Jedná se o moučnivku?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
332
22.11.21 08:30

Jedná se o moučnivku?

Prosím o radu, syn téměř 5 měsíců. Plně kojen. Rostou mu dolní dva zoubky. Dnes jsem do všimla fleku na konci jazyku. Fotografie nic moc, nešlo to s ním lépe vyfotit. Vše si strká do pusy, věčně špinavé prstíky a vše okolo. Jedná se o moučnivku? Případně jak moc nutná je kvasinkova dieta? Já jsem všude o moučnivce četla, ale o dietě matky nic velkého, jen jsem to s tím mela vždy spojené - objeví se moučnivka = matka musí přestat jist cukr, bílé pečivo atd. Moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21740
22.11.21 08:48

Uf, tohle moučnivka nebude. Spíš afty nebo jiné vřídky. Šupajděte za doktorkou ještě dnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
22.11.21 08:49

Moučnivka je spíš povlak, určitě ne puchýřky, jak to ze tvé fotky vypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
22.11.21 09:22

@unuděná náš pediatr je nemocný a když jsem volala k zastupujícímu lékaři, tak mi sestra řekla, že to tam je na několik hodin v narvané čekárně plné nemocných dětí :( :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65238
22.11.21 09:46

@Mamca_1234 u syna takhle moučnivka vypadala.. zavolej znovu zastupujícímu, ať to posle recept na mazání a za 2 dny máš jasno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26260
22.11.21 09:47

Moučnivka je spíš povlak, syn to měl i na patře a zevnitř na tvářích, nejen jazyku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
22.11.21 09:53

Mě to přijde spíš jako aftoidní stomatitida, nicméně genciánou asi nezkazíš nic. Nebo Mundisal, pokud máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8663
22.11.21 10:08

Takovouhle moucnivku moje deti taky mely. Gencianu a mazat. Nesvedi Te bradavky? Ja to vetsinou pri kojeni taky chytla. Ale genciana vzdy vyresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
22.11.21 12:14

@martina.se díky moc. Co konkrétně jste prosím mazali? Teď jsem volala a mám mazat buď fialovou vodickou nebo Neocide gel.

Nějakou dietu bez cukru jsi držela?

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
22.11.21 12:15

@Tarjei jedna mě svědila asi týden před 14 dny, ale syn ještě v puse nic neměl…

Bradavky jsi neřešila, jen jsi mazala dětem? Jeste se zeptám, nějaká antikvasinkova dieta proběhla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
22.11.21 12:16

@unuděná tím mažeme dásně, doktor mi ještě doporučil Neocide gel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8663
22.11.21 12:22

@Mamca_1234 no ja mazala vzdycky ditku pusinku pred kojenim a dite to na prsa pak namatlalo pusinkou pri kojeni a stacilo to, abych se vylecila taky. Dietu jsem nedrzela. A od momentu, kdy jsem jednorazovy vlozky do podprdy vymenila za praci od Aventu, zadna moucnivka uz nikdy nebyla. Takze stejne jako u Tebe to u me zacalo na prsou a preneslo se na mimco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65238
22.11.21 12:56

@Mamca_1234 tak teď už ti nepovím, cosi z lékárny na předpis, průhledná vodička :think: ale fakt si to nepamatuju. Jinak jsem jen vše, co malý zuzlal, vyvarila..za 2 dny viditelné zlepšení, za týden hotovo.. a dieta zadna :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat