Reklama

Jedná se o zákon o hazardu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 01.03.18 18:58
Jedná se o zákon o hazardu?

Dobrý den, potrebuji poradit. Když je placena skupinka zaměřující se na provoz sluzeb (zakaznicka + technicka podpora) a v ni se můžou zucastnit moznych soutezi o vecne ceny cca do 1000,–.. Spada to do hazardnich her? Jedna se o jednotnou cenu, takže pri zucastneni souteze se cena nenavysuje. Jednotna cena je 39,– a vyherci se urcuji formou nahodneho losovani. Dekuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 01.03.18 19:29

@shadowofangels dipování.. ano, už po tom dupou.. předpokládám, že se buď účastníš, nebo vlastníš nějakou dipovací skupinu.

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 01.03.18 19:32

https://www.novinky.cz/…m-hrozi.html

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 01.03.18 20:48

@martina.se @Tunrida ne e dipovani nemam na mysli. ja mam na mysli to, ze kdyz nekdo ma skupinu, kde nabizi sluzbu treba podpory prodeje nebo technickou podporu, za to si uctuje mesicni poplatek 39,– jako za prodej sluzeb a k tomu jako bonus muze mit soutěž o nějakou cenu.. lidi si vsak za ucast v soutezi neplati, je to k te sluzbe..takze ta soutez je jak kdyby „zdarma“.. jako bonus, ze vyuzivaji sluzeb

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 01.03.18 20:55

@martina.se @Tunrida
jeste dam priklad.. vyhlasi se soutez napriklad o knihu. Napise do komentáře treba jen „soutezim“ a po treba cca 2 dnech se losovanim vybere vítěz.. aby vyhrali tu knihu, za to žádné penize se neposilaji ani neposilaji nic navic aby se mohli souteze zucastnit

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama