Jedlové chvojí nebo smrk stříbrný - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Baru1
Nováček 1 příspěvek 01.12.17 04:37
Jedlové chvojí nebo smrk stříbrný - Praha

Nemáte náhodou někdo přístup k jedlovému/stří­brnosmrkovému chvojí? :) Mívám vždycky od babičky ze zahrady na věnec, ale letos jsme se nějak nestihli a já teď vymýšlím, kde ho sehnat. Potřebovala bych jen na jeden věnec, když nám bude začínat ten advent. Koukala jsem po trzích, ale dát za svazeček kolem 75Kč mi přišlo tedy dost.. Do vázy to ještě šlo, ale na věnec mám radši kratší koncové větvičky, aby byl pěkně střapatej :)
Nevíte, kde sehnat?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama