Jednorázové krvácení v 6. TT

90
13.12.18 15:02

Jednorázové krvácení v 6. TT

Ahoj, byla jsem před 2 dny na prohlídce, vnitřní ultrazvuk, jsem v 6. TT. Včera když jsem byla na „velké straně“ měla jsem při utření na papíře jasně červenou světlou krve. Nebylo to jen špinění, ale prostě krev. Uvnitř jsem měla tmavě červeno hnědou krev. Bylo to jen jednorázově, teď už nic. Dost mě to vyděsilo.
Volala jsem na gynekologii, ale doktor marodí a sestra mi řekla, že je to běžná věc, že kdyby se něco dělo, že by to bylo masivní krvácení. Že to nemám řešit.
Břicho mě nebolí, krev žádná, tak snad v pořádku. 2 týdny denně zvracím, což pokračuje pořád dál.
Máte s tím některá takhle zkušenost? Díky za reakce

Příspěvek upraven 13.12.18 v 15:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

49519
13.12.18 15:19

Zažila jsem podobně ve třech těhotenstvích. Poprvé to byla první předzvěst zamlklého těhotenství. Podruhé příčina nenalezena, narozeno zdravé dítě. Potřetí malý hematom, který se za pár týdnů vstřebal a těhotenství pokračovalo v pohodě. Ještě jsem zažila těhotenství totál bez špinění a skončilo spontánním potratem. takže to může být cokoliv, ty počátky jsou vždycky hodně nejisté, buď a nebo. Může to být naprosto v pořádku a taky to může odejít, nic moc s tím nenaděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4497
13.12.18 16:32

Pokud jsi byla na „velké straně“ a tlačila jsi, tak to bude nejspíš prasklá cévka. Čípek a děloha jsou prokrvené. Toto se stalo sestře před měsícem, kdy byla v 7 týdnu a psala mi to. Radši šla na kontrolu a vše ok.

Shodou okolností se mi toto stejné stalo teď v pondělí. Jsem v 17 týdnu a také čerstvá krev po velké straně. Je fakt, že to nešlo, tak jsem tlačila hodně. Druhý den to šlo „samo“ a opět trochu..ale už ne tak jasně červená.

Omlouvám se za detailní popis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
13.12.18 16:46
@S.maya píše:
Pokud jsi byla na „velké straně“ a tlačila jsi, tak to bude nejspíš prasklá cévka. Čípek a děloha jsou prokrvené. Toto se stalo sestře před měsícem, kdy byla v 7 týdnu a psala mi to. Radši šla na kontrolu a vše ok.

Shodou okolností se mi toto stejné stalo teď v pondělí. Jsem v 17 týdnu a také čerstvá krev po velké straně. Je fakt, že to nešlo, tak jsem tlačila hodně. Druhý den to šlo „samo“ a opět trochu..ale už ne tak jasně červená.

Omlouvám se za detailní popis.

Díky za reakci :) trochu mě uklidnila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama