Reklama

Jednodenní pauza menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Skarlett
Nováček 3 příspěvky 11.12.17 22:20
Jednodenní pauza menstruace

Ahoj, mám takový zvláštní dotaz. Moje poslední m. proběhla opravdu zvláštním způsobem. 3 dny jsem celkem silně krvácela a 4. den najednou žádná krev a pak zase 2-3 dny slabé krvácení. Momentálně mám šílené bolesti prsou a neustálý pocit hladu. Obvykle mívám jen chutě a slabší bolesti prsou, ale teď nemůžu chodit ani bez podprdy :nevim:. Další menstruaci mám mít až za 10 dní, takže testovat ještě nemá cenu, ale říkala jsem si, jestli někdo neměl podobné příznaky těhu…

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 11.12.17 23:02

Taky jsem to takhle obcas mela ze ms si dala na den pauzu. Ne teda uplne ale treba jsem jen spinila a pak se to zase rozbehlo. Podle me tehotna spis nejsi :jazyk:

Derby
Echt Kelišová 9096 příspěvků 12.12.17 00:26

Tohle je moje úplně běžná MS. Zničehonic jeden měsíc to najelo takhle a už to běží roky. S těhotenstvím to nemělo co dělat.

Lenka_Hal
Závislačka 4826 příspěvků 12.12.17 03:46

Mivala jsem to taky, doktor mi rikal, ze je to dost bezne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >