Jednodenní pauza menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Skarlett
Nováček 3 příspěvky 11.12.17 22:20
Jednodenní pauza menstruace

Ahoj, mám takový zvláštní dotaz. Moje poslední m. proběhla opravdu zvláštním způsobem. 3 dny jsem celkem silně krvácela a 4. den najednou žádná krev a pak zase 2-3 dny slabé krvácení. Momentálně mám šílené bolesti prsou a neustálý pocit hladu. Obvykle mívám jen chutě a slabší bolesti prsou, ale teď nemůžu chodit ani bez podprdy :nevim:. Další menstruaci mám mít až za 10 dní, takže testovat ještě nemá cenu, ale říkala jsem si, jestli někdo neměl podobné příznaky těhu…

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 11.12.17 23:02

Taky jsem to takhle obcas mela ze ms si dala na den pauzu. Ne teda uplne ale treba jsem jen spinila a pak se to zase rozbehlo. Podle me tehotna spis nejsi :jazyk:

Derby
Echt Kelišová 7946 příspěvků 12.12.17 00:26

Tohle je moje úplně běžná MS. Zničehonic jeden měsíc to najelo takhle a už to běží roky. S těhotenstvím to nemělo co dělat.

Lenka_Hal
Závislačka 4162 příspěvků 12.12.17 03:46

Mivala jsem to taky, doktor mi rikal, ze je to dost bezne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama