Jedná se o hemoroid?

Anonymní
14.10.19 22:50

Jedná se o hemoroid?

Prosím vás o radu, hrozně se stydím - chci proto radu nejdřív tady, v nejlepším případě se vyhnout lékaři :oops: Předem se omlouvám za možné nechutné detaily, ale už název diskuze neznačí nic hezkého…

Minulý týden se objevily //, ale 4 dny na to jsem to dostala (biochemické těhotenství, jsem zvyklá), jen to bylo tentokrát provázeno hrozným průjmem, chodila jsem fakt každou hodinu. Dnes už se to uklidnilo, ale od rána mě každá stolice neskutečně bolí. Jelikož jsem před pár týdny přešla na dietu, tak mám to zažívání ještě takové rozhozené. Odpoledne už to bolelo fakt tak moc - ve sprše jsem si nahmatala takovou „housenku“ - je to kus kůže, jakoby další pysk, od zadku až k pochvě. Vypadá to strašně.

Může to být hemoroid? Četla jsem všude možně, ale všichni popisují bouličky - já mám vyloženě kůži navíc :poblion: Moc děkuji za jakékoliv rady, jak se s tím po domácku poprat :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
14.10.19 23:05

Může být, neprasknul? Že by to vykrvacelo a zůstala tam jenom ta kůže navíc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 23:12

@Kriss Tina Já právě nevím, jak to poznám - jelikož mám ms, tak krev je pokaždé :/ Hodně mě děsí, že je to fakt až vepředu, mám tam ještě i bolestivou jizvu po porodu (10 měsíců), tak nevím, co z toho vlastně bolí a co je co :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4165
14.10.19 23:30

Co si zajít na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
16.10.19 18:49

Není to prasklé? Fisura může vzniknout i při průjmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat