Jedná se o nedostatek respektu ze strany partnera?

Anonymní
26.6.13 07:22

Jedná se o nedostatek respektu ze strany partnera?

Potřebuji slyšet názory někoho nezaujatého. S přítelem a synkem budujeme bydlení v patře přítelových rodičů. Byli jsme u nich včera na návštěvě a „tchýně“ nabídla příteli dočasnou finanční výpomoc pro další přestavbu. (peníze by byly vráceny za tři měsíce, kdy bude naše fin. situace vyřešena). Nabídku mu sdělila o samotě ve vedlejší místnosti, kde se o tom pobavili. Neřekla to před mojí maličkostí prý pro to, že nevěděla jak máme řešené finance a jak se stavím k půjčkám a nechtěla abychom se třeba hádali. Fajn, tady potud se to ještě dá pochopit. Ale co nechápu, je, že přítel neřekl, jak to s financemi máme a že tedy není důvod něco tajit. Proč poté nepřišel za mnou a neřekl mi o nabídce svých rodičů. Připadala jsem si na tom gauči jako „roura“. Oni si vedle cosi šuškají a já jsem tam jaksi hmm..navíc. Prý by mi to řekl později před nimi, že hned vše musím vědět, nemohu chvilku počkat, chci se jen hádat a dělat rozbroje. No zkrátím to, jsem vytočená a naštvaná ještě teď :zed: Ptám se…jsem naštvaná oprávněně, nebo vážně řeším kraviny a jsem tááák strašně vztahovačná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3517
26.6.13 07:26

Já myslím, že to moc řešíš :) Chlapům všechno dýl trvá, než si to sesumírují v hlavě a řeknou nám to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
26.6.13 07:27

Ja myslim, ze to moc resis. Byla bych rada, ze vam tchyne chce bezurocne pujcit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
26.6.13 07:28

Já bych v takovém případě asi fakt čekala, jestli mi to řekne později.. třeba to prostě nechtěl řešit před rodinou.. zase je fajn, že rodina nabídne pomoc :think: Mi osobně by to nevadilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
26.6.13 07:29

Jo, myslím, že řešíš kraviny :) nevidím nic divného na tom, že peníze chtěla nabídnout v soukromí jen jemu, je to jeho matka a že si o tom s ní normálně bokem promluvil a neřekl hned, jé, to pojď řešit i s mojí partnerkou, ona o všem ví :) Prostě asi když tu debatu začali bokem, tak ji i bokem dokončili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
26.6.13 07:30

Tak za mě spíš ta druhá možnost z nabízených.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 07:31

@Lisasa to já ráda jsem a oni to vědí. Jen nechápu proč kolem toho dělají takové tajnosti, proč, když tam sedím to nemohou řešit i semnou. S tchýní jsme si to vyříkaly, je v pohodě, ale přítele nechápu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
nepř. G12
26.6.13 07:43

Nechápu o co ti jde. že to neřešili před tebou? kdyby mi moji rodiče chtěli něco půjčit, tak jsem si na 100% jistá, že by mi to taky nabídli o samotě a ne před partnerem.

• Citovat
  • Nahlásit
5342
26.6.13 07:45

Me to prijde divne a musim rict, ze by mne to dost mrzelo.1) Jste partneri a nechapu to suskani 2) kdyz uz jsi neco zaslechla tak nechapu partnerovu reakci, ze by ses mela chtit hadat, ci co 3) ano, pripadala bych si jako roura.
Nicmene nikdo nemuze videt jak to mezi vama funguje takze byt tebou tuhle situaci prejdu s klidem…neb by se potvrdila teze tveho partnera, ze se opet chces hadat ;)
Ale ano, stvalo by mne to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
26.6.13 07:45
@Anonymní píše:
Potřebuji slyšet názory někoho nezaujatého. S přítelem a synkem budujeme bydlení v patře přítelových rodičů. Byli jsme u nich včera na návštěvě a „tchýně“ nabídla příteli dočasnou finanční výpomoc pro další přestavbu. (peníze by byly vráceny za tři měsíce, kdy bude naše fin. situace vyřešena). Nabídku mu sdělila o samotě ve vedlejší místnosti, kde se o tom pobavili. Neřekla to před mojí maličkostí prý pro to, že nevěděla jak máme řešené finance a jak se stavím k půjčkám a nechtěla abychom se třeba hádali. Fajn, tady potud se to ještě dá pochopit. Ale co nechápu, je, že přítel neřekl, jak to s financemi máme a že tedy není důvod něco tajit. Proč poté nepřišel za mnou a neřekl mi o nabídce svých rodičů. Připadala jsem si na tom gauči jako „roura“. Oni si vedle cosi šuškají a já jsem tam jaksi hmm..navíc. Prý by mi to řekl později před nimi, že hned vše musím vědět, nemohu chvilku počkat, chci se jen hádat a dělat rozbroje. No zkrátím to, jsem vytočená a naštvaná ještě teď :zed: Ptám se…jsem naštvaná oprávněně, nebo vážně řeším kraviny a jsem tááák strašně vztahovačná?

nic ve zlým, ale já bych tedy radši s žádnejma rodičema nebydlela. Dřív nebo později se z toho vyvrbí nějakej problém a nebude úniku…

Můj manžel taky řeší s rodičema beze mě nějaké záležitosti, ale potom mi to vždyvky hned řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepř. G12
26.6.13 07:49

Tak třeba má partner zkušenosti, že to tak dopadá, hádkou. Třeba to tak je vždycky. A třeba je to úplně jinak. Nicméně taková situace by mi fakt nestála ani za napsání toho úvodního příspěvku :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 07:49

@Lemuska máme to mezi sebou tak, že si vše říkáme. Když by se o tom bavili v mé nepřítomnosti, tak to, že mi to potom partner řekne je bez problému. Ale když tam jsem na návštěvě také, sedím vedle v místnosti, tak to jsem zkrátka nepobrala…

• Citovat
  • Nahlásit
33965
26.6.13 07:50

Neřeš kraviny. Když si manžel půjčoval peníze na auto(čekali jsme na peníze ze stavebka)tak mu taky rodiče nabídli pomoc beze mě :mrgreen: A jestli mě to řekl hned nebo za týden je už úplně vedlejší..řekl mě to až se mu chtělo a diktovat mu pravidla zkrátka nemám v krvi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
26.6.13 07:51

Prijde mi to normalni, resis kraviny ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
26.6.13 07:52
@nepř. G12 píše:
Tak třeba má partner zkušenosti, že to tak dopadá, hádkou. Třeba to tak je vždycky. A třeba je to úplně jinak. Nicméně taková situace by mi fakt nestála ani za napsání toho úvodního příspěvku :-)

taky mě to napadlo..chlapi se už pak vyhýbají takovým situacím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat