Jedna strana břicha větší po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.12.21 02:03

Jedna strana bricha vetsi po porodu

Ahoj, jsem rok a pul po akutnim cisari a nejakou dobu si vsimam ze mam jednu stranu bricha vetsi, nez druhou. Rozdil je docela velky a hlavne vecer. Bricho mam od porodu vypoukle, nejsem vypracovana, ale ani obezni, diastazu mam na cca prst (cvicila jsem po porodu dechove cviky na diastazu). Muze to byt i treba tim, ze spatne zapojuji koncetiny? Syna samozrejme jeste nosivam a uprednostnuji jednu stranu (levou, ta je i vypouklejsi). Zada me boli casto :D. Nutno rict, ze mam za sebou za posledni rok, diky problemum po porodu, xkrat sono bricha a na gyn taky nepozoruje nic divneho (ikdyz mam caste bolesti v leve casti panve a cyklus 20-23 dni oproti predtehotenskym 28dnim). Gastro i gyn v poradku. O zvetsenem brichu jsem se nikde nezminovala, predpokladam, ze je to svalstvo. Oproti tomu, jak jsem se hybala pred tehotenstvim ted akorat kynu a nic nedelam… ale radeji se zeptam na zkusenost. Mate nekdo zkusenost?

Predem diky. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20322
3.12.21 10:06

Zajdi za praktikem kvůli kýle, pokud se tato vyloučí, tak na fyzioterapii - ohledně zad a diastázy a toho jak nosit syna tak, aby sis tím nezhoršovala svalové dysbalance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat