Jeden vejcovod a otěhotnění, podařilo se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 444 příspěvků 20.05.19 07:30
Jeden vejcovod a otěhotnění, podarilo

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda se vám podařilo otěhotnět i s jedním vejcovodem? 4.6.jdu na laparoskopii a odběr vejcovodu, jelikož se mi v něm udělal slepenec se zanetlivymi ložisky a musí pryč, tím se prý pak může zvýšit šance na otěhotnění až o 60%. Cítím se divně, ze mi kus mě odeberou, pripadam si jak nějaký hybrid, i když vim, ze holek pouze s jedním vejcovodem je spousta.

Reakce:
Zabatko
Závislačka 4717 příspěvků 20.05.19 07:31
@Toma18 píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda se vám podařilo otěhotnět i s jedním vejcovodem? 4.6.jdu na laparoskopii a odběr vejcovodu, jelikož se mi v něm udělal slepenec se zanetlivymi ložisky a musí pryč, tím se prý pak může zvýšit šance na otěhotnění až o 60%. Cítím se divně, ze mi kus mě odeberou, pripadam si jak nějaký hybrid, i když vim, ze holek pouze s jedním vejcovodem je spousta.

Jistě, dokonce 4× a jen s jedním vaječníkem a vejcovodem a vadou dělohy. Neboj. :palec:

Shari81
Kelišová 6128 příspěvků 20.05.19 14:06

1 vejcovod a 2 krásné zdravé děti ;-)

pani.fialka
Stálice 62 příspěvků 4 inzeráty 22.05.19 22:05

Hehe. Takhle jsem se narodila. Ave já :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Markeet1
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 23.05.19 09:43

Zrovna nam zacina druhy cyklus snazeni s 1 vejcovodem, tak jestli se zadari, dam vedet :) :palec: sama jsem zvedava, jak dlouho to potrva…

Uživatel je onlinenaka1911
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 26.05.19 11:52
@Toma18 píše:

podarilo se mi otehotnet s jednim vejcovodem po dvou letech u prvniho.ted po 9 letech se snazime o druhe a pristi tyden budu testovat jestli se zadarilo :grin:

Uživatel je onlinenaka1911
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 26.05.19 11:53

@Markeet1 urcite se zadari musite tomu verit priroda je mocna :D drzim :palec:

Markeet1
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 27.05.19 17:51

@naka1911
Dekuji taky verim, ze se dockame :)

Váš příspěvek
Reklama