Jedná se o ovulaci?? - výtok, BT

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.5.22 14:51

Jedná se o ovulaci?? - výtok, BT

Ahoj holky, prosím o radu. Dneska ne to první měsíc co se snažíme o mimi.
11.5 do 14.5 byla menstruace. Moje BT byla 36,9 - pak 5 dnů 36,6 - včera 36,9 - dnes 36,5. Cyklus mám 27-30 dnů, menstruace trva 4-5 dnů. Dnes mě bolí hlava, včera ovu test jen slabá čárka. Dneska mám průhledný vodnatý výtok a pocit vlhka. Do toho mě občas začne bolet břicho a zada jako před MS :) sex byl 9.5., 17.5., 19.5. a 21.5. Myslíte ze dnes se jedna o ovulaci? Testy už bohužel nemám, dnes jsem pryč, takže ani sex byt nemůže, to až zítra v 6 hodin až se vrátím domu. Máme se ještě snažit trefit do nějakých dnů před ms? Podle aplikace fertility Friend mám mít ovu zítra, tak jestli se máme snažit i zítra. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28175
22.5.22 16:41

No jsi 12 DC, takže teoreticky před ovulací. Vodnatý hlen tomu odpovídá. Bt měříš pořád? Při cyklech 27-30 bys měla mít ovulaci někde mezi 13 a 19dnem cyklu. Jestli byl sex včera, tak by bohatě stačilo mít další zítra nebo pozítří. Spermie v pohodě 3-4 dny vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 16:46

@andelka83 BT merim od cca začátku května, během MS jsem nemerila. Jen ten první den - MS přišla večer. Sex byl včera, dneska bohužel byt nemůže, ale bude na 100% zítra večer, protože mám na nej strašnou chuť :D

• Citovat
  • Nahlásit
28175
22.5.22 16:58
@Anonymní píše:
@andelka83 BT merim od cca začátku května, během MS jsem nemerila. Jen ten první den - MS přišla večer. Sex byl včera, dneska bohužel byt nemůže, ale bude na 100% zítra večer, protože mám na nej strašnou chuť :D

Bt se měří od skončení ms každý den, do další ms, jinak to nemá smysl.
Při sexu co 2-3 dny nemusíte ani nic řešit, do plodného období se trefíte tak jako tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 17:02

@andelka83 jj MS skončila 14.5 od te doby merim každý den. Jsem zvedava jestli to vyjde. Minuly měsíc bylo takové snažení nesnazeni ale MS nakonec přišla. Tak tentokrat to máme ob den, tak snad se trefime. Jen pak týden před ms jsem cely týden pryč, tak se bojím aby ovu nebyla v te době :(

• Citovat
  • Nahlásit
28175
22.5.22 17:16
@Anonymní píše:
@andelka83 jj MS skončila 14.5 od te doby merim každý den. Jsem zvedava jestli to vyjde. Minuly měsíc bylo takové snažení nesnazeni ale MS nakonec přišla. Tak tentokrat to máme ob den, tak snad se trefime. Jen pak týden před ms jsem cely týden pryč, tak se bojím aby ovu nebyla v te době :(

Pokud máš cykly pravidelné, tak ovulace týden před ms nebude. Druhá fáze trvá 10-16 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 17:17

@andelka83 cyklus mívám 27-30 den. Tak uvidíme jak to dopadne, každopádně měřit BT budu dal :)

• Citovat
  • Nahlásit
28175
22.5.22 17:21
@Anonymní píše:
@andelka83 cyklus mívám 27-30 den. Tak uvidíme jak to dopadne, každopádně měřit BT budu dal :)

Budu držet palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 17:23

@andelka83 děkuji! :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu