jednorázové kalhotky babylove

196
6.12.06 16:54

jednorázové kalhotky babylove

Ahoj holky,
koupila jsem pro dceru kalhotky z DM a narazila jsem na problém…
Nevíte nač je ten lepící pásek vzadu? :oops: :oops:
Asi jsem dement, ale fakt nevím…
díky moc
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s DM Babylove plenky?

Přidejte zkušenost s DM Babylove plenky
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
6.12.06 17:32

Taky mi to vrtalo hlavou celou dobu co jsme je používali a nepřišla jsem na to :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
569
6.12.06 18:56

taky jsem to neodhalila.. přemýšlela jsem jestli to není když se plena sundá, aby šla nějak srolovat a nezabrala tolik místa v koši
ale rozhodla jsem se spíš ji ignorovat, nepřekáží, ale užitek jsem v ní žádný neviděla

mmch, tyhle kalhotky jsou fakt dobré a za slušnou cenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
6.12.06 20:00

hihihi - taky jsem jich spotřebovala několik (tedy štěpík, né já :lol: ) než jsem na to přišla, je to tak jak popisuje emitom - sroluje se, odlepí a přilepí dokola. Já jsem spíš dumala nad tím, jestli to patří dozadu nebo dopředu…tedy u natahovacích kalhotek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
6.12.06 20:00

Holky tak kdo na to přijde????

Já jsem nad tím přemýšlela včera :?: Jediné co mě napadlo, že se na to nalepí kalhoty, aby nesjížděly, ale to je asi blbost :roll:

Zkusím napsat dotaz na jejich web…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
6.12.06 20:03
Sebasty píše:
hihihi - taky jsem jich spotřebovala několik (tedy štěpík, né já :lol: ) než jsem na to přišla, je to tak jak popisuje emitom - sroluje se, odlepí a přilepí dokola. Já jsem spíš dumala nad tím, jestli to patří dozadu nebo dopředu…tedy u natahovacích kalhotek :lol:

Teda tak to by mě fakt nenapadlo, že to promakají až tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
6.12.06 20:33

Je to i u normálních plínek nebo jen u natahovacích plenkových kalhotek??? řekla bych, že ten pásek asi nahrazuje zabalení plínky, popř.její nerozbalení a zabránění vysypání obsahu :lol: :lol: jako když u normální plíny zalepíte lepítka…aspoň já jsem to tak dělala :wink: aby nevypadnul bobek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
6.12.06 21:24

U natahovacích by se to mělo nalepit na tričko, tedy četla jsem to, nikdy jsme je neměly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
6.12.06 22:21

Monino, to jsem zvědavá, co Ti napíšou.. jestli to bude jedno z toho co nás napadlo. :D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
6.12.06 23:32

presne tak. uz mam plenkam odrostle ditko a ten lepici pasek patri samozrejme dozadu a zalepi se s nim srolovana plina. Jak maji funkci jako kalhotky a nejsou tam lepitka tak to funguje takhle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
7.12.06 11:35

podle me je to na to, az sundas plinku tak ji srolujes a tim zalepis,aby nezabirala tolik mista v kosi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama