkný vztah.
Občas sice nějaká rozepře byla, ale to je všude, téměř na všem se v klidu dohodneme. Žena je nádherná, přitažlivá, chlapy po ní vždy slintali a slintají.
Celkově jsme pěkný a harmonický pár, rozumíme si, většinu věcí podnikáme společně.
Hodně cestujeme, sportujeme, máme hezký rodinný dům, každý dobrou práci, žádné dluhy, finanční stránka je u nás nadstandardní.
Vše nám klape i v posteli.
Víceméně nám nic nechybí.
Domácnost máme sice rozdělenou trochu podivně, ale nějak to funguje.
Uklízíme tak napůl, jednou já, jednou žena, já často vařím – baví mně to, pak nakupuji, starám se o chod domácnosti, komplet o zahradu, venčím psa. Z mého platu jde celé inkaso, šetřím dále na dovolené, na důchod pro oba, našetřil jsem postupně velkou rezervu na jakékoliv výdaje. Žena má celý svůj plat jen pro sebe a komplet ho za sebe utratí, doma nemusí dělat víceméně nic.
Já nepiju, nekouřím, všechno zařídím, vyřídím, myslím si, že jsem naprosto ve všem spolehlivý, ženě jsem nikdy nezahnul, chovám se k ní slušně, s jinými ženami neflirtuji. Žena je na tom podobně, v okolí je oblíbená, milá, lidi jí mají rádi.
Ve společnosti je s námi zábava, doma trochu menší, ale po 20 letech to je stejně ještě dobré.
Nějaký čas jsem však měl podezření, že žena je s někým tajně stýká.
Provalilo se to někdy na jaře, klasicky přes SMS.
Byl to její bývalý nadřízený z práce, rozvedené hovado, které rozvrátilo už několik manželství.
Od kamaráda jsem se navíc blbou náhodou dozvěděl, že se dotyčný snad někde na akci chlubil tím, jak s mojí ženou cosi má. Bral jsem to, že to byli keci mezi ožralími chlapy a nějak to přešel.
Když jí ale SMS od něj stále chodily a bylo to pro mě už neúnosné, tak jsem to na ženu vytáhl.
Všechno zapírala, lhala mně do očí, že se s ním rok neviděla, nikdy si nepsali, nevolali.
Když jsem na ní vytáhl jeho telefonní číslo, opsané ze SMS z jejího mobilu, které jinak vždy mazala, ať tam tedy přede mnou zavolá a dá to na hlasitý odposlech, tak začala, že si párkrát volali, ale jinak nic. Že jí otravuje, že jí pořád píše, že ví, co je zač, že není blbá, že ví, že mu jsme jen o jedno.
A že mu řekne, ať jí nekomplikuje život a dá jí pokoj, že o něj vůbec nestojí.
Podotýkám, že před cca 2 roky jsme už řešili jednu její podobnou aféru, která měla u ní dohru v následném nervovém zhroucení.
Pře to všechno, co provedla, jsem jí vše odpustil a nikdy se o tom ani slovem nezmínil.
Asi za 3 měsíce jsem zjistil, že to však vesele pokračuje dále.
Zase se zapřísahala, že to ukončí, že mně strašně miluje a že ví, jak mně to ubližuje.
Je to 3 dny, co se chytala za sestrou.
Oblékla si na sebe nové oblečení, které jsem jí den před tím koupil, prý aby se sestře pochlubila, jak jsem se plácl pár dní po Vánocích přes kapsu.
Vysprchovala se, vyfénovala vlasy, pěkně se namalovala.
Jel jsem tajně za ní.
Na parkovišti na ní čekal ten člověk, kolem kterého se to celé motá.
Chvíli se muchlovali v autě, pak odjeli společně do jiného města do sauny, kterou moje žena ještě platila, a pak na penzion.
Když přijela po cca 4. hodinách domů, hned spustila, jaké to bylo se sestrou, kde byly, jak se pěkně pobavili. Kdybych to na vlastní oči neviděl, vůbec by mně nenapadlo, že mně zase lže.
Natvrdo jsem na ní udeřil, stále zapírala, ale nakonec to z ní vylezlo.
Stále se ale snažila lhát, lhát a lhát, jako vždy.
Schází se, občas chodí do sauny pak údajně na hotel na kávu a ona se pak vrací ke mně domů.
Nevěřím, že chlap čumí hodinu v sauně na pěknou ženskou a pak jí po kávě z hotelu nechá jen tak odjet domů. Navíc, když za ním jezdí jak poslušný pejsek.
Naprosto jsem se z toho sesypal.
20letý vztah se rozpadl jako domeček z karet.
Doma jsem manželce oznámil, že odjíždím na pár dní mimo republiku a v lednu žádám o rozvod.
Jsem už třetí den pryč z domu, Silvestr jsem strávil sám na pokoji penzionu v cizím městě v Rakousku.
Mám deprese, cítím se strašně zrazený, podražený, jsem v takovém psychickém stavu, jako nikdy v životě. Žena se doma údajně zhroutila.
Mluvil jsem s několika jejími kamarádkami, většinou o její nevěře věděli.
Prý jí to měli strašně za zlé, že to dělala. Žádná se mně ale samozřejmě nikdy nezmínila, že se moje žena kurví.
Pro rodinu jak mojí, tak ženinu, to byl šok, žena je velmi oblíbená, všichni jí považují za velice hodnou milou a věrnou holku, která by nikdy nikomu nic zlého neudělala. Žena mně posílá prosebné SMS, ať se vrátím, jak mně strašně miluje, že to byla její největší chyba v životě, jak strašně trpí.
Rozjeli se jí údajně nervy, je na práškách.
Asi se fakt sesypala.
Tuší asi, že tentokrát to už nepřekousnu a je konec.
Po 20.letech.
Jiné řešení není.
Kdybych jí zase odpustil, jsem přesvědčený, že se časem oklepe a bude to zase to samé.
Už jsem 2× odpustil a vždy to takto dopadlo.
Viděl jsem, jak mně bez mrknutí oka lže a je schopná žít spokojeně se mnou a přitom se kurvit jinde.
Nikdy bych jí už nic nevěřil, lhala mně už tolikrát.
Navíc bych to pořád měl před očima a v hlavě.
Měl jsem v ní naprostou, ale naprostou důvěru, nikdy jsem se v ničem, co mně říkala neštoural.
Její údajná školení s přespáním na hotelu, výjezdy za kamarádkami na 2 dny atd.
Asi to byla chyba, ale nebudete přeci z něčeho podezírat člověka, který je vám nejbližší, kterého milujte, se kterým sdílíte úplně všechno a kterému naprosto důvěřujete.
Dávám žádost o rozvod, nechci být už nikdy za debila, který doma funguje a žena mu zase zahýbá s jiným.
Chtěl jsem vám to sem jen napsat, nechci k tomu nějaké rady, nebo rozřešení.
Podle všeho nikdy není nic tak, jak to vypadá a v každém partnerském příběhu může být nečekaná zápletka, která ho otočí o 180 stupňů a rozhodí vám život.
Důvod změnit scénář, se podle nějaké nepochopitelné logiky vždy najde.
Nepomůže ani to, že se máte po všech stránkách dobře, jste spokojení, šťastní a z prvního pohledu vám nic nechybí.
Do hlavy nikomu nevidíte ani po 20.letém intenzivním krásném vztahu.
Vše se dá tak během okamžiku zničit, o vše můžete během okamžiku přijít.
Važte si tak každé pěkné chvíle, každého pěkného zážitku, za okamžik už může být vše úplně jinak.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 01.01.17 08:29

Ono to ale nebylo během okamžiku…

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 01.01.17 08:35

Co dodat, 2krát si jí odpustil, čeká, že odpustíš zase. Tvoje žena se tě evidentně neváží, ale má s tebou slušný komfort (jestli chápu tak většina výdajů se platí z tvého platu, vaříš, uklízíš… ). Rozhodnutí je samozřejmě na tobě, buď jí opět odpustíš a s velkou pravděpodobností ti zase zahne a nebo půjdeš od ní a budeš mít šanci potkat novou, fajn ženskou, která si tě bude vážit a bude ti věrná :nevim:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 01.01.17 08:38

To je mi moc líto. :hug: Určitě si to uvědomí, ale pozdě… Přeju ti všechno dobré do nového roku. :hug: Určitě bude tisíckrát lepší! ;) :kytka:

Kelsey
Hvězda diskuse 44777 příspěvků 01.01.17 08:44

Najdi si zenu se kterou budes chtit mit deti, byt uplna rodina a mit jiny smysl zivota. Na pani co hleda jinde asi z nudy se bez pardonu vykasli.
Snad to nemas zapotrebi, zoufale ji dokola odpoustet.

Luska
Kecalka 298 příspěvků 01.01.17 08:50

Přeji ti jinou ženu, která si tě bude víc vážit…

MiraMoo
Kecalka 249 příspěvků 01.01.17 08:52

To me moc mrzi…vim ze to hrozne boli, ale opravdu doufam, ze to preboli a ty budes SAKRA rad, ze ses zeny zbavil :cert:. Nesnasim tento typ zen!! Radoby zhroucene mile hodne chudinky na antidepresivech 8o -z ceho proboha??! Z toho ze se kurvila a lhala (doslova hnusne lhala) opakovane „milovanemu“ muzu do oci? Prijde mi, ze extremne hraje na to, ze vi, ze ji mas za tzv. Magickou zenu (jde citit, ze ji mas opravdu rad)..
Je mi lito vaseho manzelstvi, ale tve zene bych uz v zaaaadnem pripade neverila (to proste v cloveku uz je/to hnusne lhani a pretvarka, to se nezmeni!!!) a…ono to preboli.

lemoniq
Povídálka 26 příspěvků 01.01.17 08:56

Bohužel skoro úplně stejný příběh řešil můj kamarád. Je to nepochopitelné. Je to už rok a jeho žena za tu dobu stihla rozvod, znovu se vdát, koupit dům a porodit dítě :-( Přeji ti aby jsi brzy našel ženu, která tě bude opravdově a hlavně věrně milovat. Chce to hodně trpělivosti. Jednou tě srdce přestane bolet a objeví se dokonalá žena pro tebe.

Frída34
Kecalka 497 příspěvků 01.01.17 09:02

Rozveď se, co s takovou je to d.vka. Jen využívá dobroty tvé a peněz. Proč jste neměli děti?

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 01.01.17 09:11

„Měl jsem v ní naprostou, ale naprostou důvěru, nikdy jsem se v ničem, co mně říkala neštoural.“

Tohle nechápu, když si to samé už dříve zažil 2×, jak si mohl mít naprostou důvěru?

lucka83
Hvězda diskuse 46203 příspěvků 2 inzeráty 01.01.17 09:13

Taková zenska si te nezaslouží.
Rozved se a najdi si jinou a lepsi se kterou muzes mit jeste i rodinu.

alisekR
Kelišová 5178 příspěvků 01.01.17 09:14

@normalní chlap Dámu pálí dobré bydlo :think: tak to je. Ty se seber vykopni ji ze svého života, ona se nudí a tak dělá, co dělá a nikdy to jiné nebude. Myslím, že by to rozhodně nezměnilo ani dítě, až by odrostlo, začala by znova. Hlavu vzhůru, na světe je ženskejch mraky, víc k mání než slušnejch chlapů.
Na to, jestli se sesypala a nebo ne, se vykašli. Měla šanci, propásla jí…snaž se obrátit svůj zájem jinam, nemyslím tím hupsnout do dalšího vztahu. Spíš být chvilku sám a urovnat si v hlavě, jakou ženu chceš…jestli je opravdu tak super mít doma obr krasavici, co neudrží kalhotky na místě. Takže hledej krasavici, ale nějakou úměrnou :mrgreen: A o tom, že si s tím pánem nejezdí na penzion jen povídat, tak o tom žádná.
Tohle ti nepíšu jako neznalá problému, ale jako moc dobře znalá…taky jsem kdysi žila jako v bavlně a začala se nudit, dopadlo to velmi velmi blbě :? Tak jak jsem se poučila já, se ale 90 procent nepoučí, za to ti ručím, vidím to všude kolem sebe. Nechci to tu rozepisovat. Pokud chceš nastínit proč je to marný, tak klidně napiš SZ, tady to rozebírat nechci :mrgreen:
Dobrý chlapy přitahujou potvory, tak jako skvělé ženské zakopávají o chlapy zmetky, tak to je.

lucka83
Hvězda diskuse 46203 příspěvků 2 inzeráty 01.01.17 09:17

Taková zenska si te nezaslouží.
Rozved se a najdi si jinou a lepsi se kterou muzes mit jeste i rodinu.

nostress
Extra třída :D 13441 příspěvků 01.01.17 09:26

Šance které jsi jí dal, už promarnila. Přeji ti taky, ať najdeš ženu, která si tě bude vážit a milovat tě. Všechno dobré. :kytka:

Arturie
Extra třída :D 10801 příspěvků 01.01.17 09:36

@normalní chlap

K tomu se hodi citat. Kdyz das nekomu dalsi sanci, kdyz te predtim opakovane zklamal, je to jako kdybys mu dal do ruky nabitou zbran, protoze predtim se netrefil.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >