Jednorázové plenky - dá se ušetřit?

46
9.11.19 09:19

Jednorazove plenky - da se usetrit?

Ahoj holky, reknu to na rovinu :D chci usetrit za jednorazove plenky. Ted kupuju Pempers premium care, bezna cena 399Kc. Kamaradka me lanari na Dada plenky za 179Kc-coz je uz znat. Nechci ale miminku nejak „uskodit“. Slysela jsem, ze existuji i CESKE PLENKY DADA. Je to pravda? Mate nekdo zkusenost? Popripade poradte jine levnejsi a kvalitne srovnatelne plenky s Pemprskama. ( kdyby mel nekdo nahodou potrebu…latkove urcite pouzivat nebudu! ) Vsem moc dekuji a preji krasnou sobotu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13193
9.11.19 09:23

Lupilu z lidlu, super kvalita a cena je taky fajn, v akci za nějakých 170kc :think: já teda latkuju ale ty lidlovsky dávám na noc, aby vydržel dyl, nebo třeba na výlety, dovolenou, prostě kam nepotahnu balíky čtverců :lol: používala sem je i na staršího syna, ten byl plně na jednorázových. Nám naopak ty pampersky nevyhovují, platíš značku ale kvalita nic moc, některé hrozně protekaly, další ta řada zas smrděla nějakou chemií čím jsou napuštěny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
9.11.19 09:27

Tak určitě mu vyzkoušením nijak neublížíš. My používáme taky Pampers premium a maximální spokojenost. Ale jiná maminka ti napíše, že Pampers jsou hrozné, že bylo miminko opruzené atd. To samé se může stát na těch Dada :nevim: prostě se to musí vyzkoušet. Každému miminku sedí něco jiného. Ale pokud řešíš finance, tak za zkoušku nic nedáš.

Příspěvek upraven 09.11.19 v 09:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 09:27

Zrovna Pampersky mi přišly jako ty nejhorší pleny, co se dají koupit. Chemická laboratoř hadr. Dada jsou o poznání lepší. Jsou vyráběny v ČR, ale určeny primárně pro polský trh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
9.11.19 09:31

@Kriss Tina dekuji za info. Mas tuseni kde se ty Lupilu vyrabi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 09:32

@VeGo prijde mi, ze plenkam premium care od Pampers se nevyrovna nic - dobre saji tekutou stolici a zridka kdy to stihne protect, spis se vse rychle vsakne, coz jine plenky tak rychle proste nezvladaji… Ale ty Dada jsou dobrou (ac o krapitek horsi) alternativou :-) Jsou to plenky vyrabene v CR pro polsky trh, takze koupit bud v Polsku ci na ceskych eshopech… Zkus ty Dada - pomer cena vykon urcite potesi ;) Maji dve rady - klasickou a taky premiovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10780
9.11.19 09:32

Dada se vyrábějí v česku, jen jsou určený pro polský trh. Já používám už na druhý dítě plenky albert a rozdíl oproti pampers je jen v ceně. Balení kupuju za 159-169korun v akci. Všechny plenky musí splňovat přísný hygienický limity, takže dítěti fakt uškodit nemůžeš, rozdíl je jen v komfortu nošení a kvalitě savosti. Pampers je předražená značka s kvalitou, která je srovnatelná s daleko levnějšími plenkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1922
9.11.19 09:33

Kupuju Lidl, oboje jsou supr. Zelene asi o trochu lepší. Bílé pampers jsem pouzivala jen na novoska a byly vyborne. Ještě jsou dobre z DM tak jejich natur rada, stojí par korun. ;) s Dada zlusenot nemám, ale pro mě je jednodussi jít do obchodu a koupit si je kdy potrebuju, než resit objednání, předání.. atd :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
9.11.19 09:34
@Planetka85 píše:
@VeGo prijde mi, ze plenkam premium care od Pampers se nevyrovna nic - dobre saji tekutou stolici a zridka kdy to stihne protect, spis se vse rychle vsakne, coz jine plenky tak rychle proste nezvladaji… Ale ty Dada jsou dobrou (ac o krapitek horsi) alternativou :-) Jsou to plenky vyrabene v CR pro polsky trh, takze koupit bud v Polsku ci na ceskych eshopech… Zkus ty Dada - pomer cena vykon urcite potesi ;) Maji dve rady - klasickou a taky premiovou.

Supr, diky za info. Premyslim, ze na noc, cesty atd bych davala Pemprsky a jinak ty Dada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
9.11.19 09:36
@Planetka85 píše:
Supr, diky za info. Premyslim, ze na noc, cesty atd bych davala Pemprsky a jinak ty Dada.
@VeGo píše:
Supr, diky za info. Premyslim, ze na noc, cesty atd bych davala Pemprsky a jinak ty Dada.

Jinak ja jsem prave s tema Pemprskama 100% spokojena ale preci jen mam uz 2 deti, skoro 4 roky jsem doma a finance jsou bidne :roll: Nechci sidit stravu, tak hledam levnejsi alternativu v plenkach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
9.11.19 09:37

Já používala taky pampers ale pak jsme zkusili dady a už jsme u nich zůstali. Jsou srovnatelné s pampers a nesmrdí a ta cena je luxusní. Prodávají se v polské berušce nebo přes veb. Pampers se taky vyrábí všude možně-měli jsme z polska, ruska i maďarska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 09:38

@VeGo presne… Ja to mam taky tak - s premium care jsem spokojena moc, na noc a na cesty je davam vzdy, pres den vic experimentuju, pac ty plenky lezou hodne do penez :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 09:40

Pracuji v jeslickach a pro mě nejlepší pleny co děti mají jsou pampers. Člověk se může podívat, zase zalepí u jiných máme tu zkušenost že se odlepí 1 a už nelepí. Jakmile se děti pocuraji jde poznat hned kdo má pampers a kdo levnější variantu, i ty opruzeniny mají většinou děti a levnými pleny. Ale samozřejmě doma má maminka na to své dítě čas může prebalovat co hodinu a nezjistí rozdíl. Tady píši jen zkušenost 2 učitelek a 15 děti s plenami. Člověk tam platí za značku ale jsou top

• Nahlásit
  • Citovat
1037
9.11.19 10:12

Pred 5 lety jsem na prvni dceru pouzivala jen Pampers. Na mladsi ted mam Dada premium. Rozdil nevidim, jen v cene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
9.11.19 10:22

Kupuju Dada pleny na eshopu, jeden den dopoledne objednám, druhý den je mám doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama