Jedlík nebo mrzout?

397
10.4.16 09:35

Jedlík nebo mrzout?

Ahoj maminky, chtela bych znat vas nazor…malemu je 6 týdnů, uz od narození papá trošku víc, ale ne nejak zvlast hodne,5 tydnu jsem kojila, sice nic moc ale snazili jsme se, kojila jsem kazde dve hodiny pres den, ale v noci to bylo vyčerpávající takze jsem na radu koupila Nutrilon, ze dvou se to protahlo na 3 h v noci, ted uz nemam skoro vubec mlíčko takže jsem dávala jen ten Nutrilon i pres den, kojila jsem max 2× za den, ale za hodinu uz zas rval hlady, takze dostal flašku a byl klid, jenze on mi nevydrzi uz ani po tom Nutrilonu pres den víc jak 2 h, navíc mi prijde ze ho to,,ucpalo,,takže jsme koupili Hipp probiotik akaká krásne prdíky dobrý, zadne trápení, ale…opet víc jak dve hodinky nevydrzi, ani v kočarku venku, zabavuji, nosím, je proste mrzutej, snazim se mu to prodluzovat, ale marne, je jak budík, proste 2h ařev..davam mu 120 ml, víc není treba, je to bez efektu, bud mi to vyblinka nebo stejne je za 2 hodky vzhuru, vecer tak 3 h max, čajíčky bez uspechu, máme přes 5 kg, tlusty není…chci se zeptat, je proste takovy jedlík nebo to uz ma tak naučene, kamaradka koupila take ten Hipp a mala ji vydrzi i 4 h :?…mela bych zkusit nejake hutnejsi mléko? Ale mam strach aby ho to neucpalo :(…mate nejake rady jak na to nebo poradit nejake mlíčko ktere by ho více zasytilo? Děkuji za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lutonka
10.4.16 09:43

Pises ze 120ml staci, znamena to, ze to treba nekdy ani nedopije? Ja bych mu totiz dala klidne tolik, kolik bude chtit-samozrejme ne 250,ale tak nejak normalne. nektere deti preferuji vice se nacpat, jine chteji mene a casteji-to neni o mleku, zalezi na diteti. Mozna jsi ale zbytecne prestala kojit-jak vidis, tak ani po UM ty intervaly nema delsi..Ale co uz no.
A neni taky mozne, ze ho trapi neco jineho? Dudlik jidlo neoddali?

• Citovat
  • Nahlásit
6735
10.4.16 09:46

@Afroditka85 Popsala si krásný návod jak si pokazit kojení :roll: je úplně normální, že miminko má hlad každé dvě hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
10.4.16 09:51

@Afroditka85 teď tě. ukamenuji, protože místo toho aby si přikládala jak mimi.chce tak si mu radši dala um a flašku :mrgreen:
já udělala to samé, bylo to vyčerpávající, nebavilo mě to tím pádem, tak sem se na to též vyprdla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
10.4.16 09:55

Je ještě maličký, interval dvě hodiny mi v tomhle věku přijde úplně normální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2166
10.4.16 10:24

UM se nesmí dávat častěji než každé 3 hodiny, píšou to i na krabici. Podle paní doktorky je UM nápor na ledviny miminka, takže bych ten interval raději dodržovala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
10.4.16 12:10

S tím kojením jsem nechtela prestat, ale mlíčka nebylo dost a me se nestacilo tvorit, k veceru uz jsem kolikrat nemela nic, a malej rval a rval, pak zas pozde v noci se mi udelalo a pres den slabota, odstrikavala jsem jak divá i v noci, pila kojící čaje ale asi k ničemu, ze zacatku to teklo samo, takove pruhledne ale pochvilce uz skoro nic a mohla jsem odsavat jak jsem chtela…proste co jsem vypozorovala tak jsem potrebovala tak 4-5 h aby jsem mela mlíka dost :nevim:@Lutonka jinka maly to vypije cely za chvilku, snažím se prodlužovat dudlanem, čajíčkem, prd platny, fluše mi to :think:,jedine co zabíra je na dudan dát kapičku espusinu, tak 5 minut cucá…a jeste auto zabírá, kdyz budu jezdit s nim v aute tak spí i 4 hodiny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
10.4.16 12:15

@Terezxx ano ja to vím práve, proto jsem zoufala z toho, že mu to davam kazde 2 h…ale co mam delat kdyz opravdu řve hlady??…proto me zajimalo jestli je nejake mlíčko ktere by ho zasytilo více a vydržel alespon 3 hodinky. Mám radost z kazde minuty od 2h kdy se mi podari ho oddalit od krmení kvuli tomu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lutonka
10.4.16 19:32

@Afroditka85 A proc mu teda nedas vic?? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
397
10.4.16 21:18

Tak jsem mu dala ted na vecer 150 ml a prijde mi,,přežranej,, dýcha jak buldozer :lol: a spatne i usnul :roll:…tak ja nevim, ale usnul no, treba vydrzi, papal v pul 8 tak jsem zvedava :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
11.4.16 06:56

Tak mi spinkal do 1 :potlesk: pak do 4 a pak v pul 7 zas hlad :think: porad 150m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lutonka
11.4.16 07:31

No vidis, zjevne lepsi :palec: Ja mela syna taky jedlika-sice jsem kojila, ale i vazila, takze vim, ze zhruba od 2m si vytahnul kolem 180ml na kojeni-pak si znovu rekl zhruba za 3 hodiny. A v noci semi budil jen 1×, zato vypil kolem 220ml.

• Citovat
  • Nahlásit
397
12.4.16 07:44

Tak to byla asi nahoda ta krásna noc :think: dnesni noc byla po dvou hodinach i pri 150ml :roll:…vcera v poradne, maly ma 5630 kg…to mi prijde dost na 6 tydnu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
28.5.16 06:52

řev po krmení

Ahoj maminky, potřebuju radu. Jsme na um nutrilon. Ted v uterý nám budou 3 týdny. Doted bylo krmení docela v pohodě. Asi před 3 dny se začala malá asi po hodině, hodině a půl po jídle vztekat. pláče a jako kdyby se opět doadovala flašky. Zkrmení ale musí být najezená podle mého. Navíc když jí dám tak vypije tak 10-15 ml a blinká, takže je pecpanáa pak zase pláče. Utiší se většinou v náručí při houpání ale i to je někdy boj. Přes den krásně prdíme, dávám ji do každé jidla asi 4 kapky espumisanu. Nevíte čím by to mohlo být? Kaká několikrát zaden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
2.6.16 20:08

Já bych zkusila čajík :think:…me kdyz malej po papání řve treba za chvilku tak mu fláknu flašku sčajem a je klid :lol:..kupuji od sunarky fenyklový granulky a moc chutná :potlesk:..zkus, třeba budes mít uspech…komu by se po mlíku nezalepila pusina :D..dej vedet :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat