Jeden pozitivní a dva negativní TT

Anonymní
27.11.19 09:45

Jeden pozitivní a dva negativní TT

Ahoj, na konci týdne jsem si dělala TT a vyšel mi pozitivní, sice byla druhá čárka slabší, ale byla tam. Měli jsme z toho radost. :nevim: Včera byl dvakrát negativní, tak vůbec nevím. Místo menstruace přišlo jen jednodenní krvácení a pak výtok. :nevim: Myslíte, že ten první byl jenom nějaký omyl?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.11.19 09:50

Ještě jsem zapomněla dodat, že menstruace přišlal o týden dříve

• Citovat
  • Nahlásit
18991
27.11.19 09:52

Záleží na tom, zda to byly stejné testy. Jinak to mohlo být biochemické těhotenství, to odchází s menzes, proto se nemá testovat dřív. Udělej další testy stejné značky a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 09:54

@Janli testovala jsem až po menstruaci právě. Jinak testy byli dva stejné a jeden jiný.

• Citovat
  • Nahlásit
18991
27.11.19 09:56
@Anonymní píše:
@Janli testovala jsem až po menstruaci právě. Jinak testy byli dva stejné a jeden jiný.

A jakou měli citlivost? Nicméně pokud nejsi 14 dní po oplodnění, tak nemá testování smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 10:01

@Janli citlivost 25. Jak dlouho po možném oplodnění to je, nevím. Milujeme se spolu stále a nebylo to úplně plánované.

• Citovat
  • Nahlásit
6140
27.11.19 10:19
@Anonymní píše:
@Janli citlivost 25. Jak dlouho po možném oplodnění to je, nevím. Milujeme se spolu stále a nebylo to úplně plánované.

Tak příště testuj citlivosti 10;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 15:22

Tak jsem zkoušela dělat test s citlivostí 10. Negativní. Tak fakt nevím, i bříško se mi zda takové nafouklé. Vůbec si neumím vysvětlit ten pozitivní na začátku. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6140
27.11.19 15:46
@Anonymní píše:
Tak jsem zkoušela dělat test s citlivostí 10. Negativní. Tak fakt nevím, i bříško se mi zda takové nafouklé. Vůbec si neumím vysvětlit ten pozitivní na začátku. :nevim:

Mohlo to být klidně biochemické těhotenství které odchází s MS nebo to mohl být falešně pozitivní test, to už teď ale bohužel nezjistí nikdo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.11.19 19:57

První pozitivní, druhý negativní...

Včera večer jsem si udělala test a druhá čárka mi přijde že tam je. Dneska jsem koupila druhý test a je negativní. Můžu poprosit o názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18991
27.11.19 20:57

Ten test s čárkou je vadný, celý je nějak moc nasáklý. Nemáčela jsi ho moc dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
27.11.19 21:16

@Mikella test s čárkou vypadá jako vadný, buď je moc namoceny nebo byl vadný už od výroby. Je celkově moc rozpity a hlavně druhá čárka není celá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.11.19 23:50

@Janli vše jsem dělala podle návodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18991
28.11.19 00:01
@Mikella píše:
@Janli vše jsem dělala podle návodu.

Tak špatnej test, někdy se to stává. A tenhle je už od pohledu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat