Jedná se o pozitivní ovu test? Kdy se snažit?

• Fotoalbum (12)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
45
22.5.22 09:54

Jedná se o pozitivní ovu test? Kdy se snažit?

Fajn neděli všem!
Co myslíte, jedná se o pozitivní ovulační test? Kdy je případně vhodná doba se snažit? Mám za sebou 2 biochemka za sebou (ob měsíc), takže tomu dáváme poslední cyklus a kdyby to bylo potřetí, tak to začneme řešit skrz genetiku. Zkusila jsem koupit ovulační testy, mám je poprvé, tak si jdu pro radu 🙂
Moc děkuji za každou odpověď ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15645
22.5.22 09:58

Jo pozitivní. Ovulace vy měla být za 24-48h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
22.5.22 10:05

Ano, tento test je pozitivní! Tak šup do snažení a držím palečky, ať to tentokrát vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
23.5.22 19:29

Ahoj, měla jsem včera úplně stejně. Snažili jsme se včera večer a dnes odpoledne. Snad to vyjde :smiling_face_with3_hearts: snažíme se od ledna. Držím palečky! Určitě dej vědět, jak to dopadlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.5.22 06:18

Ahoj holky chci se zeptat z přítelem sme si řekli ze chceme miminko a včera sem si dělala ovulacni test a vyšli tam dvě čárky znamená to ze je pozitivní? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
24.5.22 06:51

@Desanchez ne, tohle neni pozitivni test. Obe carky musi byt stejne silne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.5.22 06:55

@np10021 takže se třeba blíží? Mám ji mít správně 26.5?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
24.5.22 06:58

@Desanchez máš jí mít dle čeho? Dle ms kalendáře? Tím se neřiď.. musíš testovat denně, klidně 2-3× denně ve stejnou dobu.. pokud bude čárka silnější, tak se třeba blíží.. takhle je čárka na ovu testu celý cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.5.22 07:31

@np10021 aha já se v tom moc neviznam proto se ptám vás víc zkušenějších dle čeho se mám tedy řídit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
24.5.22 09:25

@Desanchez jak dlouhé máš cykly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.5.22 09:26

@np10021 po 28 dnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
24.5.22 09:28

@Desanchez ovulace byva v polovine cyklu.. ale musis to vypozorovat prave temi testy, hlenem nebo UZ na gynde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.22 09:41

@Clarisse19 ahoj, drzim palecky :palec: ja mela pozitivni ovu test v patek, snazili jsme jsme v patek o pulnoci a pak ze soboty na nedeli v noci. A protoze me bolelo vcera bricho, jako kdybych mel ovulaci, tak jeste i vcera :lol: to nicemu nevadi :)
Jen je asi nesmysl mit ovulaci az po vice jako 48 hodinach od pozitivniho ovu testu, tak nevim, co to bylo. Uvidime ke konci pristiho tydne, jak se zadarilo.
Preji stesticko a zdravicko :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
24.5.22 10:02

@JmenujiseKatka já měla tyhle bolesti právě včera ráno a podle čípku jsem vysledovala, že ovulace byla včera. Doufám, že už se teď podaří. :hug: to čekání je vždycky nekonečné. Kdy máš v plánu testovat, jestli se zadařilo? Já někdy kolem 4.6. Pokud to vydržím :lol: taky přeji hodně štěstíčka a hlavně pozitivní výsledky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
24.5.22 10:06

@Desanchez ano,je to pozitivní test. Držím palce :-)Jinak co je to prosím za test? ttakový neznám díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat