Jedno prso vetšie ako druhé po 13 mes kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aromar
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 12:57
Jedno prso vetšie ako druhé po 13 mes kojení...

Ahoj holky,,máte niektorá podobnú skúsenosŤ? Dcérku kojím už 14 mesiac a posledné mesiace som si všimla že mám jedno prso o dosť menšie ako to druhe..i mám pocit že je v ňom menej mlieka, a je pravda že z neho asi kojím i menej hlavne v noci(dcérka spí na druhej strane a nie vždy sa mi chce striedať prsia)..máte niektorá podobnú skúsenosť? Spravilo sa to neskor? Díky za odpovede…

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3147 příspěvků 16.02.17 13:07

Má to tchyně, také prý po kojení, jí se to nespravilo, rozdíl je i po více než 30 letech viditelný.

Aromar
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 13:25
:nevim:

kkoule
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 16.02.17 13:35

@Aromar mám asymetrii od puberty, v době kojení byl rozdíl veliký, po kojení se mi teď skoro prsa ztratila a to mám nadváhu, nechci to vidět, jestli se mi povede zhubnout, chlap říká, kam se mi ztratili :*…Jinak rozdíl není tak markantní, ale někdy mám podprdu jednu s vycpavkou jednu bez…Prostě to neřeším, prostě to tak od přírody mám. mám dvě děti kojila jsem8 a 15mesicu.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 16.02.17 17:16

Známá to tak měla, ale mírný rozdíl ve velikostech byl už před kojením. Kojením se to zhoršilo, zpátky se jí to nevrátilo, šla na plastiku a teď je spokojená :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >