Jedna se o plíseň na nehtu?

Anonymní
26.10.19 22:02

Jedna se o plíseň na nehtu?

Ahoj holky, před 2 dny se mi objevil flek na nehtu, myslíte, ze se jedna o plíseň? Koupila jsem si nové botky a hned 2 cele dny jsem je musela mít nazute (sluzebka). Napadlo mě, ze to muže být jen otlak.Bile skvrnky na fotce jsou kousicky naplasti - aplikuji tee tree. Kdyby to byla plíseň, uvažuji o te chytré hoube, pac jsem slyšela, ze masticky nepomahaji.(je to citlivé téma, proto je dotaz anonymní, děkuji za pochopení)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6400
26.10.19 22:05

Mně to takhle přijde jako modřina. Mám ji z nových bot taky a už dva měsíce odrůstá. Udělalo se mi to už jednou před pár lety a teď znovu. Nejdřív to téměř nejde vidět a pak to tmavlo, teď je černofialová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
26.10.19 22:11

Myslíš na palci? Podle mě jasná modřina pod nehtem. Tea tree oil s tím podle mě nic neudělá, musí to odrůst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
26.10.19 22:19

Modřina jak vyšitá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8686
26.10.19 22:27

Modrina, doslo k otlaku a ted to musi odrust, klidne se muze stat, ze se nehet v tom miste odlouci od luzka…ted uz se s tim neda delat nic. Odrusta pomalu…ja prisla o oba nehty po dlouhem pochodu…mela jsem je delsi s cerstvou manikurou a do 3 tydnu oba slezle :roll: to nechci strasit, ale nekdy staci fakt malo. Mykoza vypada jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.10.19 05:11

Podobně jsem si otlačila nehty (oba palce) na lyžáku v I. ročníku střední školy. Jen s tím, že do dneška mi v těch místech oddělují od lůžka. Když už to vypadá, že nehet drží, tak vzápětí už nedrží. Mám to tak již 30 let.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 10:02

Holky, děkuji moc za příspěvky. A ano, tmavne to :,(. Každopádně jsem alespoň rada, ze to není plíseň. Modrina(sice pomalu ale jistě) odroste, ale plísně se prý zbavuje hůř. Do práce jsem si objednala pohodlné pantofle. S tema sluzebkama to je horší pac si nedokážu představit, ze se na jednání dovalim v bačkách:blush: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama