Jedlé dárky za stravenky - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pandulka
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 13.12.17 22:27
Jedlé dárky za stravenky- Praha

Nemáte prosím někdo tipy na krámky se zajímavým sortimentem v Praze, které berou stravenky? Potřebuju se jich zbavit, tak bych za ně ráda nakoupila nějaké doplňkové jedlé dárky. Na stránkách sodexo podle mě rozhodně nejsou všechny provozovny, které stravenky berou. Při nejhorším to jistí supermarkety, ale zajímají mě spíš menší specializované krámky. Děkuju za případné tipy

Reakce:
Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 13.12.17 22:45

@Pandulka za sebe mohu doporucit Raj syru - specializovana prodejna syru a vybornych delikates (pastiky, klobasy, vina, syrova nacini a mnoho dalsich veci). Vloni jsem nechavala u nich v palladiu delat darkovy kos za 1000 kc a cely ho platila stravenkami sodexo a uplne bez problemu, takze za sebe mohu doporucit. :palec:

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 13.12.17 23:48

Oříškof mezi Želivského a florou :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >