Jedno neúspěšné ket - hysteroskopie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 12:57
jedno neúspěšné ket- hysteroskopie?

Ahojky. Ráda bych se Vás zeptala na názor. Byla jsem těhotná 3×, první dvě- zamlké těhu a revize v 7tt a 12.tt, pak genetika, testy apod., vše v pořádku, ale zvolila jsem ivf s genetikou embrya (kvůli genetické vadě jednoho plodu, která ale nejspíše byla náhodná a kvůli mé psychice, která po dvou revizích byla dost špatná), poté bylo tedy 1. ket a mám z něho dceru. Nyní téměř 2 roky po porodu byl 2. ket- neúspěšný. Ale- brala jsem pouze 1× denně estrofem od půlky cyklu. pak od zavedení utrogestan…takže takový nativ…
nyní jsem se byla domluvit na dalším postupu a byly mi nabídnuty varianty: ket s estrofemem 3× denně od začátku cyklu, nebo nejdříve podstoupit hysteroskopii :?. Což se mi samozřejmě nechce. myslíte si, že jeden neúspěšný ket je důvod k tomu hned podstoupit toto? šli byste raději nejdřív do dalšího ketu a až poté eventuelně na hys.? Já toto zvolila, ale mám stále ten zákrok v hlavě :zed:. Jinak všechna embrya jsou ukázkové blastocysty, ještě tam máme 2… Je zákrok bolestivý? A lze ho podstoupit bez narkozy? Nemám žádné problémy, je mi 30, porod byl bez komplikací…šli byste také nejdřív do ketu a až pak hyster.?
děkuji za názory.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 27.11.17 13:55

Ona hysteroskopie nic tragického není a může poskytnout cenné inforace nebo aspoň uklidnit. Ano, dá se absolvovat bez narkózy, ale nenabízejí to všecka pracoviště, musí být na to speciální optika či co. Mám za sebou a v porovnání se vším při IVF se jednalo spíš o krátký ne moc příjemný zákrok. Tak 10 minut max, nebolelo to a odtamtud jsem si odkráčela rovnou zpět do práce. S narkózou je to samozřejmě nadýl a složitější. Ale našla bych si pracoviště, kde s tím mají zkušenost bez narkózy a nebála se toho.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 2 inzeráty 29.11.17 16:42
@Anonymní píše:
Ahojky. Ráda bych se Vás zeptala na názor. Byla jsem těhotná 3×, první dvě- zamlké těhu a revize v 7tt a 12.tt, pak genetika, testy apod., vše v pořádku, ale zvolila jsem ivf s genetikou embrya (kvůli genetické vadě jednoho plodu, která ale nejspíše byla náhodná a kvůli mé psychice, která po dvou revizích byla dost špatná), poté bylo tedy 1. ket a mám z něho dceru. Nyní téměř 2 roky po porodu byl 2. ket- neúspěšný. Ale- brala jsem pouze 1× denně estrofem od půlky cyklu. pak od zavedení utrogestan…takže takový nativ…
nyní jsem se byla domluvit na dalším postupu a byly mi nabídnuty varianty: ket s estrofemem 3× denně od začátku cyklu, nebo nejdříve podstoupit hysteroskopii :?. Což se mi samozřejmě nechce. myslíte si, že jeden neúspěšný ket je důvod k tomu hned podstoupit toto? šli byste raději nejdřív do dalšího ketu a až poté eventuelně na hys.? Já toto zvolila, ale mám stále ten zákrok v hlavě :zed:. Jinak všechna embrya jsou ukázkové blastocysty, ještě tam máme 2… Je zákrok bolestivý? A lze ho podstoupit bez narkozy? Nemám žádné problémy, je mi 30, porod byl bez komplikací…šli byste také nejdřív do ketu a až pak hyster.?
děkuji za názory.

A ceho se bojis? Najdi si centrum, kde to udelaji behem ctvrhodinky bez narkozy. Ja jsem na tom byla jako na jednom z prvnich vysetreni jeste pred prvnim ivf. Rozhodne tim nemuzes nic ztratit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama