Jedna z posledních šancí na miminko

Anonymní
12.6.20 08:24

Jedna z posledních šanci.

Ahoj holky, tak bych se vám chtěla svěřit. S manželem se snažíme 2 roky o miminko, není to moc na to jak se většina snaží i déle, ale jsme mladí a všichni kolem včetně doktorů se diví proč to nejde. Mě 22 manželovi 28. Jeho spermiogram v naprostém pořádku, mě příští měsíc čeká laparoskopie. Manžel to ze začátku bral v pohodě, že se nedaří s tím že chci rodinu jsem přišla já, a on si ze začátku nebyl úplně jistý. Teď po té době mi přijde, že mu na tom záleží víc než mě. Pokaždé když se opozdi MS tak je nadšený, když je mi nevolno je taktéž nadšený. Četli jsme že po laparoskopii je velká úspěšnost na otěhotněni a on už si dělá plány jak za 2-3 měsíce „bude táta“
Nejhorší na tom celém je, že teď nám doktor potvrdil, že dnes by měla být ovu a že se máme ještě zkusit posnažit před tím než půjdu na tu operaci. Dr nám už v pondělí vypočítá podle velikosti zajíciho vajíčka kdy cca bude ovu a teď to potvrdil. Manžel od pondělí nechce sex aby se šetřil na dnešek. Poprvé máme potvrzenou ovu doktorem a věří, že to vyjde. Já v to absolutně nevěřím :roll:
Bojím se že to teď nevyjde, nechci ho zklamat. Nějak tak už po těch 2 letech jsem ztratila víru, že by to šlo přirozeně. Obdivuji ty nadšené snažilky co se o to pokouší víc než 5 let třeba.
Chtěla jsem se svěřit, ale také mě zajímá jestli se někomu povedlo otěhotnim když věděli od dr kdy bude ovulka, jaká je vůbec šance?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2138
12.6.20 08:31

Ovulaci jsem od doktora měla potvrzenou jednou, náhodou na prevenci (Teda že zrovna probehla), ale díky tomu jsem věděla, že jsme se fakt trefili:) předtím jsme se snažili rok a u téhle potvrzené jsem otehotnela:) teď se mi podařilo otěhotnět po roce a půl… ještě neztracej nadeji:) na to je brzo… ikdyz vím, že je to hodně tezke:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12426
12.6.20 08:33

Plánovaný styk s injekci ovitrelle nevyšel. Vám třeba ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
12.6.20 09:18

Podivej…uprimne, je ti 22, takze se nemusis tresovat kvuli veku. Kolem me kdokoliv na to sel timto zpusobem, tak neotehornel, max az v IVF za strasnych nervu, posramocene psychiky. Doktori v tomhle maji neuveritelnej byznys…ja byt tebou, tak se hodim do klidu, zamerim se na praci/studium/konicky a absolutne vypustim slova typu ovulace/spermiogram atd…nech to plynout a ono to s nejvetsi prvdepodobnosti klapne samo id sebe a prirozene…telo sami vi, kdy je nejlepsi cas. Ted, kdyz jsi vyschizovana, tak ten nejlepsi cas fakt neni…btw taky jsem si na deti pockala, prvni pres tri roky, druhy jeste dyl…bez doktoru, kteri mi teda taky rikali, ze prirozene to stopro nepujde. Haha…spis v tom videli tase jenom sanci si trochu namastit kapsu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35692
12.6.20 09:44

22 let!!! jedna z posledních šancí :hug: :hug: :hug:
jedna z 500 posledních šancí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1447
12.6.20 10:07

Asi myslela jedna z posledních přirozených šanci.. Zkušenost nemám, držím palce :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1655
12.6.20 10:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, tak bych se vám chtěla svěřit. S manželem se snažíme 2 roky o miminko, není to moc na to jak se většina snaží i déle, ale jsme mladí a všichni kolem včetně doktorů se diví proč to nejde. Mě 22 manželovi 28. Jeho spermiogram v naprostém pořádku, mě příští měsíc čeká laparoskopie. Manžel to ze začátku bral v pohodě, že se nedaří s tím že chci rodinu jsem přišla já, a on si ze začátku nebyl úplně jistý. Teď po té době mi přijde, že mu na tom záleží víc než mě. Pokaždé když se opozdi MS tak je nadšený, když je mi nevolno je taktéž nadšený. Četli jsme že po laparoskopii je velká úspěšnost na otěhotněni a on už si dělá plány jak za 2-3 měsíce „bude táta“
Nejhorší na tom celém je, že teď nám doktor potvrdil, že dnes by měla být ovu a že se máme ještě zkusit posnažit před tím než půjdu na tu operaci. Dr nám už v pondělí vypočítá podle velikosti zajíciho vajíčka kdy cca bude ovu a teď to potvrdil. Manžel od pondělí nechce sex aby se šetřil na dnešek. Poprvé máme potvrzenou ovu doktorem a věří, že to vyjde. Já v to absolutně nevěřím :roll:
Bojím se že to teď nevyjde, nechci ho zklamat. Nějak tak už po těch 2 letech jsem ztratila víru, že by to šlo přirozeně. Obdivuji ty nadšené snažilky co se o to pokouší víc než 5 let třeba.
Chtěla jsem se svěřit, ale také mě zajímá jestli se někomu povedlo otěhotnim když věděli od dr kdy bude ovulka, jaká je vůbec šance?

A kdy jindy bys chtela otehotnet, nez kdyz mas ovulaci?
Udelejte si hezky vecer a sup na to. Jinak manzel nemusi abstinovat tolik, staci 2-3 dny.
Je super, ze aspon manzel ma pozitivni pristup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 10:21

@Pudloslava
Poslední šance před laparoskopii (dr. mi řekl že přirozeně asi neotěhotnim) ale proto jsem napsala jedna z posledních šanci, ne poslední. Myšleno poslední šance před laparoskopii

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 10:24

@Pudloslava
Věk je podle mě úplně jedno. Sestřenice to odkládála a začala až před 30kou a trvalo ji to přes 8 let. Mě dr taky ve 22 řekl, že je nejvyšší čas začít, protože nikdy nikdo neví kdy se to podaří.

• Nahlásit
  • Citovat
42
14.6.20 08:23

Klidne jstr mohli mit tuleni i pred ovulaci. Spermie vydrzi nekolik dnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama