Jediný sexuální partner po celý život - nelitujete?

Anonymní
29.12.19 21:36

Jediný sex. partner po celý život - nelitujete?

Znáte někoho, kdo měl za celý život jen jednoho sexuálního partnera. Nebo to tak máte někdo přímo osobně, že jste se s manželem dali dohromady mladí, pak se vzali a tím pádem jste nestihli mít někoho jiného. Dá se s tím pocitem spolu vydržet až do smrti a nepodvést? Kdo to zažil litujete, že jste podvedli nebo naopak litujete, že jste to nezkusili i s někým jiným?
Já to takhle mám, roky utíkají, tak přemýšlím…
Předem děkuji za příspěvky a názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

186
29.12.19 21:43

Moje babička s dědou se poznali asi v patnácti a od té doby jsou spolu..bude to šedesát let.. pro babičku je to jedinej muzskej v životě, ale děda párkrát ujel, no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
29.12.19 21:46

Moje bývala svagrova… jsou spolu přes 20 let a není ani ten typ… svara ten toho měl víc :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2994
29.12.19 21:48

15 let, stejný partner. Je mi přes 30cet a nelituji. Sex máme, rozumíme si v posteli. Uspokojí mě a já jeho. Sex s někým jiným je jen hormonální koktejl, jako na každém začátku. Ano uznávám po 15ti letech se na sebe tak lačně nevrhame jako kdysi, ale to je prostě dlouhodobej vztah. Nepotřebuji zkusit 20 penisů, abych se přesvědčila, že pohyb tam a zpět je vlastní všem, zajímá mne totiž taky to nahoře, co je mezi rameny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
29.12.19 21:50

Já to tak mám, jsem s mužem od 16, teď mi je 32. A nelituji. Uvidíme, co bude, ale zatím jsem spokojená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
29.12.19 21:51
@Martha03 píše:
15 let, stejný partner. Je mi přes 30cet a nelituji. Sex máme, rozumíme si v posteli. Uspokojí mě a já jeho. Sex s někým jiným je jen hormonální koktejl, jako na každém začátku. Ano uznávám po 15ti letech se na sebe tak lačně nevrhame jako kdysi, ale to je prostě dlouhodobej vztah. Nepotřebuji zkusit 20 penisů, abych se přesvědčila, že pohyb tam a zpět je vlastní všem, zajímá mne totiž taky to nahoře, co je mezi rameny…

Mám to stejně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 21:52

Měla jsem vztah 14 let. 2 děti. Ulítlá jednou podruhé a po třetí a nakonec se do něj zamilovala,, zjistila že mě naplňuje jak v sexu tak ve společnosti porozumění atd víc..vztah ukončila až milence mám manžela :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 21:57

Naší jsou spolu od 15 a to už něco přes 35 let. Jsou spolu šťastní, ničeho nelituji a ani jeden nepovedl, mamka má dvě sestry a tam to stejné, těch jsem se nepřála, ale nevypadá nikdo z nich nešťastně :lol: hlavně u našich každé ráno si dají pusu, z domu také bez půdy nedochází, nic bez sebe neplanuji. Já jsem měla partnera od 15 asi 7 let. Dost mě tyto myšlenky hlodali, opravdu jsem chtěla zažít něco jiného a zpětně vím, že důvodem byla moje nespokojenost v sexuálním životě. Pak jsem si našla manžela, jsme spolu 10 a jsem si jistá, že tohle chci a je to to pravé. Přitom je to můj druhý sexuální partner a rozhodně nelituji.

• Nahlásit
  • Citovat
40587
29.12.19 22:07

Já jsem byl prý první a jediný mé ženy. Vydržela se mnou do své smrti v 38 letech,.,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 22:08

Díky moc za reakce.
Zatím to vypadá, že to vydržely jen ženy…
Budu moc ráda, když napíše ještě někdo starší nebo kdo je ve vztahu ještě déle…
My jsme spolu 20 let, já nikoho jiného neměla, manžel ano, ale jen málo.
V sexu jsme měli několik krizí, teď to celkem jde, ale není to ono…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 22:09
@Anonymní píše:
Znáte někoho, kdo měl za celý život jen jednoho sexuálního partnera. Nebo to tak máte někdo přímo osobně, že jste se s manželem dali dohromady mladí, pak se vzali a tím pádem jste nestihli mít někoho jiného. Dá se s tím pocitem spolu vydržet až do smrti a nepodvést? Kdo to zažil litujete, že jste podvedli nebo naopak litujete, že jste to nezkusili i s někým jiným?
Já to takhle mám, roky utíkají, tak přemýšlím…
Předem děkuji za příspěvky a názory.

Rozumim ti a mam to stejne. Cim jsem starsi, tim vetsi mam pocit, ze to nevydrzim. Ze chci jeste zazit motylky v brise nez umru. Netusim, co s tim…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 22:10

My jsme spolu od 16. Teď už 15.rok. Zatím to klape, nikoho jiného jsme neměli. Já na 100% :D A manželovi věřím, že taky nic. Jak píše @Mbeya uvidí se, co bude dál. Ale teď nemám potřebu zkoušet něco někde jinde. Nelituju, že jich nebylo víc. V posteli nám to pořád klape.

• Nahlásit
  • Citovat
4278
29.12.19 22:10

Znám hned tři ženy, které jsou se svými prvními sexuálními partnery cca 20 let a vzhledem k našemu celkem blízkému vztahu si troufám tvrdit, že si neodskočily nikdy. Všechny se teda přiznaly, že občas, hlavně v mladším věku, nad tím přemýšlely a myslím, že je to i pochopitelné, ale nějakej zásun s nejistým výsledkem jim za to prostě nikdy nestál :nevim: Všechny mají pěkná, stabilní manželství, pokud můžu soudit zvenčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 22:11

Znám… Mě. :oops:
Chybky se u mě staly někde na začátku. Nechce se mi to pitvat, jsou to pro mě nemilé vzpomínky. Nepříjemné je, že se to vrací jak bumerang. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
11351
29.12.19 22:13
:think:

Příspěvek upraven 29.12.19 v 22:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu