Jedna cigareta denně při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paja 20
Povídálka 46 příspěvků 13.08.19 21:51
Jedna cigareta denně při kojení

Dobrý den, předem prosím neukamenujte mě… Mám hodně stresové období… Kojim malý má 4 měsíce ale prostě večer když dám děti spát mám ještě starší dceru tak si zalezu a musím si jednu zapálit (max 2) a to ne každý den… Prostě podle toho jak moc toho na mě je… Kojim okolo 19:30 a pak až okolo 5:00 ráno malej mi úžasně spinká je tu ještě nějaká taková maminka?? Pořád doufám že to není zas taková hrůza když si vezmu kolik je okolo mě velkých kojících kuřaček..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 4048 příspěvků 13.08.19 21:55

Tak obkecat si to evidentně umíš, tak o co go? Akorát se pak nediv když ti bude po skončení kojení dítě řvát jak urvane nee fakt to nebude z toho že mu chybí prso, ono bude mít absťák…pokud máš problémy dají se řešit i jinak než cigaretou.

Alušáček
Závislačka 3949 příspěvků 13.08.19 21:56

@Paja 20 Jsem nekuřáčka, ale kojila jsem hodně dlouho, takže jsem se docela zajímala o to co se může a nemůže při kojení například co se léků týká.. Pokud je to opravdu jak píšeš, jedna cigareta a kojení až pak za několik hodin, tak to asi neškodí..

llida
Kecalka 469 příspěvků 13.08.19 22:01

A neni lepsi svuj ritual,,uklidneni se,, vymenit za neco jineho nez si nalhavat, ze kdyz si das ted jednu dve a kojit pujdes za tri hodky, tak to nevadi? snez cokosku nebo co ja vim, proste si najdi jiny ritual na nervy… deti to oceni mnohem vic ( mluvim jako dite dlouholete kuracky )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 22:01

@Paja 20 tak jednu nebo dvě nebo 10 když to nedáváš? tak bud koj nebo kuř…

dyňa
Kecalka 323 příspěvků 13.08.19 22:03

Nic se nestane, neres to.Ja mela dva nedonosence a stejne nutkani, jak ty. Odstrikala jsem „zdrave mliko“do sklenicky do mrazaku, pridala nezdrave par hodin po jedne cigarete, a hotovo(holky nepily z prsa,13 mesicu jsem 5× denne odstrikavala).Kvuli jedne cigarete fakt zadnej abstak u prcka nebude.Ale nerozkur se, nestoji to za to.

Alladina
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 13.08.19 22:04

@Paja 20
Zkus si najit jiný uklidnujici ritual. Třeba nealko pivo a k tomu krizovku. Proste vypln ten čas. A cigarety nemej vůbec doma.

belladonna
Závislačka 3196 příspěvků 13.08.19 22:09

Teď by mohl být nejlepší čas s kouřením přestat, tak zabojuj.

Paja 20
Povídálka 46 příspěvků 13.08.19 22:10

Vy chytrolinky co tu vyjiždite a píšete že si to umím obkecat… pochovali jste 18tileteho synovce který byl svama pomalu pořád a kterého jste zbožňovali milovali kterého už nikdy nebudete moct obejmout a který by teďka slavil narozeniny?? ale já už mu nebu moct popřát ani dát pusu a obejmout ho!!Opravdu to kolikrát nejde jinak protože nervy dělají své!!! Takže si odsuzování nechte od cesty!!!

Paja 20
Povídálka 46 příspěvků 13.08.19 22:12

@dyňa
Vám děkuji za příspěvek bez odsuzování :srdce:

Klopotkova
Extra třída :D 12897 příspěvků 13.08.19 22:16
@Paja 20 píše:
Dobrý den, předem prosím neukamenujte mě… Mám hodně stresové období… Kojim malý má 4 měsíce ale prostě večer když dám děti spát mám ještě starší dceru tak si zalezu a musím si jednu zapálit (max 2) a to ne každý den… Prostě podle toho jak moc toho na mě je… Kojim okolo 19:30 a pak až okolo 5:00 ráno malej mi úžasně spinká je tu ještě nějaká taková maminka?? Pořád doufám že to není zas taková hrůza když si vezmu kolik je okolo mě velkých kojících kuřaček..

Nekoj, dávej um a kuř si, jak je libo.

llida
Kecalka 469 příspěvků 13.08.19 22:17

Nikdo te neodsuzuje, snazime se poradit, nakopnout te spravnym smerem :)… zivot je svine, kazda mame sve problemy a ano i smrt mezi ne bohuzel patri :,(

dyňa
Kecalka 323 příspěvků 13.08.19 22:19

V klidu si zapal, znam tyto stavy.Kdo to nepoznal, nevi. Nerozkur se, udelej si z toho ritual 1× denne, vickrat „pred barak“nevylizej nebo se to zvrtne.Az bude lip, bez problemu prestanes. A i kdyby ne, z jedne cigarety se jeste nikdy nikdo nepos…Nebo mozna pos… :D Drz se.

Paja 20
Povídálka 46 příspěvků 13.08.19 22:20

@llida
Jo lehko se píše někomu kdo toto neprožívá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 22:20

Hele neřeš to. Nehulis 20tku denně. Já jako bývalý kuřák tě chápu. I když já kouřím i teď elektronickou. Dala jsem si v tehu i při kojení. Pro rozumbrady kojila jsem 9 měsíců dítě nemělo absolutně žádné abstinenční příznaky když jsem kojit přestala. Ano jsem asi slaboducha když jsem se toho nedokázala vzdát, ale je to tak aspoň jsem přešla na elektronickou, aby to nebylo takový množství sraček.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama