Jednorázové plínky - které používáte?

136
28.8.04 10:35

Jednorázové plínky - které používáte?

Ahoj maminky,

opět nadhazuji téma jednorázové plenky - a to které a proč používáte?

Mám skoro půlročního kluka, který je tak „akorát“ (8 kg) a nejraději používáme Pampersky, teď jsem objevila v DM drogerii Jumbo pack Bebelove, jsou celkem OK a za dobrou cenu a chci vyzkoušet ty nové od Huggies - Super Flex. Máte už s nimi někdo zkušenosti? Cenově vycházejí trošku dráž… :? :? Zatím mi vycházejí nejlépe ty Bebelove v poměru kvalita - cena. :o

Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2133
28.8.04 13:08

Ahoj Ivo,
vidíš, zrovna tohle jsem chtěla napsat do deníčku a jako vždy jsem zapomněla.
Normálně používám Pampersky, jsem s nima spokojená. Teď jsem jen tak ze zvědavosti vyzkoušela ty nové Huggiesky (superflex) a nic moc podle mně. Sice mají na zádech i na bříšku gumičku, ale jsou stále stejně krátké (na zádech) jako bývaly. To už by nám nevadilo, Ondra už na zádech neleží jako když byl mimi - to pak byly hovínka až na krku. Každopádně v nových Huggieskách jsou hovínka pro změnu na stehýnkách a v tepláčkách. Že by mu protekla Pamperska po kakání se nestalo už pár měsíců.
Takže spotřebujem co máme Huggiesek a vracíme se k Pamperskám. Jo a ty mi teda připadají i sušší než Huggiesky.
Tak tolik naše zkušenost.
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
28.8.04 21:34

Ahoj holky,

máme 5ti měsíčního broučka a asi jsem divná, ale já používám dvoje :lol: , Pampersky přes den a Huggiesky na noc. Zdá se mi totiž, že Huggiesky vydržejí mnohem víc, než Pampersky. Tudíž kakání můžeme posoudit jen v P. a to je ok :lol: .
Jinak kupujem co je právě v akci, střídáme Pam. a Hug. Tobík má asi 6,5kg a myslím, že žádný plíny nám nějak významně neprotékaly.

Toť naše zkušenost :wink:

Katka

P.S.: Na prvního klučíka jsem používala taky Tesco plíny s barevným obalem (ne ty bílý s modrým nápisem, ty jsou igelitový), a ty byly taky dobrý, dost vydržely, byly hooodně dlouhý a měkký, se suchým zipem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
28.8.04 21:46

Ahoj,
my jsme zpočátku používali Pampersky, ale brzo začala být Andrejka prokakaná až na zádech. Tak jsme koupili Huggies soft and dry, ale po těch se mi zase osypala. Při Huggies super flex má Ája přesně jak Ondra od Sylvy hovňousky na stehýnkách.
Nejlíp se nám osvědčily Fixies a teď jsem v akci koupila zase Pampersky (větší velikost), tak uvidíme. Zatím jsem neměla odvahu koupit nějaké ty Tesca nebo Ara, když má moje holčina takový háklivý zadeček :)

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
28.8.04 21:58

Ahoj, musím se přidat se svou zkušeností. Od narození používáme plínky Huggies. Malé je 19 měsíců. Po Fixies i Pampers se mi osypala a jiné značky jsem už nezkoušela. Teď jsem opravdu maximálně spokojená s Huggies Super Flex. Nemůžu si je vynachválit. Vzhledem k tomu, že už malá neposedí, lítá kde může, jsou ty lemy s gumičkama k nezaplacení.
Ale asi každá maminka musí vyzkoušet a najít si ty co jí nejvíce vyhovují.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.8.04 22:08

Asi budeme jediný co nepoužívají pampersky, my je měli akorát když se malá narodila, 3-6 kg, když znich vyrostla začali jsme kupovat helen harper (ty červené) ty kupujeme dote´dka, jinak kupuji plíny od Aro, Euroshoper a tesco, jsem s nimi spokojená, až na to že nejsou na suchý zip. Občas se mi sice malá pročůrá (hlavně v noci) ale to se nám stávalo i s pamperskama.

• Nahlásit
  • Citovat
da-da
29.8.04 11:42
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
da-da
29.8.04 11:45

Ahoj, nám je půl roku a vyzkoušeli jsme všechny možné druhy. Fixies pročůrá, tak střídáme Pampersky, Helen Harper a Tesco. Huggiesky jak kdy. Tam nám spíš nevyhovují velikosti.

• Nahlásit
  • Citovat
449
29.8.04 14:13

Ahoj, taky přidám svou trošku do mlýna.Když byl malý ještě mimi v pohodě jsem kupovala huggies ty obyč a bylo to v pohodě protože kakal tak moc jsem spotřebovala i víc než 7 plen denně. Asi od 8 měsíců se kakání upravilo na 1×denně semtam více tak jsem začala více experimentovat. Nejlépe se mi osvědčily pampersky které nejvíc vydrží, fixísy malýmu protékaly takže na noc to stačilo taktak a hugies super flex taky nic moc. Teď když už se učíme na nočník bych chtěla vyzkoušet třeba ty levné tesco pleny barevné, ale nevím jestli by to malému přes noc stačilo. Možná na noc koupím pampersky a přes den jako trénovací tesco? Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
29.8.04 17:17

Ahojky,
já jsem ještě zapomněla napsat, že Fixísky jsme taky pročůrávali, takže ty pro nás nebyly. Ale co se osvědčilo absolutně nejlíp jsou Pampers Sensitive - v bílém obalu. Prodávají se jenom v Tescu, není v nich vůbec žádný igelit a boky mají celé elastické. Dáváme je na noc a zatím je Ondra ještě nikdy nepročůral. Jsou dražší (asi jako Huggies bez akce), ale občas bývají ve slevě. Fakt doporučuju aspoň vyzkoušet.
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
29.8.04 21:08

Ahoj,

já používám od narození Pampers a jsme spokojení, teď jsem jednou koupila Huggies Super Flex - asi vlivem reklamy. Připadají mi krátké a taky mi nevyhovuje, že ty lepítka (suché zipy) se odepínají, když nepotřebuji. Takže když jsem malou nechala lítat jen tak v pleně, tak za chvilku přišla bez pleny :-)

Kačkač

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
29.8.04 21:19

Ahoj holky!
Ja musim rict, ze jsme vyzkouseli vsechny mozne znacky, az jsme konecne zakotvili na plenach Tesco v bilem obalu. Jsou bezkonkurencne nejlevnejsi, coz je pro nas dulezite, ale hlavne skvele drzi a saji. Niky vydrzi vetsinou jedna plina na celou noc. Nemaji suche zipy, ale klasicke samolepky a fakt perfektne drzi. Ani tak vychvalovany Pampers nejsou zdaleka tak dobry. Moje svagrova je taky dava svoji holcicce a ma na ne stejny nazor. Vsem doporucuju, aby je zkusili. Maximalne vyhodite asi 180,–, kdyz Vam nebudou vyhovovat. Ale fakt si je nemuzu vynachvalit.
Tot ma zkusenost :lol:
Mejte se krasne!
Lucka a Niky
http://nikolasek.wz.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
30.8.04 00:13

Tak taky po delsi odmlce se pridavam do diskuse.
Pleny casto resime na rodine, ja mam zkusenosti takoveto:
Od narozeni do 2m es. jsme pouzivali Pampers, celkem nam vyhovovaly, coz se vsak zmenilo, kdyz jsme presli na vesti velikost 3. ta nam naprosto nesedla, kazde kakani mel Viky az na zadech, prala jsem po kazde, at jsem nasazovala plenu sebelepe.
chybela na zadech ta gumicka, ktera to na zadech pritahne. Gumicku mely Huggies, takze jsme na ne presli a jsme spokojeni.
Pouzivame to starsi baleni Soft and dry a ted je v drogerii teta leckde v akci za 190 Kc, v baleni 3 je 62 kusu, takze i prima cena.
Holky si chvali i z drogerie Dm Babylove, ty jsme nezkouseli, nebot mame ted zasobu tech Huggies, ktere jsou ted za bezva cenu.
ze by protekly, to se nam jeste nestalo.
Pampersky letely do kose.
Uz je nechci ani videt! :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.8.04 01:58

Ahoj
Není holt prdelka jako prdelka. My jsme také zkouseli a na kazdých se neco naslo. Pampersky protékaly kolem nozicek, Huggiesky se nám zase rozlepovaly. Nutno ríct, ze mi zádné pleny nepripadaly tak suché jako Fixies, dokud jsem nevyzkousela pleny Howi z Penny Marketu. Ac se to nezdá, pleny z Penny se vyrovnají znackovým, mají suché zipy a gumicky na brisku a zadech. Jen jedna chyba tu je, jsou az od sedmi kil, alespon u nás mensí nemají. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
30.8.04 09:07

Doporučuju jednoznačně Huggies (teď tedy ueper-Flex, dřív Freedom a před tím, ještě jiný název ;-) )
Vždycky perfektně větraly a zároveń absorbovaly vlhkost (neměly takový ten syndrom „rozpadajícího se jádra“, co mají levné plenky) a měly výborné pružné pásky (před 6 lety byly jediné), které se nezařezávaly do nožiček, i když se plenka posunula.
Vyzkoušela jsem i jejich „kalhotkové“ tréninkové plenky s mizejícími obrázky a jsou také super.
Za použitelné považuji ještě Pampers, Fixies bývaly před lety také dobré, ale přijde mi, že se zhoršily (nebo možná stagnovaly).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama