Jeden vejcovod, šance na otehotneni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Werushe87
Kecalka 261 příspěvků 07.01.18 15:05
Jeden vejcovod, šance na otehotneni

Dobrý den, minuly mesic mi vzali nepruchodny vejcovod a odstranili srusty na druhem. Je tu někdo kdo to zažil s mohl by mi říct zda otehotnel s jak dlouho to trvalo. Diky

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 07.01.18 15:11

Je-li druhý průchodný a jsou oba funkční vaječníky, šance na otěhotnění cca 50 % oproti ženské s oběma, čili cca 7-10 % na cyklus (s oběma vejcovody 15-20). Ale to je statistika, někomu to klapne na poprvé a někdo bude čekat roky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 15:34

@Werushe87 Me se po mimodeloznim uz znovu otehotnet přirozeně nepodarilo. i kdyz mam druhy vejcovod pruchozi.mam bohuzel i srusty po operaci.

mayerka
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 07.01.18 15:44

Ja jsem s jedním vejcovodem a mám dva krásný kluky. Neboj, jde to

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 15:45

Me odstranili pravy vejcovod po mimodelozim a rekli, ze se sance nesnizi o 50% ale jen asi o 25-30%, ze levy vejcovod se muze natahnout pro vajicko z praveho vajecniku, a otehotnet takto. Ale v praxi se teprve uvidu, jeste cekame, nez se znova zacneme snazit..

emma38
Závislačka 3557 příspěvků 07.01.18 16:15

Listopad 2013 odstranen levy vejcovod v roce 2014 tehu srpen Zt. revize další tehu duben 2015 a to doladlo dobre takze s jednim vejcovodem 2× ;)

Werushe87
Kecalka 261 příspěvků 07.01.18 17:01

No, mě poslali kvůli plodnosti na hysteroskopii a zjistili ze mám přechodný jen jeden. A říkali ze bych měla otěhotnět normálně. Každopádně musím na kontrolu do Ivf centra. Tak uvidím co mi řeknou. Doufám ze to půjde rychleji než za rok.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama