Jeden test pozitivní a druhý negativní

3384
26.12.07 10:29

Jeden test pozitivní a druhý negativní

Ahojík holky, včera měla přijít MS a tak jsem si včera udělala testík a byl pozitivní z odpolení moči a dnes z ranní moči negativní :o)) a co s tím???

Dík moc za rady Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
26.12.07 11:41

Zahodit nebo počkat do zítřejšího rána. Čertík

• Nahlásit
  • Citovat
116
26.12.07 14:47

Měla jsem to taky tak jeden byl slabě pozitivní a dalších asi 5 bylo negativních.A těhotná jsem nebyla.Není to 100% metoda pro dg. gravidity.Někdy jsou ty testy prostě falešně pozitivní.Nezbývá než počkat do dalšího dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.12.07 12:11

Ja to měla tak nějak obdobně a nakonec jsem těhotná byla, takže radím zkusit další. Z.

• Nahlásit
  • Citovat
493
27.12.07 14:42

Já teda radím zajít si udělat krevní testy, ty jsou nejspolehlivější :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.16 09:24

Ahoj, nechci zakládat novou diskuzi, tak se zeptám tady. 18.3 jsem měla poslední MS, ale jinou než jindy, bylo mi to divné, tak jsem si po skončení MS 25.3 udělala test a vyšel pozitivní i z odpolední moči. Pak jsem jich vyzkoušela ještě několik včetně digitálního clearblue a všechny zase pozitivní. V úterý jsem byla u dr a prý v děloze nic nevidí, jen žluté tělísko na vaječníku. Dostala jsem utrogestan a na kontrolu mám přijít 8,4, tedy 10 dní od posledně. Jenže včera odpoledne a dneska ráno jsem zkoušela další testy a oba byly negativní. Měla jste to některá taky tak? Už fakt nevím, co si myslet :? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
14844
2.4.16 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj, nechci zakládat novou diskuzi, tak se zeptám tady. 18.3 jsem měla poslední MS, ale jinou než jindy, bylo mi to divné, tak jsem si po skončení MS 25.3 udělala test a vyšel pozitivní i z odpolední moči. Pak jsem jich vyzkoušela ještě několik včetně digitálního clearblue a všechny zase pozitivní. V úterý jsem byla u dr a prý v děloze nic nevidí, jen žluté tělísko na vaječníku. Dostala jsem utrogestan a na kontrolu mám přijít 8,4, tedy 10 dní od posledně. Jenže včera odpoledne a dneska ráno jsem zkoušela další testy a oba byly negativní. Měla jste to některá taky tak? Už fakt nevím, co si myslet :? :zed:

Může se jednat o biochemicke tehotenstvi..vajicko se oplodni ale neuchyti se ve sliznici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3029
2.4.16 10:56

A dr.ti krev nebrala? Kvuli hladine hcg? Hele bud vydrz na kontrolu nebi zavolej dr. Mne prekvapuje to zlute telisko po ms na utz. To v chemickem tehu takhle neni. Odchazi cele oplodnene vajicko. Nebo si zavolej dr., ze uz mas test negativni, treba si te pozve driv. Pokud mas hcg takhle nizke a nejsi tedy tehu, tak ti nic v deloze nebo na vajecniku asi zustavat nema…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.16 11:06

@krusty Krev mi nebral, byla jsem tam pozdě odpoledne, chtěl, abych na krev přišla druhý den ráno, ale nejsem z města a kvůli dojíždění je to u nás na prd, tak mi řekl, ať přijdu na kontrolu za deset dní. To žluté tělísko moc nechápu :think: A test byl pozitivní jetě ve středu a dneska ráno už nic :nevim: Zkusím mu v pondělí zavolat a uvidím :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama