Jednorázové vložky do podprsenky

46
9.11.06 19:10

jednorázové vložky do podprsenky

Ahoj, mám prosbu, můžete mě někdo poradit, jaké mám zakoupit jednorázové vložky do podprsenky, aby neprotekly. Vyzkoušela jsem fixies, ale ty bohužel zklamaly. Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5890
9.11.06 19:19

chicco- ty neprotecou, v Tescu maj 60ks za 199kc ;) D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
9.11.06 19:34

dalif, díky za odpověď, určitě je vyzkouším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
9.11.06 20:04

To byly jediný, s kterými jsem ráno nebyla celá mokrá. Takže doporučuju. Přes den jsem mohla i jiný, ale na noc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
9.11.06 20:09

taktez doporucuju jen a pouze Chicco, ostatni protykaji..

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
9.11.06 20:09

Já vyzkoušela různé druhy, ale vede jednoznačně chicco. Ostatní nejenom že protečou, ale hlavně pouští takové drobounké až mikroskopické chloupky, které pak ulpívají na bradavkách a malá pak nechtěla pít. Naštěstí jsem na to přišla brzo a teď je používám na leštění zrcadel a pak ty chloupky sfouknu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
9.11.06 20:35

Ahojky, já používám od Johnsnu a jsou super. Ještě se mě nestalo, že by protekly. Stojí 30 ks kolem 60-70 korun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.06 21:39

Už čerstvě nekojím, ale za ten rok jsem vyzkoušela, kde co. Nakonec jsem skončila u vložek do podprsenky z drogerie Rossman - jejich řada (jméno si nevybavuji, ale můžu dohledat). Mají-li akci, dá se jeden celý balík pořídit kolem 40,–, což je fantastické! Nechci jim dělat reklamu, tu ať si dělají sami :P ale já jsem s nimi byla moc spokojená a hlavně mě nebylo líto je velmi často měnit. :wink:
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
9.11.06 21:43

Ahojky,
já jsem měla dobrou zkušenost svložkami do podprsenky od Babylove z DM.
Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
9.11.06 22:53

Ahojky,
přidávám se k Apoleně, z DM drogerie od Baby love jsou fajnový a cena příznivá.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
10.11.06 07:53

souhlasím-chicco.. akorát se mi dost slepilo to lepítko k sobě a pak to dřelo..musel to tam člověk dávat opatrně.. takže přes den volit jiné, častěji vyměnit a tyto na noc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
10.11.06 11:22

Z DM jsou dobré - jsou za dobrou cenu, navíc můžeš uplatnit slevu, pokud máš tu slevovou knížečku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.11.06 07:58

Já můžu doporučit Tesco. Chicco jsou taky supr, maj tu přichytávací nálepku, ale ty z Tesca jsou levný (myslim 30 ks za 46,–) a mě se osvědčily. Např. ty prací od Aventu zklamaly na celý čáře.

• Nahlásit
  • Citovat
1077
20.11.06 15:01

Ahojky,,

já jsem na noc používala složené bavlněné pleny, jelikož všechny i od chica zklamaly. Měla jsem strašně moc mlíka. Na doma, pokud jsem byla sama s malou nebo s manželem tak jsem pleny nosila i přes den, jen když jsem šla ven, tak jsem si vzala dvoje na jedno prso od Canpolu. A musela jsem stejně měnit za 1-2 hodiny. Byla jsem holt chodící mlíkárna

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
21.11.06 14:01

ahoj,
ještě od NUKu neprotečou,taky maji igelit jako od Chicca a jsou míň nápadný,ale hodně drahý. Ze začátku jsem používala na ven chicco nebo nuk, na doma prací nebo z dm. Asi od třetího měsíce je mi to fuk,neb mlíko už samo teče jen po delší noční pauze.p

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama