Jediná účinná dieta - přeloží angličtinářky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jancakral
Kecalka 180 příspěvků 13.10.14 11:46
Jedina ucinna dieta - prelozi anglictinarky?

Ahoj, slysela jsem o diete, spise tedy o stravovacim systemu, kdy se ji pul kila potravin denne, autorem je Rocco di Spirito, zhubla tak Whoopi Goldberg a rada dalsich osobnosti, vahu si drzi. Vygooglila jsem pidrobnosti, ale nejsem anglictinar, neprelozim to. Nasla by se ochotna anglictinarka, ktera by sem podrobnosti i pro ostatni prosim lrelozila? Staci dat do Google jmeno autora. Byla bych sem vlozila konkretni odkazy, ale je jich hodne a kvuli anglictine nedokazi rozlisit, nakolik je ktery relevatni. Neco jsem zkusila prelozit pres prekladac, ale nic moc. Dekuji a omlouvam se za preklepy, pisi v mobilu.Snad nekoho toto tema zaujme :-) Dik P.S.Je to pry nejen o mnozstvi potravin na vahu, ale jsou tam i podrobnosti, ktere nevim.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20210 příspěvků 13.10.14 11:49

Jako ze kdyz snim pul kila sadla nebo okurek tak budu hubena, jo?
Tak hlavne se tam pijou nejaky koktejly co si musis koupit..

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 13.10.14 11:53

Jakakoliv takle zjednodusená dieta je na prd..

Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 13.10.14 11:55

@MarieOVMUC Moje řeč

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 13.10.14 11:56

ON JE TO PRY CELY STRAVOVACI SYSTEM, TAKY JSEM TO SLYSELA. WHOOPI GOLDBERGOVA PRY STRASNE ZHUBLA TAKY VEVODKYNE CAMILLA Z ANGLIE. Podrobnosti nevim.Jsem nemcinar, jinak bych ochotne vygooglila a prelozila.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20210 příspěvků 13.10.14 11:57

Ale muzes si obednat jeho krabickovou dietu, denni menu na 4 tydny stoji jen pouhych 500$ tydne :-D
Platinum jidelnicek pouze 995$tydne :mrgreen:

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 13.10.14 12:01

A MOHL BY SEM NEKDO PROSIM PRELOZIT PRINCIPY? TAKY JSEM ZVEDAVA. NEMYSLIM TIM KRABICKOVOU DIETU, ALE PRINCIPY TOHO STRAVOVANI. KOUKNU NA NECO V NEMCINE TO SEM RADA PRELOZIM ALE NEBUDE TO ANGLICKY ORIGINAL

Natálka26
Kelišová 5693 příspěvků 13.10.14 12:02
@pikola píše:
Ale muzes si obednat jeho krabickovou dietu, denni menu na 4 tydny stoji jen pouhych 500$ tydne :-D
Platinum jidelnicek pouze 995$tydne :mrgreen:

Supééér kde se objednává? :-D Nebo bude nějaká hromadná? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :zed:

a12
Hvězda diskuse 35171 příspěvků 13.10.14 12:04

Google ti to neprelozi?

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 13.10.14 12:04

Zakladateko, na Amazonu maji o tom knizku, ale je bohuzel jen v anglictine. Koukala jsem, hodne se prodava.

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 12:08

Jsem na to v rychlosti koukla a vubec me to nenadchlo. Kupujes nejaky koktejl, snad si ho muzes i udelat, ale prijde mi to slozite. A uplne si dovedu predstavit co se stajne az se vratis k beznemu jdelnicku.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.10.14 12:08

No já si pustila nějakou upoutávku na youtube a fígl je předpokládám v té knížce, kterousi máš koupit a podle které pak vařit…
Takže ne ledajaký půlkilo jídla, ale půlkila jídla přesně podle jeho knížky…

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20210 příspěvků 13.10.14 12:28
@yourlady píše:
A MOHL BY SEM NEKDO PROSIM PRELOZIT PRINCIPY? TAKY JSEM ZVEDAVA. NEMYSLIM TIM KRABICKOVOU DIETU, ALE PRINCIPY TOHO STRAVOVANI. KOUKNU NA NECO V NEMCINE TO SEM RADA PRELOZIM ALE NEBUDE TO ANGLICKY ORIGINAL

Ale to ti vetsinou nikdo nerekne ten princip, protoze to si musis koupit knizku, nebo jeho jidlo, koktejl..

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 13.10.14 13:03

Ženy, kdybyste tolik energie vložily třeba do návstevy fitka, tak shodíte více než nesmyslnými dietami, pri kterých budete protivné, budete mít hlad a po zhubnutí opet bleskove naberete zpet

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 13.10.14 13:39

@MarieOVMUC Cvicim ve fitku deset let a dodrzuji v urcitych obdobich dietu. Partner je trener a v obdobi shazovani take dodrzuje dietu. Dieta je jinym vyrazem uprava stravy, a pokud je rozumna, nevidim na ni nic spatneho. A ze se zakladatelka zepta? Snad tu ma kazdy pravo zalozit diskusi jakou chce a bylo by dobre drzet se tematu.

Příspěvek upraven 13.10.14 v 13:51

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >