Jedete letos na dovolenou k moři?

Anonymní
12.7.21 18:44

Jedete letos na dovolenou k moři?

Dobrý den, dost jsem se chytla se sestrou která mě má za „socku“. Kvůli tomu že letos nejedeme s dětmi (14, 10 a 6 let) k moři. Nemáme letos zrovna peníze „navíc“ tak nejedeme do zahraničí nechci si půjčovat a pak to bůhví jak dlouho splácet a byly jsme u moře 9 let za sebou. Všichni v mém okolí jedou (rodina, kamarádky..) My s dětmi pojedeme někam na výlet, do přírody, k příbuzným apod.. Jsme jediný kteří letos dovolenou vynechali nebo jsme vážně socky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32958
12.7.21 18:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, dost jsem se chytla se sestrou která mě má za „socku“. Kvůli tomu že letos nejedeme s dětmi (14, 10 a 6 let) k moři. Nemáme letos zrovna peníze „navíc“ tak nejedeme do zahraničí nechci si půjčovat a pak to bůhví jak dlouho splácet a byly jsme u moře 9 let za sebou. Všichni v mém okolí jedou (rodina, kamarádky..) My s dětmi pojedeme někam na výlet, do přírody, k příbuzným apod.. Jsme jediný kteří letos dovolenou vynechali nebo jsme vážně socky?

Nevím. Ne kvůli penězům, ale kvůli covidu. Netuším, co budu v srpnu :,(

Kdyby mi někdo řekl, že nejede kvůli finanční situaci k moři, tak bych si pomyslela, že je rozumný a finančně gramotný. Socka je někdo, kdo si půjčí, jede a pak sklouzne do dluhové spirály…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
12.7.21 18:47

Já se fakt divím co někteří dokážou řešit… Co je tvé sestře do toho? A proč ty se tím vůbec zabyvas… Socky fakt nejste, prosímtě být tebou mavnu nad tím rukou a vůbec to neřeším ať si říká co chce… Zjevně chce jenom rypat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
12.7.21 18:47

Prosím tě, mám dost bohaté známé, kteří k moři nejezdí. Prostě je to nebaví, radši jedou do Krkonoš. Jo, my jedeme, ale moře je to poslední, co na tom děti zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6446
12.7.21 18:50

Podle výběru destinace nerozděluju lidi na socky a movité. I dovolená v Česku tě může vyjít dráž než zrovna to moře.
Jinak ne, nejdeme k moři. Nebyla jsem tam už cca 12 let a nějak mi to ani nechybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498

Socka je u mě ten pro koho je nejlepší jídlo rohlík s paštikou, protože na jiný nemá, ale na cigarety si peníze najde vždycky :lol: rozhodně bych tak nenazvala někoho jen proto, že nejede k moři, vzhledem k současným podmínkám se tomu vůbec nedivim a taky moc dobře vím, že výletivání po čr je po finanční stránce na stejný úrovni jako týden u moře :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33002
@Anonymní píše:
Dobrý den, dost jsem se chytla se sestrou která mě má za „socku“. Kvůli tomu že letos nejedeme s dětmi (14, 10 a 6 let) k moři. Nemáme letos zrovna peníze „navíc“ tak nejedeme do zahraničí nechci si půjčovat a pak to bůhví jak dlouho splácet a byly jsme u moře 9 let za sebou. Všichni v mém okolí jedou (rodina, kamarádky..) My s dětmi pojedeme někam na výlet, do přírody, k příbuzným apod.. Jsme jediný kteří letos dovolenou vynechali nebo jsme vážně socky?

Ne, letos budeme jen v Čechách. Nejsme každý rok u moře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
12.7.21 18:51

Ježíš my taky nejedem a víš co? Nikdy jsme nebyli :mrgreen: nemáme ani jeden rád teplo a jako socka si teda nepřipadam :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
12.7.21 18:51

Uz jsme byli a za týden letíme znovu. Ale je každého věc kdy kam proč a jak. Mám známé, kteří letní dovolenou tráví v Rakousku a dají za to daleko víc peněz než my za moře.
More už dávno není zárukou toho nebýt socka, zvlášť pokud to vezmu nahoru do Bibione do Itosky případně někam do Umagu do Chorvatska, najdu i apartmány pod deset tisíc. To, že si tam člověk klohní obědy z dovezených zásob, už pak nikoho nezajímá. Byl jsem u moře, tím pádem nejsem socka. :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
12.7.21 18:52

U more jsme byli pres Silvestra, ted v lete nepojedeme, protoze v srpnu budu rodit, kdybych nerodila, stejne bysme nejeli.
Mame naplanovano az na zari/rijen, tak uvidime, jestli to bude mozne a za jakych podminek.

Lidi, co nejedou k mori fakt za socky nepovazuju, ne kazdeho to bavi a cizi zivoty neresim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19459
12.7.21 18:55

Máš divnou sestru ;) proč bys měla být socka? to se měří podle toho, jestli a jak často jezdíš k moři? naopak mi přijde hodně rozumné si nepůjčovat a udělat si prázdniny podle toho, na co mám… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33002
12.7.21 18:56
@Madohovoho píše:
Ježíš my taky nejedem a víš co? Nikdy jsme nebyli :mrgreen: nemáme ani jeden rád teplo a jako socka si teda nepřipadam :mrgreen:

Kolegyně je jen doma. Jako doma nebo na zahradě. A neřekla bych, že jsou to socky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 18:58
@Monchichik píše:
Máš divnou sestru ;) proč bys měla být socka? to se měří podle toho, jestli a jak často jezdíš k moři? naopak mi přijde hodně rozumné si nepůjčovat a udělat si prázdniny podle toho, na co mám… :kytka:

Myslím si to samé. Ona mi řekla ať si půjčím a jedeme a k tomu všemu jsou ještě všude opatření, testy, karantény v každým státě něco.. Máme v plánu ject příští rok.

• Citovat
  • Nahlásit
1341
12.7.21 18:58

Jedeme ale do Čech do apartmanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
12.7.21 18:59

Jezdíme každý rok ale teď nejedeme nikam v Srpnu rodim.. A hezká dovolená dokáže být i v Čechách. Na sestru se vyprdni a vůbec ji neřeš nejste socky jen hold každý si nemůže dovolit jet na dovcu, a půjčovat na dovcu si může jen Blbec… Takže klid.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat