Reklama

Jeden vejcovod, šance na otehotneni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 07.01.18 15:05
Jeden vejcovod, šance na otehotneni

Dobrý den, minuly mesic mi vzali nepruchodny vejcovod a odstranili srusty na druhem. Je tu někdo kdo to zažil s mohl by mi říct zda otehotnel s jak dlouho to trvalo. Diky

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42571 příspěvků 07.01.18 15:11

Je-li druhý průchodný a jsou oba funkční vaječníky, šance na otěhotnění cca 50 % oproti ženské s oběma, čili cca 7-10 % na cyklus (s oběma vejcovody 15-20). Ale to je statistika, někomu to klapne na poprvé a někdo bude čekat roky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 15:34

@Werushe87 Me se po mimodeloznim uz znovu otehotnet přirozeně nepodarilo. i kdyz mam druhy vejcovod pruchozi.mam bohuzel i srusty po operaci.

mayerka
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 07.01.18 15:44

Ja jsem s jedním vejcovodem a mám dva krásný kluky. Neboj, jde to

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 15:45

Me odstranili pravy vejcovod po mimodelozim a rekli, ze se sance nesnizi o 50% ale jen asi o 25-30%, ze levy vejcovod se muze natahnout pro vajicko z praveho vajecniku, a otehotnet takto. Ale v praxi se teprve uvidu, jeste cekame, nez se znova zacneme snazit..

emma38
Závislačka 3580 příspěvků 07.01.18 16:15

Listopad 2013 odstranen levy vejcovod v roce 2014 tehu srpen Zt. revize další tehu duben 2015 a to doladlo dobre takze s jednim vejcovodem 2× ;)

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 07.01.18 17:01

No, mě poslali kvůli plodnosti na hysteroskopii a zjistili ze mám přechodný jen jeden. A říkali ze bych měla otěhotnět normálně. Každopádně musím na kontrolu do Ivf centra. Tak uvidím co mi řeknou. Doufám ze to půjde rychleji než za rok.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >