Jednorázové zakrvácení na začátku těhotenství.

Anonymní
19.12.19 08:24

Jednorázové zakrvácení na začátku těhotenství.

Zdravím,
Dnes jsem přesně v 5tt. Minulý týden jsem byla u lékaře, udělal utz a viděl dutinku v děloze. Takže mimoděložní bych vyloučila. No každopádně dnes v noci jsem zakrvácela jasnou červenou krví + lehké bolesti podbřišku. Řekla jsem si ok, a brala to jako potrat nebo spíš opožděnou MS. Problém je ten, že to bylo opravdu jednorázové a teď jen hnědě špiním. Tak se ptám, co teď holky? K dr. se mi popravdě moc nechce, sama vím, že teď je to buď a nebo. Co by jste dělaly? Říkala jsem si, že dnes počkám jak to bude pokračovat a zítra bych jela, ale popravdě se bojím, že se budu muset přes vánoce tahat někde po nemocnicích… :?
Máte někdo s tímhle zkušenost a jak jste to řešily?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.12.19 08:34

Ještě dodám, že to byla jen krev bez jakýkoliv sraženin. Množství bylo tak ani ne na vložku. Mám i zácpu, tak myslíte, že by to mohlo být z toho tlačení neustálého? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1733
19.12.19 08:35

No a nemůžeš na gyndu zkusit aspoň zavolat? Může ti třeba doporučit ascorutin nebo vysvětlit, na co si máš dát pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
19.12.19 08:47

Pokud je to hematom tak je vcasna návštěva u dr důležitá aby se to vcas resilo klidovym rezimem a pripadne leky a hematom se vstrebal a nevyloucil se a zaroven sebou nestrhl plod. Záleží na tobě jak moc chceš těhotnet nebo riskovat aby sis pak neco nevycitala kdyby nahodou. Neplati vždy ze se na zacatku tehu nedá nic dělat. Sama jsem si tim prošla na začátku tehu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19879
19.12.19 08:48

Ja to mela cele tehotenstvi u obou deti. Clovek z toho mel nervy. Ale obe tehotenstvi ukazkova, vse bylo jak byt ma, jen jsem porad spinila nebo zakrvacela :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 08:50

@Tynule76 No asi máte pravdu, já jsem už jednou potratila ve 20tt takže automaticky vše vidím už černě :?.. Za chvilku musím do práce takže dnes už gyndu nestihnu, ale zítra se tam zastavím.

• Citovat
  • Nahlásit
96
19.12.19 08:51

@LindaPraha To je dobrá zpráva :kytka:. Tak uvidím no, dnes tomu nechám ještě volný průběh asi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10641
19.12.19 08:52

U obou úspěšných těhotenství jsem v prvním trimestru několikrát slabě krvácela a opakovaně špinila. Paradoxně v tom těhotenství, které skončila zamlklým potratem v 10.tt jsem nekrvácela ani nešpinila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
19.12.19 08:54
@Anonymní píše:
@Tynule76 No asi máte pravdu, já jsem už jednou potratila ve 20tt takže automaticky vše vidím už černě :?.. Za chvilku musím do práce takže dnes už gyndu nestihnu, ale zítra se tam zastavím.

Ja bych jela hned v práci ti absenci omluví návštěva lékaře, mě nechavali okamžitě doma na pn, taky jsem uz předtím dvakrát o miminko prisla. Záleží co děláš za práci no a celkově je to na tobě, me tenkrát dr řekla: pokud chcete tehotnet zustanete doma, v praci to bez vás určitě vydrží, po potratech a v případě hematomu je riziko potratu velke a přísný klidovy rezim a napsala mi prášky. Ale nechala rozhodnutí na mě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6412
19.12.19 09:44
@Anonymní píše:
Zdravím,
Dnes jsem přesně v 5tt. Minulý týden jsem byla u lékaře, udělal utz a viděl dutinku v děloze. Takže mimoděložní bych vyloučila. No každopádně dnes v noci jsem zakrvácela jasnou červenou krví + lehké bolesti podbřišku. Řekla jsem si ok, a brala to jako potrat nebo spíš opožděnou MS. Problém je ten, že to bylo opravdu jednorázové a teď jen hnědě špiním. Tak se ptám, co teď holky? K dr. se mi popravdě moc nechce, sama vím, že teď je to buď a nebo. Co by jste dělaly? Říkala jsem si, že dnes počkám jak to bude pokračovat a zítra bych jela, ale popravdě se bojím, že se budu muset přes vánoce tahat někde po nemocnicích… :?
Máte někdo s tímhle zkušenost a jak jste to řešily?

Já taky krvácela nějak podobně jak ty ale dlouhodobě a byl to hematom měla jsem strach ale ustala jsem to teď jsem 26 tt a miminko je v pořádku ale občas strach je i teď tak doufám že ty tři měsíce už to zvládneme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 10:08

Tak u mě to vypadá, že to přestává :think:. Už jenom světlounké hnědé špinění, tak tomu teď nechám volný průběh během dneška a zítra radši skočím na tu gyndu. Ať vím.. Já jenom doufám, že jestli to má dopadnout špatně tak to odejde samo a revize nebudu nutná :?.. Z toho mám nervy!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 10:09

@lovean zvládnete, držím palce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
6412
19.12.19 10:55
@Anonymní píše:
@lovean zvládnete, držím palce :srdce: [/citace

Děkuji ale i já držím palce ať je to v pořádku jak píšu potrat to ještě znamenat nemusí já si myslela že to je potrat a nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3057
19.12.19 12:08

Zadne obavy, zitra zajit na gyndu :hug: kdyz sem cekala dceru, tak na zacatku taky zakrvaceni, jela sem na gyndu na vysetreni, udelali aj krev a vse ok. Ted pri druhem tehotenstvi dobre zatim ( akt. 11+4 ) :) drzim moc palce, vse bude v poradku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3569
19.12.19 20:11

Určitě bych si nekazila svátky a zašla bych na gyndu, chtěla bych mít jasno, ať tak nebo tak. Ale tak to mám já. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat