Jeden test pozitivní druhý negativni ? Je to možné?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 21:28

Jeden test pozitivní druhý negativni ? Je to možné?

AHOJ MOC PROSIM O VAS NAZOR…JSEM 4 DNY PRED MS A VCERA JSEM DELALA TEHU TEST KDE JE VIDET CARKA…DNES RANO JSEM ZKOUSELA TEST JINE ZNACKY A BYL BILY…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
454
14.1.22 21:31

Dělala jsi testy se stejnou citlivostí? Každopádně dělej test, až ti vynechá MS, ale to asi víš. :) Ať to dobře dopadne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
14.1.22 21:33
@Sára2020 píše:
Dělala jsi testy se stejnou citlivostí? Každopádně dělej test, až ti vynechá MS, ale to asi víš. :) Ať to dobře dopadne :palec: [

Jj byly to testy s citlivosti 10…tak nezbývá nic jiného než čekat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
14.1.22 21:39

No.. Já měla testy dr max a ty mi teda nic neukazali. Pak jsem měla nějaký z drogerie a tam jsem měla ducha… Teď mají ti naši duchové devět měsíců :mrgreen: ale teda mě se ukázal duch až sedm sní po vynechání ms a oba jsem dělala ve stejný den a oba mely stejnou citlivost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
14.1.22 21:51

@Petrocka Tak zkus za dva dny, třeba to vyjde :palec: Taky jsem byla nedočkavá a mě se ukázala 3 dny před MS už opravdu hezká čárka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.1.22 21:59

Nedavala jsi sem včera ten vadný test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
15.1.22 08:29
@Anonymní píše:
AHOJ MOC PROSIM O VAS NAZOR…JSEM 4 DNY PRED MS A VCERA JSEM DELALA TEHU TEST KDE JE VIDET CARKA…DNES RANO JSEM ZKOUSELA TEST JINE ZNACKY A BYL BILY…

Ahoj, co dnešní test?

Nevím, jaký test si použila, ale mě toto děla mama nebo sluníčko úplně běžně, vyjdou slabě pozitivně a jiné testy neg., nevím, co to tedka mají ta šarže, ale více holek si na to stěžovalo.. a neboooo

si těhotná a na jiných testech se to ještě neukazalo, což je taky úplně bezne :)

:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
16.1.22 18:38

Mám stejnou zkušenost -mamatest duch, docela hezkej a pepino druhý den večer negativní :( tak nevim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 21:51

Zdravím. Měl někdo problém se špiněním? Mám zpoždění 5 dní. Celou dobu lehce špiním. Opravdu nepatrně. Nemám ms pravidelnou. V neděli dělaný test - ranní moč : Pěkný duch.
Pondělí odpoledne negativní. A špiním o trošku víc. Břicho mě nebolí. Jen občas píchne, mírný tlak v podbříšku. Ráno budu dělat další test. Vím že HCG může mít ještě měníš hodnotu. A kór odpoledne. Ale přesto mám obavy že to bylo jen biochemické. Mám za sebou 3 samovolné potraty. Stalo se to některé a i přesto byla/je těhotná? Předem díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat