Jeden přerušovaný styk v měsíci a jsem těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 16:07
Jeden prerusovany styk v měsíci a jsem těhotná

Ženský…koukám jako blazen! Nehlidam si ms, ale už jsem si říkala, ze mě dyl a vic bolí prsa a ms stále nikde. Kouknu do kalendáře a měla dorazit před 3 dny. Test pozitivní. Měli jsme jeden jediný prerusovany sex v měsíci, týden po ms a jsem v tom. Nemůžu tomu uvěřit. Muže byt test falešne pozitivní??? 8o 8o 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 22.11.18 16:09

Ne, jsi v tom :))

Russet
Extra třída :D 12204 příspěvků 22.11.18 16:10
@Anonymní píše: Ženský…koukám jako blazen! Nehlidam si ms, ale už jsem si říkala, ze mě dyl a vic bolí prsa a ms stále nikde. Kouknu do kalendáře a měla dorazit před 3 dny. Test pozitivní. Měli jsme jeden jediný prerusovany sex v měsíci, týden po ms a jsem v tom. Nemůžu tomu uvěřit. Muže byt test falešne pozitivní??? 8o 8o 8o

Tak zkus zítra jiný :nevim: Máš zpozdění, citlivá prsa, sex proběhl, tak co jiného?

terinka4444
Hvězda diskuse 68521 příspěvků 22.11.18 16:12

Jsi tehotna, prerusovany sex tyden po menstruaci je sex v nejplodnejsi dny. Manzel neni prerusovaci profik :mrgreen:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63733 příspěvků 3 inzeráty 22.11.18 16:14

Jo, Murphyo zákony fungují spolehlivě…

terien
Echt Kelišová 8492 příspěvků 22.11.18 16:22

Tak stát se to může, to víš už ze základní školy. Teď je otázka co s tím :think:

Lenka_Hal
Kelišová 5732 příspěvků 22.11.18 16:23

Tomu se rika opravdu smula nebo stesti, podle uhlu pohledu. Tehotna jsi, falesne pozitivni vysledky jsou fakt vzacne :D

axlpol
Závislačka 2747 příspěvků 79 inzerátů 22.11.18 16:24
@Anonymní píše: Ženský…koukám jako blazen! Nehlidam si ms, ale už jsem si říkala, ze mě dyl a vic bolí prsa a ms stále nikde. Kouknu do kalendáře a měla dorazit před 3 dny. Test pozitivní. Měli jsme jeden jediný prerusovany sex v měsíci, týden po ms a jsem v tom. Nemůžu tomu uvěřit. Muže byt test falešne pozitivní??? 8o 8o 8o
…měla jsem x-přerušovaných styků a celé roky nic. Při plánovaných početí jsem otěhotněla hned. Takže mě (by) se to nestalo…ale jak se říká, někomu se to stane. Takže gratuluju :kytka:
Celina
Závislačka 3621 příspěvků 22.11.18 16:25

Proč ten údiv??

Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 22.11.18 16:25

Budeš těhotná :) testy pozitivní bývají opravdu vzácně omylem. Krásná náhoda :palec:

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 22.11.18 16:27

Ahoj.

Za našich mladých let se říkalo: " Stačí kapka a je z tebe taťka".

Očividně to platí pořád.

Gratuluji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 16:29

Tak to budou opravdu Vesele Vánoce :srdce: . Ještě to oznámit tatínkovi, až večer přijede z práce :lol: . Samozřejmě se muže ještě cokoliv stát. Děti už máme. Jsou velké, samostatné a máme krásný klídek. Je to trosku šok, ale příjemný. O dětech jsme už neuvazovali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 16:31

@tininas očividně ano. 17 let nám to vycházelo. :potlesk:

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 22.11.18 16:31

A ty se divíš? Přerušovaný styk není forma antikoncepce a navíc týden po ms? To jste dítko chtěli, že?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 22.11.18 16:44

Sex jednou za měsíc? Šťastná to žena :lol: :lol: a gratuluju :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >