Jedno menší prso po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babetka8
Povídálka 23 příspěvků 10.03.19 12:40
Jedno menší prso po porodu

Ahoj holky, po porodu se mi snad o cislo zmensilo prso a to nekojim. Stalo se to nekomu taky? Vypada to priserne :(

Reakce:
zudina
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 10.03.19 12:48

Ano mam to taky. Zrovna vcera jsem si sla kupovat podprsenku a ta prodavacka mi rekla, ze mam extremni rozdil mezi prrsama a ze to v zivote nevidela a kdyz videla muj zdrceny vyraz dodala ze je lepsi kdyz mi to rekne ona nez pak nekdo cizi, nedejboze chlap. Ja porad doufam ze mi to rikala proto ze sama mela zadek ze neprojde dverma ale jako nepridalo mi to. Rozdil ve velikosti prsou mam ale zas tak strasny mi to neprijde. Jsou dulezitejsi veci

Kriss Tina
Echt Kelišová 9452 příspěvků 10.03.19 13:08

Mě taky po dítěti zůstalo jedno o chlup mensi, ale ne nějak závratně, vyrovnám to pushupkou. @zudina prodavačka byla blbá, jsou ženské co mají rozdíl i několik velikostí a mít kecy že je lepší když ti to řekne ona než třeba chlap, tak ji pošlu někam ;) léčí si svoje mindraky :) jak říkáš jsou důležitější věci…

zudina
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 10.03.19 13:30
@Kriss Tina píše:
Mě taky po dítěti zůstalo jedno o chlup mensi, ale ne nějak závratně, vyrovnám to pushupkou. @zudina prodavačka byla blbá, jsou ženské co mají rozdíl i několik velikostí a mít kecy že je lepší když ti to řekne ona než třeba chlap, tak ji pošlu někam ;) léčí si svoje mindraky :) jak říkáš jsou důležitější věci…

Taky myslim ze normalni osoba vyrovnana mi tohle nerekne:) no trapilo me to asi 20 min a pak jsem to hodila za hlavu:) na plastiku stejne nemam :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 14:39

Mám asi o jednu velikost rozdíl. Jako je to nepřijemné, jedno mi pořád vylézá ven :lol: ale co nadělám..

Pov
Kecalka 222 příspěvků 10.03.19 15:15

Taky to mam,uz od puberty co mi narostly.Jednou me na to upozornil kamarad v parte pred vsema,bylo mi 14,to bylo hrozny :lol: po porodu mi narostly tak o 4velikosti,krasne se velikostne srovnaly,pak jsem z levyho prestala po roce kojit a pul roku jsem chodila s velikosti levy prso c.1 a pravy c.6,tak si to predstavte a to bylo zrovna leto :mrgreen: ale i mne se stalo,ze jsem si poprve v zivote sla do butiku koupit podprdu,nejakou lepsi,ze jo,a jak jsem stala v kabince,prodavacka mi nosila podprdy,podivala se na me a na cele obchod zajecela:„Jezis,ale vy mate jedno prso o dost mensi!!!!“to uz jsem nekojila,takze velikostne byly od sebe o jedno cislo.Krava :mrgreen: a paradoxne mi pomohlo pribrat par kilo :think: mam pocit,ze ted uz ten rozdil neni tak patrnej.a taky dobrej typ podprsenky.u te mile pani jsem onehda koupila pushupku,coz bylo naprosto nevyhovujici,bo jedno prso proste vypadavalo.pak jsem si na astratex objednala takovou,co je vyssi a vubec ani pod uplym trikem nejde poznat velikostni rozdil ;)

Váš příspěvek
Reklama