Reklama

Jediná otázka na budoucnost - lze na dálku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 15:58
Jediná otazka na budoucnost - lze na dálku?

Krásné předvikendové odpoledne, nevěřím v kartářky, numerologii ani jiné tajemno. Ale přesto mi na srdci leží jedna otázka. Ne jde o život, zdraví ani práci. V podstatě jen o blbost. Kamarádce zrovna ted nedávno vyšlo téměř na den přesně to, co jí kartářka předpověděla. Tak mě to nahlodalo.

Ale protože jsem nevěřící Tomáš, tak se mi nechce nikam jezdit, objednávat se a proto se ptám vás na doporučení, pokud to vůbec lze, na někoho, kdo mi „odpoví, predpivi“ na dálku. Nevim, zda numerologie nebo něco jinýho.

Anonym proto, že si připadám jako blázen, ale zároveň ve mě hloda zvědavost.

Děkuji všem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 26.01.17 16:32

Ja na toto moc nevěřím a ze zkušenosti vím, že pokud někdo něco „předpoví“ do budoucna, tak se na to člověk orientuje a stane se to. Protože o tom ví.
AlE držím. palce. třeba vám to vyjde

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 26.01.17 16:40

Lze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 16:47

@JetLi to si právě taky myslím

@berry4 a nemáš kontakt?

Zakl.

Moniňoň
Závislačka 4467 příspěvků 26.01.17 17:16

Taky na to nevěřím a byla jsem v soku, co mi jedna známá řekla z karet na dálku. Řekla mi úplně přesně vsechno. Daleko do budoucna ne, spis popsala přesně pocity zúčastněných a jaké jsou možnosti. Je to spíš rádce

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 26.01.17 17:31

Blbost… Dost krásná manipulace. Navíc vůbec netuším k čemu by mi to bylo dobré.
Zisk z toho přeci jen je. Pro šarlatána.

vejilka
Závislačka 4365 příspěvků 26.01.17 17:32

Zkladtelko napiš mi do zprávy, napíšu ti kontakt na jednu kartářku co mi předpověděla karty na budoucnost. Nevím jestli to mužu napsat sem abych nedělala reklamu :nevim: Taky jsem tomu nevěřila ale splnilo se mi u ní vše

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 17:43
@Anonymní píše:
Krásné předvikendové odpoledne, nevěřím v kartářky, numerologii ani jiné tajemno. Ale přesto mi na srdci leží jedna otázka. Ne jde o život, zdraví ani práci. V podstatě jen o blbost. Kamarádce zrovna ted nedávno vyšlo téměř na den přesně to, co jí kartářka předpověděla. Tak mě to nahlodalo.

Ale protože jsem nevěřící Tomáš, tak se mi nechce nikam jezdit, objednávat se a proto se ptám vás na doporučení, pokud to vůbec lze, na někoho, kdo mi „odpoví, predpivi“ na dálku. Nevim, zda numerologie nebo něco jinýho.

Anonym proto, že si připadám jako blázen, ale zároveň ve mě hloda zvědavost.

Děkuji všem

na dalku urcite ne ale osobne ano ;) taky mi kdysi predpovedela jakasi pani co jsme s nima byli na spoelcne dovolene, co nas ceka a nemine a plni se to do posledniho doušku a to byla z druhe strany čr nez jsme my neznali jsme se vubec a videli se jen v bazenech vicemene resp potkavali jsme se tam a jen na kafi jsme pak pokecali v laznich ;) osobne na to taky neverim ale u ni to sedi do puntiku a hrozne ezky nam o tom povidala kazdopadne na dalku to dle ni nejde ;)

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 26.01.17 18:19

Lze obrat´se na kohokoli (instinkt ti napoví ;-) ) z této FB skupiny https://www.facebook.com/…86169914731/

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 26.01.17 20:29
@Anonymní píše:
@JetLi to si právě taky myslím

@berry4 a nemáš kontakt?

Zakl.

Nemám, je to 9 let, ale vím, že to opravdu jde. Sama jsem tomu nevěřila.

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 26.01.17 20:33
@Jaara píše:
Blbost… Dost krásná manipulace. Navíc vůbec netuším k čemu by mi to bylo dobré.
Zisk z toho přeci jen je. Pro šarlatána.

Není to blbost. Kdysi jsem volala na telefon, jedna jediná specifická otázka, jen datumy narození, nic víc. Paní se místo odpovědi rozvykládala úplně jinam- mé zdrav. problémy ve velmi brzkém budoucnu,, dokonce i v květnu gynekolog. návštěva ohl. nějakého nálezu v okolí moč. měchýře, potom teprve dokončila to, co jsem chtěla.
Vše se vyplnilo. Ta gyn. návštěva s problémem v okolí moč. měchýře akorát bylo těhotenství. :lol:
Ale nezazlívám jí to. Ona mi to předpověděla. Jen asi sama netušila, že ten „nález“ bude v mém věku dítě :mrgreen:

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 26.01.17 21:23

@berry4 A co tvůj rozum, co na to říká? Ten můj se tomu brání a nevěří.
Nicméně znovu se ptám, k čemu ta byť z části pravdivá předpověď je? Toto mi uniká zcela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 09:39

Všem moc děkuji. Koukala jsem na odkaz, Isabella není příliš drahá a tak by mi asi ani nevadilo jí zaplatit předem. Ale když jsem koukala na ty jeji stránky, tak jsem dostala blok. Nechám si je uložené a treba se jednou rozhodnu spontánně.

Fcb nemám, takže se asi nepodivam.

@kacenka8 děkuji, ale nechci se odtajnovat. Připadám si jak magor, víš :mrgreen:

Zakl

Moniňoň
Závislačka 4467 příspěvků 27.01.17 10:41

Ono totiž správné vesteni by nemělo byt o budoucnosti a jak přesně bude, ale má za ukol navest člověka na správnou cestu, nebo jak to říct. Ovsem jak které vesteni

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama