Jeden pozitivní test druhý negativní

Anonymní
2.4.20 22:21

Jeden pozitivní test druhý negativní

Zdravím, mám za sebou už dvě nevydařené těhotenství. První sponntání potrat, druhé zamlklé. Jsem cca půl roku po. S přítelem jsme se znovu začaly snažit, mam jeden den zpoždení. Jeden pozitivní test a 4 negativní. Dnes jsem měla trochu hnědý výtok. Myslíte že je nějaká naděje? :( jsem chudokrevna tak jsem se chtěla zeptat jestli to na to nemá vliv jestli tu je někdo kdo to měl stejně? Po zamlklem tehu beru pravidelne zelezo a kyselinu listovou. Předem díky za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

132
2.4.20 22:43

A byly ty testy stejné značky a dělané najednou? Nebo byl ten pozitivní rano a ty negativní ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 00:13

@VelkaMys Nebyli dělané najednou ani nebyli stejné značky, jeden byl pozitivní večer a ráno negativní, další den jiný značky negativní

• Nahlásit
  • Citovat
132
3.4.20 06:24

Obávám se, že to nevypadá dobře, je mi líto. Pro jistotu bych si udělala další za dva dny ráno, já jsem měla dva dny zpoždění a naprosto nepatrneho ducha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6875
3.4.20 06:58

Jestli byl první pozitivní a ty další už negativní, tak bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
7.4.20 19:02

Ahoj. Chci se optat.. Po Menstruaci, kdy jsem měla střední šanci otěhotnět jsme s přítelem měli pohlavní styk, pár dní na to ( 5 - 7 ) jsem začala slabě špinit, přesně tři dny. Potom už nic.. Pár dní po tom jsem začala cítit bolest prsou, bolest v podbřišku a někdy i malé píchnutí,, nevolnost ( ne zvracení ) a častá únava. Bylo mi to divné, tak jsem si udělala test, na kterém se mi hned ukázali dvě čárky, ta která potvrzuje těhotenství slabá. Po nějaké době jsem si dělala dva jiné testy, které byli negativní.. Bylo mi to divné, tak jsem si koupila úplně ten samý jako poprvé a opět negativní. Menstruace se mi zpozdila o 3 dny, 4 den jsem začala krvácet, velmi málo a hnědé barvy. Děkuji vám za radu, odpověď nebo názor. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 22:00

@Vendy2705 Měla jsem úplně to samé. 3 dny zpoždění, dnes na testu opět duch. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2
7.4.20 22:04

Nevím vůbec co to znamená, nebo jak to mám brát. :think: Ještě budu muset počkat a pak jedině doktor.. Po telefonu p. Doktorka říkala, že pokud mám test pozitivní, je pravděpodobné, že těhotná jsem ale samozřejmě to prokáže až prohlídka u doktora. :palec: Tak uvidíme.. 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6875
8.4.20 06:59

@Vendy2705 ale ty máš test negativní ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 13:50

@karkarka Jeden měla pozitivní. Měla jsem úplně to samé, po menstruaci dnes ráno čárka opět viditelnější :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.4.20 16:01

Taly jsem mela pred ms dva pozitivni testy a dva dny po ms uz jen velmi slabeho ducha, za 3 dalsi dny prisla ms - bylo to biochemicke tehotenstvi (potvrzeno z krve).

• Nahlásit
  • Citovat
6875
8.4.20 16:20
@Anonymní píše:
@karkarka Jeden měla pozitivní. Měla jsem úplně to samé, po menstruaci dnes ráno čárka opět viditelnější :nevim:

Ano, ale po něm mela testy už negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
19.4.20 17:57

Má někdo stejnou zkušenost?

Zdravím, jsem tu nová, s partnerem se snažíme o miminko, bohužel od ledna mám nepravidelnou menstruaci, takže jsem vzdala ovu testy.. Dnes by to bylo 10 dní zpoždění menstruace, kdyby přišla tak já má.. Tak jsem si udělala mamatest 10 a vyšel pozitivně, ale druhý den ráno jsem zkusila pro jistotu znova dr. Max a ten byl úplně snehobily..
Stalo se vám někomu že by byl test falešné pozitivní? Děkuji za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.20 03:51

@Venasis Ahoj, stalo se to mně. :roll: Dr mi řekla že se to někdy stává že je test falešně pozitivní :nevim: zkus test stejný značky který ti vyšel ještě ráno a nebo digi Clear Blue ten je nejspolehlivější. Ale pro jistotu bych si zašla na krev.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama