Reklama

Jednodílné plavky pro vysokou postavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 3053 příspěvků 27.04.18 13:19
jednodílné plavky vysoká postava

Ahoj, mám dotaz na vysoká děvčata - kolem 180 cm. Kde jste koupily jednodílné plavky (ideálně nějaké zajímavé s prostřihy atd.). Objednala jsem si jedny přes internet, ale košíčky podprsenky jsem měla tak o 5 cm níž, než jsem potřebovala :-D

Reklama

Reakce:

Adrasteia
Závislačka 2670 příspěvků 2 inzeráty 27.04.18 13:22

Hm, to bych taky ráda věděla. Za celý svůj život jsem neobjevila jednodílné plavky, které by mi na výšku sedly. Už jsem to vzdala a pokud chci mít zakryté břicho kupuju tankiny.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 10 inzerátů 27.04.18 13:24

Nechat ušít. Pokud máš v něčem atypickou postavu, asi moc jiných možností není, aby ti to padlo perfektně.

Janli
Kelišová 5433 příspěvků 9 inzerátů 27.04.18 13:24

Kupuju si zavazovací za krkem, klasika mi nesedí. Poslední úlovek mám z Kik. Kupodivu za dvě stovky už jedou třetí sezonu.

Popokatepetla
Závislačka 3053 příspěvků 27.04.18 13:28

@Janli mám i spíš malá prsa, takže povolení za krkem nic moc asi nevyřeší :-(

@Tiger-lily tak ono to není tak uplně netypické dnes už, vysokých holek je spousta. Snad se někdo najde, kdo dá nějaký tip :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 10 inzerátů 27.04.18 13:31

@Popokatepetla Vysokých je spousta, ale už se moc nepočítá s tím, že mají malá prsa těsně pod krkem, celkem logicky tedy ty košíky posunou dolů, takže pak to nesedí těm v popisu. :nevim:

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 27.04.18 13:31

Mam 187cm a kupuju v Tescu. Ale mam hodne dlouhe nohy a v pomeru spis kratsi telo, takze nevim, jestli mi nesedi diky tomu.

marka123
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 27.04.18 13:31

Docela dost jednodilnych zajimavych plavek mivaji v tescu, F&F

Elishka1
Závislačka 2595 příspěvků 27.04.18 13:42

Jednodílné mám taky z Tesca, ale nejsou teda obzvlášť zajímavé, jen takové to skočit do bazénu a plavat :)

vertunka
Závislačka 4582 příspěvků 27.04.18 13:46

Mam 174cm a celkove plavky z tesca.

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 14:03

Bonprix

ivašot.
Kelišová 6270 příspěvků 27.04.18 14:09

V Marks and Spencer mají občas některé jednodílné plavky v normální a prodloužené délce. Nebo alespoň před lety mívali, teď jsem tam dlouho nekupovala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama