Jedlé dárky za stravenky - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pandulka
Kecalka 292 příspěvků 13.12.17 22:27
Jedlé dárky za stravenky- Praha

Nemáte prosím někdo tipy na krámky se zajímavým sortimentem v Praze, které berou stravenky? Potřebuju se jich zbavit, tak bych za ně ráda nakoupila nějaké doplňkové jedlé dárky. Na stránkách sodexo podle mě rozhodně nejsou všechny provozovny, které stravenky berou. Při nejhorším to jistí supermarkety, ale zajímají mě spíš menší specializované krámky. Děkuju za případné tipy

Reklama

Reakce:

Kacenka.k8
Povídálka 28 příspěvků 13.12.17 22:45

@Pandulka za sebe mohu doporucit Raj syru - specializovana prodejna syru a vybornych delikates (pastiky, klobasy, vina, syrova nacini a mnoho dalsich veci). Vloni jsem nechavala u nich v palladiu delat darkovy kos za 1000 kc a cely ho platila stravenkami sodexo a uplne bez problemu, takze za sebe mohu doporucit. :palec:

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 13.12.17 23:48

Oříškof mezi Želivského a florou :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama