Reklama

Jeden panák na začátku těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 11:03
Jeden panák na začátku těhotenství?

Ahoj holky, měla bych dotaz, jsem úplně za začátku těhotenství, v prvních týdnech. Čeká mě akce, kde se alkoholu nevyhnu a zatím nechci říkat, že jsem těhotná. Určitě mě budete chtít lynčovat, ale myslíte, že třeba jeden panák za večer dítěti ublíží?
 Díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13298 příspěvků 04.09.18 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, měla bych dotaz, jsem úplně za začátku těhotenství, v prvních týdnech. Čeká mě akce, kde se alkoholu nevyhnu a zatím nechci říkat, že jsem těhotná. Určitě mě budete chtít lynčovat, ale myslíte, že třeba jeden panák za večer dítěti ublíží?
Díky

Nebudu tě lynčovat, ale neriskuj to - alkoholu se vyhni. Nikdo neví, jestli ublíží, nebo neublíží, ale s následky se žádný zdejší rádce potýkat nebude, tudíž ani lynč, ani chlácholení a poplácávání po zádech je o ničem. A nebude se s nimi potýkat ani nikdo z těch, kdo tě budou nutit do alkoholu. Budeš se s nimi potýkat ty a tvoje dítě.

Příspěvek upraven 04.09.18 v 11:08

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 04.09.18 11:04

Řekni ze mas třeba zánět mocaku a antibiotika. Jako vědomě chlastat panáky v těhotenství mi prijde totálně mimo

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 04.09.18 11:07

Tak se vymluv na něco jiného, ne? Že jdeš ráno na krev, tak nechceš pít kvůli cukru. Nebo že jsi na detoxu. Nebo že ses včera dost opila a je ti pořád špatně. Nebo že máš antibiotika třeba na močák. Možností je spousta. Přece to, že nepiješ, nemá jen vysvětlení těhotenství.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 04.09.18 11:07

Upřímně, jeden asi neublíží, ale stejně tak se dá nenápadně někam odložit a tam ho „zapomenout“, případně pokud to někdo ví, tak je může pít za tebe… Výmluva na zánět močáku mi přijde taková, že už rovnou člověk může nahlásit, že je těhotný…

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 04.09.18 11:08
@Tichošlápek píše: Řekni ze mas třeba zánět mocaku a antibiotika. Jako vědomě chlastat panáky v těhotenství mi prijde totálně mimo

Napadlo nás totéž :D to je taková uvěřitelná výmluva :)

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 04.09.18 11:12
@j.a.n.i1 píše:
Upřímně, jeden asi neublíží, ale stejně tak se dá nenápadně někam odložit a tam ho „zapomenout“, případně pokud to někdo ví, tak je může pít za tebe… Výmluva na zánět močáku mi přijde taková, že už rovnou člověk může nahlásit, že je těhotný…

Proč? Jako kvůli intimitě? Tak to já jsem schopná to nahlásit téměř komukoli :D

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 04.09.18 11:12

A to si jako fakt myslíš, že jeden panák zachrání situaci? Na co se vymluvis u dalších? Prostě řekni že bereš atb a pít nemůžeš, nebo si dej vinný strik, míň vína, víc vody a cucej to celej večer. Rozhodně lepší než tvrdej alkohol.

Russet
Extra třída :D 10392 příspěvků 04.09.18 11:14
@Anonymní píše:
Díky

A co takhle se vyhnout té akci? Jeden panák asi dítěti nic neudělá, ale copak je povinnost pít, když nechceš? Copak musí člověk lhát, aby nemusel pít alkohol?! Prostě nechci. Nemám chuť.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 04.09.18 11:15

Ono se dá pít a při tom nepít. Panáka prostě někde odložíš, vyleješ nebo sebou budeš mít láhev vody na zapití a budeš dělat, že panáka zapíjíš, přitom ho do té lahve vyplivneš. Mě by třeba výmluvy nepomohly, nikdo by mi to nesežral…

Megane 123
Kecalka 260 příspěvků 04.09.18 11:16

No já nevím ale mi to trošku přijde jakoby zakladatelka chtěla povolenku k jednomu panaku :think: přece i kdyby si dala jednoho a pak už nechtěla tak by to mohlo být podezřelé :roll: jeden panák to před ostatníma fakt nezachrání :lol: … Pokud jde jen o to že nevíš na co se máš vymluvit tak možnosti je fakt spousta … Antibiotika jsou jednim z nich. Jinak co se týče alkoholu v těhotenství tak jeden panák si myslím neublíží , stejně tak jako sklenka vína , či pivo. Já třeba měla.na pivo chuť celé tehu a doktorka mi řekla, že skleničku si můžu dát … Ulevovalo mi hodně od nevolnosti.

osvc
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 04.09.18 11:17

Ještě je jedna dobrá výmluva, že musíš řídit ;) I jako netěhotná nejsem typ, který když řídí až za 5 hodin, tak si dá panáka.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 04.09.18 11:17
@Janli píše:
Ono se dá pít a při tom nepít. Panáka prostě někde odložíš, vyleješ nebo sebou budeš mít láhev vody na zapití a budeš dělat, že panáka zapíjíš, přitom ho do té lahve vyplivneš. Mě by třeba výmluvy nepomohly, nikdo by mi to nesežral…

fakt miluju společnost, kde je ostuda nepít…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33014 příspěvků 10 inzerátů 04.09.18 11:18

Jeden panák neublíží, ale pokud už o těhotenství víš, proč to schválně riskovat?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 04.09.18 11:18

@Megane 123 a na konci těhotenství zas každá pije červené víno, aby už konečně porodila :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama