Jeden později vzatý prášek HA

Anonymní
13.6.21 20:47

Jeden později vzatý prášek HA

Zdravím,
beru cca třičtvrtě roku HA a nikdy se mi nestalo, že bych zapomněla. Vždy beru prášek +- 15min rozmezí. V sobotu ráno v 8 h jsem si vzala první prášek z plata (po 7 denní pauze) a v poledne jsem odjela ke kamarádce 200 km na oslavu, s tím že se večer vrátím. No ale nestalo se tak a vrátila jsem se až dneska odpoledne (a druhý prášek si vzala až v 6 večer). Měla jsem sebou i přítele a po oslavě jsme si udělali hezký večer. A mojí otázkou je, jestli tady je možnost těhotenství?
(Ano v příbaláku píšou do 12 hod, že by se neměla účinnost snížit, ale také tam píšou, že v prvním týdnu braní je to nejrizikovější, tak se ptám zkušenějších, jak hodně se mám bát a hlavně zkušenosti ostatních)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
117
13.6.21 21:00

Mám spoustu kamarádek které vynechali i dva dny a neotěhotněly, a ne jednou, měla jsem i jednu která to takhle praktikovala docela často :D podle mě není čeho se bát, ale samozřejmě záleží na okolnostech. Pokud by ses jo hodně bála tak si udělej test, za to nic nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
13.6.21 21:13

Nevěřím že by jsi měla být těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
13.6.21 21:33

Taky si myslím že je to hodně nepravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
13.6.21 21:40

Za me velmi ale opravdu velmi mala pravdepodobnost. Zbytecne se nestresuj, ja kdysi vynechavala prasky casto :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4290
13.6.21 23:02

V prvním týdnu braní je to rizikové jen v případě, že ji teprve nasazuješ. Pokud ji už delší dobu užíváš, tak je pravděpodobnost velmi malá. Druhá věc ale je, pokud jsi se opila, tak může mít vliv na účinnost alkohol, pak už v kombinaci se zpožděným práškem může být pravděpodobnost vyšší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat