Jednoleťák - pití vody, odpojení od UM i od kojení??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
89
13.11.21 20:49

Jednoleťák - pití vody, odpojení od UM i od kojení??

Holky, malej se mi postupně od 6 měsíce sám odpojuje od kojení, aktuálně, kdy měl před týdnem 1 rok, kojím už jen jak se vzbudí nad ránem, a to čím dál míň, tak mu dávám UM i na snídani (kvůli tekutinám, už pomalu přestávám kojit - nechce to, přes den, protože moc nepije vodu mu dávám UM v poledne a před spaním. Dva dny mi odmítl UM přes poledne a dnes i na večer. Příkrmy si dal hojně. Znamená to, že se mi sám odpojuje od UM? (Dávám mu čistou vodu - to preferuji, ale dá tak cca 150 ml, víc ne. Čaj jsem zkoušela nechtěl.) Odpojili se Vám prcci taky takto? V noci se ještě před měsícem budil na kojení, teď vydrží (dudlování nepočítám) až do cca půl 6 - 6. (spí od 20 hod). Díky moc za Vaše zkušenosti. K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
836
13.11.21 21:20

Buď ráda, já mám 19měsíčního syna a na koze je závislej, alespoň se vyspíš. Vodu mu nabízejí často, on se napije kolik potřebuje, vodu má i v příkrmech. UM mu nemusíš dávat hlavně když ani nechce, ale dbej na to, že pokud budeš doopravdy kojit jen jednou denně a nebo vůbec, tak aby měl dostatek mléčných výrobků, říká se že když dítě není kojené a ani nemá UM, tak by mělo mít třikrát denně něco mléčného - jogurt, sýr, kaše….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
13.11.21 21:46

Dcera má 19 měsíců a už pár měsíců nechce UM. Ještě kolem roku pila 2-3× denně 150 ml, pak to pomalu ustupovalo. Nyní vypije max. 40 ml denně. Neřeším to, každý den jí jogurty, sýry, vařím jí pudingy, ty má ráda.
Jinak vodu má v lahvičce k dispozici celý den, věťsinou na konferenčním stole, kam dosáhne a sama se napije, nebo když ještě nechodila a lezla, měla ho na zemi a napila se, kdykoliv měla žízeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15963
14.11.21 00:10

Moc nechapu, proc mu v noci davas dudlik a ne prso…? Kdyz ti vadi, zese koji malo.
Jinak mu to holt asi staci, i ta voda.
Dost taky zalezi na kvalite a pestrosti prikrmu, pokud ma pestrou stravu, UM nepotrebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
14.11.21 06:52

@Lucie_Sx on nechce pit, ale uklidnit se, po prsu mi neusnu už dlouho to má jen na žízeň…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat