Jednodílné plavky na velká prsa

521
17.7.21 20:03

Jednodílné plavky na velká prsa

Vážené dámy, volám SOS, zdá se, že se mi brzy rozpadnou plavky - materiál začíná řídnout a jak jsem právě zjistila, Bonprix tento šest let starý kousek už neprodává. Máte prosím někdo zkušenosti, kde koupit jednodílné plavky zhruba ve velikostech mezi 90H a 100F (tyhle dvě různé míry mi naměřily prodavačky v dvou různých obchodech se spodním prádlem)? Předem všem moc díky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16139
17.7.21 20:11

@šerifka Promin, ale to je docela skok, jestli 90 nebo 100. Opravdu mas obvod pod prsy 100 cm?
https://www.tezenis.com/…man-bra.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
17.7.21 20:14
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17503
17.7.21 20:16

Hlasuju za výlet do caresse a vyzkoušet si je. Jinak téměř jistě budeš potřebovat větší košíčky a menší obvod. Obvod 100 na českém číslování je tak na 250 kg živé váhy :-D

Respektive na to, že dotyčné prodavačky netušily jak reálně vybrat padnoucí podprsenku.

Zároveň tam rovnou můžeš vzít i nějakou skutečně padnoucí podprsenku…

https://www.caresse.cz/…uktu/plavky/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17503
17.7.21 20:17

Až budeš vědět jaká velikost ti opravdu sedí, tak pak má smysl začít lovit levnější prádlo přes internet, byť teda s Brexitem je trošku čára přes rozpočty, ale velikost 100 F je tak na zápasníka sumo, co přestal zápasit a ještě přibral :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24519
17.7.21 20:21

@Ou babička má podprsenku 105A a váží 92 kg, ale má takovou zhroucenou postavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
17.7.21 20:32

Mám 80G a plavky jednodílné z Tesca. Kupuju tam i podprsenky, protože na rozdíl od jiných, nestojí majlant a vydrží na věky :D

Příspěvek upraven 17.07.21 v 20:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17503
17.7.21 20:34
@stinga píše:
@Ou babička má podprsenku 105A a váží 92 kg, ale má takovou zhroucenou postavu

ano, pravděpodobnost že podobné problémy se zády má i zakladatelka je podobná, jako že má tu postavu coby zápasník sumo co ještě přibral :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
17.7.21 20:49

@cecetka, @Ou
Ano, skutečně mám pod prsy obvod 100 cm. Teď jsem se zkoušela i přeměřit sama. A těch 100F je to údaj tak rok starý z prodejny Triola. A má celková váha je pod 100 kg ;-) Ta první velikost je pár let stará. Zas tolik jsem od té doby nepřibrala.

Právě, že na tuhle velikost se pořádně už ani nedá nic sehnat přes net, na stránkách co znám, ale na koupalištích vídám ženy s podobnou postavou jako mám já, takže někde se asi prodávají :)

Díky, to caresse prozkoumám osobně, aspoň budu mít změřenou aktuální velikost. Ale podle jejich webu se obávám, že tam stejně na mě nic mít nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24519
17.7.21 21:09
@Ou píše:
ano, pravděpodobnost že podobné problémy se zády má i zakladatelka je podobná, jako že má tu postavu coby zápasník sumo co ještě přibral :-D
:mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6157
17.7.21 21:34

Mám prsa velikosti 85G-J a mám tyhle. Docela mi sedí. Snad vydrží, mám je rok, jen jinou barvu. https://www.bonprix.cz/…vzor-935452/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17503
17.7.21 21:51

@šerifka to že máš pod prsy obvod 100cm znamená, že bys měla mít podprsenku okolo 85-90 cm protože jsou co? Pružné a potřebuješ pevný obdvod, aby to ta větší prsa držela.
Natož u plavek, kde je ten materiál ještě pružnější. Prsa drží obvod a střih košíčku, když ne, tak pak to táhnou chudery ramínka a bolí z toho ramena a krk.

Tažke číslo 100 na podprsence je tak na 120 cm obdodu hrudníku. Zároveň potřebuješ větší košíčky, než jen F, protože obvykle prodávané podrpsenky mají příliš malé košíčky a příliš volná obvod (protože při spránvém obdofu by se do toho člověk s větíšmi prsy do malých košíčků nevešel)

A jo, správnou velikost při větších rozměrech je v ČR těžké koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9817
17.7.21 22:16
@šerifka píše:
Vážené dámy, volám SOS, zdá se, že se mi brzy rozpadnou plavky - materiál začíná řídnout a jak jsem právě zjistila, Bonprix tento šest let starý kousek už neprodává. Máte prosím někdo zkušenosti, kde koupit jednodílné plavky zhruba ve velikostech mezi 90H a 100F (tyhle dvě různé míry mi naměřily prodavačky v dvou různých obchodech se spodním prádlem)? Předem všem moc díky…

A jaký typ plavek chceš? Z kosticemi a tvarovanými košíčky?

Já mám taky větší poprsí, ale jsem k tomu dost vysoká a tak mi je většina plavek krátká a speciálně kostice nemůžu, protože je plavky táhnou dolů a tak nesedí. Vyhovují mi plavky se všitou podprsenkou (zdvojený materiál na hrudníku s gumou pod prsy - vlastně taková vnitřní lambada). Dobře drží a neomezují mě v pohybu. Ale já hodně plavu, nenosím je na pláž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
18.7.21 02:07
@Havlova píše:
Mám prsa velikosti 85G-J a mám tyhle. Docela mi sedí. Snad vydrží, mám je rok, jen jinou barvu. https://www.bonprix.cz/…vzor-935452/#…

Upřímně, výraz stahovací mě lehce děsí. Přeci jen mám té hmoty trouchu víc a kdyby na ni něco tlačilo, tak nevím, jak by mi to bylo příjemné… A zrovna u těchto mě lehce mate, že neřeší velikost košíčků, ale celkovou velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
18.7.21 02:07
@SAJ píše:
A jaký typ plavek chceš? Z kosticemi a tvarovanými košíčky?

U podprsenek kostice nemůžu, mám jedno prso výrazně větší než druhé a pamatuji si, že někdy na vysoké jsem se naučila ty kostice vypárávat (dobře, to bylo před dvaceti lety a už jsem se naučila kupovat si je bez kostic). Ale zrovna u plavek mi to nevadí, tam se to nějak „snese“. Potřebuju jen něco, v čem párkrát za rok vlezu do bazénu i s teplejší vodou a můžu si tam zaplavat, případně. Nějakou okrasnost s mojí (nad-)váhou neřeším, spíš praktičnost, potřebuji manipulovat s dětmi a neřešit jestli mi nepadají plavky(syn se učí plavat a občas se mě drží až křečovitě). Výšku mám průměrnou (166cm).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat