Jedna tobolka Utrogestanu v den ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miasli20
Povídálka 27 příspěvků 28.11.18 17:44
Jedna tobolka Utrogestanu v den ovulace

Zdravím všechny, chci se zeptat zda má někdo zkušenost s Utrogestanem v den ovulace. Myslela jsem, že je cyklus anovulacni. Vše tomu napovídalo, tak jsem si vzala ráno utroš. Jenže pak mi vyšel skoro pozitivní ovu test a odpoledne pozitivní. Dočetla jsem se, že utro může ovulaci zastavit nebo může mít vliv na sliznici. Takže už jsem další nevzala. To bylo včera. Dnes ráno byl test skoro pozitivní a odpoledne už viditelně zeslabnul.

Má někdo podobnou zkušenost? Případně jak to dopadlo. Děkuji moc za cokoliv.

Přečtěte si článek: Utrogestan pro poruchy cyklu i podporu těhotenství

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 1 inzerát 28.11.18 18:00

A ty si takhle sama ordinuješ užívání Utrigestanu? Nebo ti lékař řekl, ať si ho vezmeš?

Miasli20
Povídálka 27 příspěvků 28.11.18 18:12

@Čičorečka nn nejsem ten typ co by kaslal na rady lékařů. Doktorka mi řekla ať zkusím sledovat ovulaci a nasadit 2 dny po a pokud nenastane do určitého dne cyklu tak si ho mám vzít nejpozději v ten den kdy jsem ho vzala (mám každý cyklus jinak) . Jenže jsem během dne měla bolesti jako při ovu tak jsem to pro jistotu zkusila a takhle to dopadlo. Volala jsem Dr. jenže má dovolenou taksi teď nvm rady no :nevim:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 1 inzerát 28.11.18 18:19

Tak máš si ho brát dva sny po ovulaci. Jestli jsi včera měla pozitivní test, tak ovulace je dnes nebo zítra. Vzala bych si Utrogestan asi teda v pátek, no. Ale celá ta informace od doktorky mi přijde taková vágní. O tom bych si s ní ještě promluvila. Jo a ta jedna tobolka to ani nespasí, ani nezhatí, s tím bych si hlavu nelámala.

Miasli20
Povídálka 27 příspěvků 28.11.18 18:30

@Čičorečka super díky za radu. Zkoušela jsem najít něco co by se podobalo me situaci ale nenašla jsem. S Dr. Máš pravdu, sama jsem nechápala. Měla jsem obavy abych tím tu ovulaci nezastavila nebo nerozhodila úplně vše kdyz nebudu pokračovat atd. atd. No uvidíme. Ještě jednou dekuji :kytka:

karkarka
Závislačka 2865 příspěvků 28.11.18 18:40

Utrogestan pri takove velikosti folikulu uz ovulaci nezastaví.

Miasli20
Povídálka 27 příspěvků 28.11.18 18:52

@karkarka děkuji moc ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >