Jednorázové prášky na uklidnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 08:33
Jednorázové prášky na uklidnění

Krásné ráno, předně děkuji za anonym, citlivé, osobní téma, za které se i trochu stydím.
Prosim o doporučení prášků na uklidnění, nejde o depresi, ale čekají mě 2 emočně velmi náročné události a v současné situaci si nejsem jistá, zda je zvládnu s gracii. Přirovnala bych je k pohřbu, ale o ten tu nejde. Potřebuji něco jednorázového, pouze na ten jeden den. Přítomna tam být „musím“ a hlavně chci a samozřejmě chci být co nejvíce v klidu a užít si to. Budu mít sebou děti a budu řídit. Existují nějaké prášky na jednorázové uklidnění, které neotupuji mysl a budu schopná řídit?

Rady typu, ať se dam do kupy nejdřív sama atd., jsou sice krásné, ale momentálně je nastala situace pro mě tak čerstvá, že si nejsem jistá, že to stihnu.

Všem mic děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 25.05.19 08:39

Já jelikož kojím, tak si beru magne b6 ty sáčky, třeba když mám zkoušky, učím se a docela mi to pomáhá, a nebo mají snad i vyloženě kde je napsáno magneB6 stres..
Jinak pak třezalka, bachovy kapky proti stresu..
No ale pokud chceš něco ostřejšího, tak se poradit s lékařem, třeba Neurol 0,25, ale to si myslím, že je zybtečné..podle tebe.

Příspěvek upraven 25.05.19 v 08:50

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15605 příspěvků 25.05.19 08:40

Porad se s praktikem, nemuzes si je jen tak koupit v lekarne.

Caboverde
Kecalka 441 příspěvků 25.05.19 08:44

Léky tohoto typu za volant nepatří.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 08:44

Neurol - ale u něho by se nemělo řídit. Pak přírodní antidepresivum Třezalka tečkovaná, která je volně dostupná v lékárně. Z třezalky se vyrábějí právě antidepresiva a je velmi účinná. Nedá se ale následně kombinovat s klasickými antidepresivy, protože by došlo k znásobení účinku.

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 25.05.19 08:45
@Anonymní píše:
Krásné ráno, předně děkuji za anonym, citlivé, osobní téma, za které se i trochu stydím.
Prosim o doporučení prášků na uklidnění, nejde o depresi, ale čekají mě 2 emočně velmi náročné události a v současné situaci si nejsem jistá, zda je zvládnu s gracii. Přirovnala bych je k pohřbu, ale o ten tu nejde. Potřebuji něco jednorázového, pouze na ten jeden den. Přítomna tam být „musím“ a hlavně chci a samozřejmě chci být co nejvíce v klidu a užít si to. Budu mít sebou děti a budu řídit. Existují nějaké prášky na jednorázové uklidnění, které neotupuji mysl a budu schopná řídit?

Rady typu, ať se dam do kupy nejdřív sama atd., jsou sice krásné, ale momentálně je nastala situace pro mě tak čerstvá, že si nejsem jistá, že to stihnu.

Všem mic děkuju.

S prášky na uklidnění předepíše lékař. Ten by tě měl i poučit, co s nimi lze. Můžeš zkusit relaxační techniky, pít bylinky a zpracovat tu situaci tak, aby tě nestresovala. Zajímalo by mě, co je to za situaci, že ji chceš absolvovat jen oblbnutá prášky :nevim: S dětmi.

Murka
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 25.05.19 08:47

Většina léků na uklidnění ovlivňuje pozornost a nemá se po jejich požití třeba řídit. Poradila bych se v lékárně, něco na bylinné bázi (kozlíkové kapky apod.) by mohli mít. A nebo pak zajít za obvoďákem a poradit se s ním. Třeba je něco, co neovlivní pozornost a přesto zklidní. A jak radí @lucynka25, magnezium taky pomáhá na nervy. Ale to bych začala brát už třeba týden předem. Mám dobré zkušenosti s přípravkem Magne B6 Stress Control

Mína.Ell
Nováček 10 příspěvků 25.05.19 08:49

Ještě mě napadá Guajacuran :) používá se při duševním napětí a úzkosti. Ale jak je to s řízením, to opravdu nevím, už doma krabičku nemám. :nevim:

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15605 příspěvků 25.05.19 08:49

Prehledla jsem, ze chces ridit. V tom pripade bud bez leku ( nevim o nicem, co te kratkodobe oblbne a pritom muzes ridit), max. neco prirodniho, nebo najdi jiny cestovni prostredek. Predpokladam, ze nechces deti ohrozit.

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15605 příspěvků 25.05.19 08:51
@Mína.Ell píše:
Ještě mě napadá Guajacuran :) používá se při duševním napětí a úzkosti. Ale jak je to s řízením, to opravdu nevím, už doma krabičku nemám. :nevim:

http://farmaceutika.info/guajacuran ridit se s nim nesmi

Caboverde
Kecalka 441 příspěvků 25.05.19 08:54

Já mám dobrou zkušenost s čaji od Borise Tichanovského, je to firma Epam.

vulpes
Kelišová 5087 příspěvků 25.05.19 09:19

Já mám překvapivě pozitivní jednorázovou zkušenost s Neurolem 0,25. Nevěděla jsem vůbec, co od toho čekat, bála jsem se právě otupělosti nebo nějakého emočního posunutí a ve výsledku jsem byla jen příjemně klidná a vyrovnaná a spokojená (a konečně mi to po mnoha týdnech uvolnilo zablokovaný krk, to byl fajn bonus). Řídila jsem, musela jsem, taky v pohodě (rozhodně lepší, než bych řídila pod vlivem negativních emocí) a v práci mám docela náročnou na používání hlavy a taky v pohodě (zase mnohem lepší, než když mi v hlavě jeli bubáci).
Takže za mě cajk, včetně řízení…ale bohužel u těchto typů prášků jsou asi reference od jiných lidí úplně zbytečné, protože na každého to může působit úplně jinak :nevim:

malá_holka
Extra třída :D 12530 příspěvků 25.05.19 09:30

Sla bych k obvodnímu a vysvětlila jí to, mudr určitě najde něco s čím budeš moct i řídit :nevim: jako jednorazovka na tom není nic špatnýho :nevim: zas tady z toho nedělejte drama. já mam neurol v zaloze kvůli úzkostem a otupělá nebo zfetovaná z toho nejsem.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 25.05.19 09:49

No mě hlavně přijde celkem nebezpečné vůbec uvažovat o tom, že bys v tak náročné situaci, kvůli které shanis prášky na uklidnění, chtěla řídit auto. Navíc s dětmi. Pokud víš, že tě čeká situace, ze které se budeš hroutit, zarid si raději odvoz nebo využij veřejnou dopravu. Ale za volant, prosím, nesedej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 09:54

Díky všem. Asi mě nejvíc zaujal ten Guajacuran, ten mám i doma. Sice na uvolnění svaloveho napětí, ale pravda je, že v pribalovem letáku jsem četla, že je to i na stres.
 Zakl

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama