Jednorázový platební příkaz u Poštovní spořitelny

1028
2.8.11 12:47

jednorázový platební příkaz u poštovní spořitelny

Prosím potřebuji rychlou pomoc, potřebuji zadat jednorázový platební u poštovní spořitelny přes internetbanking a nemůžu tomu přijít na kloub(jsem zvyklá na českou spořitelnu :nevim: )
zadám: platby-jednorázový příkaz-vyplníma dole se mi objeví uložit jako vzor a nic víc..taky jsem zkoušela pak pracovat s tím vzorem ale nic s tím nejde..Prosím o rychlou pomoc :-D :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1748
2.8.11 12:57

nedávej uložit jako vzor, ale jinou možnost (teď si zrovna nevzpomenu co tam je, jejich inter. bankovnictví moc nepoužívám, ale jestli tak se za chvilku kouknu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
2.8.11 12:59

Mati, já tam právě žádnou jinou možnost nemám???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
2.8.11 13:02

tak to je nejake divné :nevim: já tam mám SMS klíč

jaké tam je nastavené potvrzování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
2.8.11 13:04

Já teď si teda nejsem jistá, ale jedná se o era max první komto - jde zde vůbec zadat příkaz k platbě?Nemůže to být tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
2.8.11 13:07

tak to by tě snad do zadávání ani nepustilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
2.8.11 13:09

no zkrátka klíč tam nemám, je to divný, asi se budu muset zetpat v bance :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
2.8.11 13:11

asi to bude jak říkáš, ale pak nechápu proč to tam vůbec je v nabídce:

** * Možnost zřízení pasivního elektronického bankovnictví pro sledování konta**

Jak probíhá vklad a výběr

* Peníze můžete na konto vložit bezhotovostním převodem i v hotovosti *** V případě nenadálé potřeby můžete prostředky vybrat výplatním šekem na všech obchodních místech**

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
putuka
2.8.11 13:38

U prvního konta nelze zadávat platební příkazy, je to vlastně jen spořící účet pro děti. ELB je pouze pasivní, slouží jen k nahlížení.
Vybírat peníze lze pouze pomocí šeků na obchodním místě.

• Nahlásit
  • Citovat
1911
2.8.11 20:20
putuka píše:
U prvního konta nelze zadávat platební příkazy, je to vlastně jen spořící účet pro děti. ELB je pouze pasivní, slouží jen k nahlížení.
Vybírat peníze lze pouze pomocí šeků na obchodním místě.

Přesně tak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
26.2.13 10:45

Holky už od víkendu mi nejde přihlásit do internetovýho bankovniství pošt. spořitelny - máte s tím taky někdo problém?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3642
26.2.13 10:55

Něco tam opravovali myslím že to tam píše že když se zobrazuje pořád ta nefunkční stránka zmáčknou asi alt F5 a ono se to aktualizuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama