Jednodílné plavky pro vysokou postavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 2724 příspěvků 27.04.18 13:19
jednodílné plavky vysoká postava

Ahoj, mám dotaz na vysoká děvčata - kolem 180 cm. Kde jste koupily jednodílné plavky (ideálně nějaké zajímavé s prostřihy atd.). Objednala jsem si jedny přes internet, ale košíčky podprsenky jsem měla tak o 5 cm níž, než jsem potřebovala :-D

Reklama

Reakce:

Adrasteia
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 27.04.18 13:22

Hm, to bych taky ráda věděla. Za celý svůj život jsem neobjevila jednodílné plavky, které by mi na výšku sedly. Už jsem to vzdala a pokud chci mít zakryté břicho kupuju tankiny.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32358 příspěvků 10 inzerátů 27.04.18 13:24

Nechat ušít. Pokud máš v něčem atypickou postavu, asi moc jiných možností není, aby ti to padlo perfektně.

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3824 příspěvků 7 inzerátů 27.04.18 13:24

Kupuju si zavazovací za krkem, klasika mi nesedí. Poslední úlovek mám z Kik. Kupodivu za dvě stovky už jedou třetí sezonu.

Popokatepetla
Závislačka 2724 příspěvků 27.04.18 13:28

@Janli mám i spíš malá prsa, takže povolení za krkem nic moc asi nevyřeší :-(

@Tiger-lily tak ono to není tak uplně netypické dnes už, vysokých holek je spousta. Snad se někdo najde, kdo dá nějaký tip :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32358 příspěvků 10 inzerátů 27.04.18 13:31

@Popokatepetla Vysokých je spousta, ale už se moc nepočítá s tím, že mají malá prsa těsně pod krkem, celkem logicky tedy ty košíky posunou dolů, takže pak to nesedí těm v popisu. :nevim:

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 27.04.18 13:31

Mam 187cm a kupuju v Tescu. Ale mam hodne dlouhe nohy a v pomeru spis kratsi telo, takze nevim, jestli mi nesedi diky tomu.

marka123
Kecalka 456 příspěvků 27.04.18 13:31

Docela dost jednodilnych zajimavych plavek mivaji v tescu, F&F

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 27.04.18 13:42

Jednodílné mám taky z Tesca, ale nejsou teda obzvlášť zajímavé, jen takové to skočit do bazénu a plavat :)

vertunka
Závislačka 3742 příspěvků 27.04.18 13:46

Mam 174cm a celkove plavky z tesca.

ka2ka
Extra třída :D 11503 příspěvků 27.04.18 14:03

Bonprix

ivašot.
Kelišová 5738 příspěvků 27.04.18 14:09

V Marks and Spencer mají občas některé jednodílné plavky v normální a prodloužené délce. Nebo alespoň před lety mívali, teď jsem tam dlouho nekupovala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama